JUDAM vs ŠERNAI (47:56)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 11:15 val. @ Prekybos ir verslo mokykla, D. Poškos g. 22, Kaunas, LT-44293

"Šernai" palaužė "Judam" ekipą

2013 sausio 19 d., Šeštadienis, 13:48 val., peržiūros: 1671

Šeštadienį, Sausio 19 dieną, Prekybos ir Verslo mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "30+" lygos "Sport Turas" pirmenybių rungtynės, tarp "Judam" (šeimininkai) ir "Šernų" (svečiai) ekipų. Didžiąją rungtynių dalį pirmavę svečių komandos krepšininkai, rungtynių pabaigoje sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje ir laimėti šį mačą. Rungtynių rezultatas – 47:56 (12:15, 11:18, 13:4, 11:19).

Pirmą kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečių komandos krepšininkai. Jie pelnė keturis taškus be atsako. Tačiau netrukus šeimininkai atsakė penkiais taškais iš eilės ir persvėrė rezultatą savo naudai. Pirmaujanti komanda keitėsi dar kelis kartus. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai pirmavo 12:11, tačiau svečiai netrukus pelnė dar keturis taškus ir išsiveržė į priekį. Rezultatas po kėlinio – 12:15.

Antrasis kėlinukas prasidėjo lygiu žaidimu, tačiau svečiai visą laiką turėjo kelių taškų pranašumą. Vienu metu skirtumas buvo išaugęs iki šešių taškų, bet keturis taškus iš eilės pelnę šeimininkai vėl sumažino skirtumą. Deja, kėlinio pabaigą svečiai laimėjo 0:8 ir įgijo jau dešimties taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 23:33.

Trečiasis kėlinukas prasidėjo labai nerezultatyviai. Pirmuosius taškus pelnė šeimininkai ir tai įvyko kėliniui jau beveik įpusėjus. Kėlinio pradžią šeimininkai laimėjo 10:0 ir išlygino rezultatą, daugiausiai prie to prisidėjo M.Gilius pelnęs aštuonis taškus. Pirmuosius savo taškus svečiai pelnė tik pačioje kėlinio pabaigoje, tačiau tai leido jiems išsaugoti pranašumą savo pusėje. Rezultatas po trijų kėlinių – 36:37.

Ketvirtą kėlinuką geriau pradėjo svečiai. Jie sužaidė atkarpą 2:12 ir įgijo jau devynių taškų pranašumą. Šį skirtumą jiems pavyko išlaikyti ir iki kėlinio pabaigos. Šeimininkams taškus šiame kėlinuke rinko M.Gilius, jis pelnė devynis, o D.Poškus pridėjo du taškus. Svečių spurtą iniciavo S.Staniulis, šiame ketvirtyje surinkęs vienuolika taškų. Rezultatas po keturių kėlinių – 47:56.

Šeimininkų komandos treneris Giedrius Blockis sakė: „Tikėjomės laimėti, tačiau ketvirtasis kėlinukas labai nepasisekė. Varžovai buvo agresyvesni ir privertė mus labai greitai surinkti penkias komandines pražangas. Jie sumetė baudų metimus, kai kurie mūsų sprendimai nepasiteisino. Varžovai sužaidė geriau.“

Svečių komandos treneris Andrius Lapinskas sakė: „Ankstus rytas, niekaip neišsijudinom. Viskas šiaip buvo neblogai, tik, kad trečią kėlinį sužaidėm nekaip. Trūko komandai energijos.“

"Judam" - Mindaugas Gilius 24 tšk. ( 5 perimti kamuoliai), Marius Balčiūnaitis 7 tšk., Rimas Pavydis 5 tšk.

"Šernai" - Skirmantas Staniulis 19 tšk. (7 išprovokuotos pražangos), Darius Baltrušaitis 11 tšk., Saulius Vėdaras 7 tšk.

"Šernai" prasibrovė į "30+" lygos finalą (2013 gegužės 01 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "SLKALDK Akademiją" (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 16:10 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Kauno Savivaldybę & Policiją" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:24 val.)„Šernai“ po labai atkaklios kovos palaužė BC „Spurtas & Liuksas“ ekipą (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:22 val.)"Šernai" nesunkiai įveikė "Kauno autobusus" (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 17:41 val.)"Šernai" antroje rungtynių pusėje palaužė "Sporto Manijos & Ekodoros" pasipriešinimą (2012 lapkričio 09 d., penktadienis, 20:57 val.)"SLKALDK Akademija" ketvirtame kėlinyje įveikė "Judam" komandą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 15:32 val.)"Šernai" pirmame kėlinyje išsprendė visus uždavinius (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Makroflex paskutiniame kėlinyje susitvarkė su Judam ekipa (2013 vasario 02 d., šeštadienis, 14:34 val.)"Judam" rungtynių pabaigoje palaužė "Kauno Autobusus" (2013 vasario 23 d., šeštadienis, 15:33 val.)