vaistinė.lt vs Kauno liberalai (86:47)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Vaistinė.lt“ pritaikė puikų receptą prieš „Kauno liberalus“ ir šventė pergalę (86:47).

2015 vasario 08 d., Sekmadienis, 22:18 val., peržiūros: 1054

Sekmadienį, Vasario 8 dieną, Šančių vidurinėje mokykloje susitiko dvi C lygos „ALTreklama“ komandos šeimininkai „Vaistinė.LT“ ir svečiai „Kauno liberalai“. Šiame susitikime favoritai buvo „Vaistinė.lt“ ir tai puikiai įrodinėjo prieš „Kauno liberalai“ ekipa. Abi komandos į šias varžybas susirinko negausiai, tačiau 5 atvykę svečiai parodė, jog yra labiau susikaupę ir rungtynių pradžią sužaidė geriau. Gavę šalto dušo šeimininkai susikaupė pradėjo žaisti geriau, taip aplenkdami savo varžovus ir triuškinamu rezultatu laimėdami varžybas (86:47).

Pirmojo kėlinio pradžioje geriau atrodė svečiai, kurie po pirmųjų 5 minučių žaidimo buvo priekyje (2:6) tačiau likęs kėlinys priklausė „Vaistinė.lt“ kuri jį laimėjo (17:11).

Antrajame kėlinuke svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, o ir gynyboje ir sekėsi sunkokai. Šeimininkai šio kėlinio viduryje surengė atkarpą (14:0) ir dar labiau atitolo nuo „Kauno liberalai“ ekipos. O po 20 minučių žaidimo šeimininkai buvo priekyje (41:23).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė „Vaistinė.lt““ ir toliau įrodinėjo savo pranašumą, o svečiams atrodė, kad šiandien nepavyks pasiekti vis dar laukiamos savo pirmosios pergalės. Šeimininkai vis tolo, o 8 minutę penktą pražangą gavęs M.Sakalauskas aikštelėje paliko kovoti tik keturis savo komandos narius, o po trijų kėlinių šeimininkai buvo priekyje (60:31).

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas. Po šio kėlinuko „Vaistinė.lt“ iškovojo užtikrinta pergalė rezultatu (86:47).

Po rungtynių laimėtojų komandos žaidėjas M.Koženiauskas teigė: Šiandien laimėjome, nes esam stipresni už varžovus visa galva. Rungtynių pradžioje varžovai buvo geriau susikaupę, todėl pirmieji šovė į priekį, tačiau vėliau įrodėm, kad mes esam stipresni.

vaistinė.lt: Ramūnas Švagždys – 25 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Matas Lukas – 23 tšk. (13 atk. kam.), Ugnius Barauskas – 15 tšk., Vytautas Peseckis – 11 tšk., Saulius Digimas – 10 tšk.

Kauno liberalai: Liutauras Sakalauskas – 24 tšk. (11 atk. kam.), Aistis Gaulė – 15 tšk., Artūras Bundulas – 5 tšk.

„Vaistinė.lt“ be vargo susidorojo su „Kauno liberalais“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 00:49 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ neturėjo vargo prieš „Kauno liberalus“ (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Abstinentai“ nesulaukė „Kauno liberalų“ pasipriešinimo (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Kauno technikos kolegija“ šventė lengvą pergalę prieš „Kauno Liberalus“ (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 23:35 val.)„vaistinė.lt“ parklupdė Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipa ir išlygino serijos rezultatą. (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Rind“ pirmą pergalę pasiekė sutriuškindami „Kauno Liberalai“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:57 val.)„Vaistinė.lt“ nepasigailėjo „BL Old“ ekipos (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 22:57 val.)„New Team“ nesunkiai įveikė „Kauno liberalus“ (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:10 val.)„vaistinė.lt“ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Elektrėnų „Senąją versmę“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 15:33 val.)„Vaistinė.lt“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 vasario 10 d., antradienis, 00:41 val.)