Lemora vs Kauno tiltai (70:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Lemora“ nusileido „Kauno Tiltams“ (70 -82)

2015 lapkričio 03 d., Antradienis, 00:03 val., peržiūros: 979

Šių metų, lapkričio 2 dieną, Jablonskio gimnazijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės. Savo jėgas išbandė „Lemora“ (šeimininkai) ir „Kauno Tiltai“.

Rungtynių eina buvo gan apylygi. Nors svečiams ir pavyko pačoije žaidimo pradžioje spurtuoti ir išsiveržti į (10-2), tačiau žaidimo eigoje šeimininkai sugebėjo prisivyti ir intrigą prilaikysi plius minus iki ketvirot kėlinuko antros pusės. Šeimininkams pavyko praktiškai išlyginti rezultatą iki ilgosios pertraukos. Nuaidėjus švilpukiui reiškiančiam antrojo kėlinuko pabaigą, svečiai pirmavo vos 2 taškų skirtumu (39-41). Po ilgosios pertraukos svečiai vėl įsisiūbavo nuo pat pradžių. Tačiau šįkart atitolę savo pranašumo jau nebepaleido. „Kauno Tiltai“ laimėjo šias varžybas rezultatu (70 -82).

Lemora: Domantas Inkrata – 21 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Čeida – 14 tšk., Rokas Žalys – 11 tšk.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 30 tšk. (8 rezult. perd., 7 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Mindaugas Mažeika – 18 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 16 tšk. (6 išpr. praž.)

„Kauno Tiltų“ komandos treneris M.Mažeika

„Na, smagu jog pavyko laimėti, smagu, jog dar liko jėgų nors tik penkiese atėjom. Kažkaip nesusirinkom… Vidurį rungtynių pagerėjo gynyba, turbūt tas ir leido atitolti nuo varžovų“

„Lemora“ nepasipriešino „Kauno tiltams“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 23:50 val.)„Lemora“ įveikė „Vilmista“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė „Kauno Tiltai“ ekipą (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:45 val.)„Omega“ be didesnio vargo įveikė „Kauno tiltų“ ekipą. (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:13 val.)„Chemcentras“ pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:57 val.)„Sanitex“ sugriovė „Kauno tiltų“ gynybą ir iškovojo pergalę (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)„Lemora“ pasiekė įtikinamą pergalę (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:36 val.)Krauju pažymėtose rungtynėse „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Kauno tiltus“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 21:45 val.)„Lemora“ metė rimtą iššūkį „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 00:04 val.)