Omega vs BC „Ambi“ (95:54)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Draugiškos rungtynės
2015 kovo 27 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ be didesnio vargo įveikė BC „Ambi“ ekipą.

2015 kovo 28 d., Šeštadienis, 00:03 val., peržiūros: 1412

Penktadienį, kovo 27 dieną, Ringaudų vidurinėje mokykloje įvyko Pavasario "Sportturas" taurės rungtynės, kuriose aikštelės šeimininkai "Omega" priėmė svečius BC "Ambi" ekipą. Rungtynes geriau pradėjo "Omegos" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:8). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, šeimininkai toliau didino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 21 taškas – (48:27). Antroje rungtynių dalyje "Omegos" krepšininkai toliau didino atsilikimą nuo BC "Ambi" krepšininkų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (95:54).

Rungtynės prasidėjo BC "Ambi" pelnytais 2 taškais, vėliau sekė "Omegos" 6 iš eilės pelnyti taškai ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo – (6:2). Sužaidus dar 4 minutes šeimininkai surengė dar vieną spurtą – (7:2), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų – (13:4). Per likusį laiką svečiai pralošė dar vieną atkarpą – (6:4) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:8).

Antro kėlinio pradžia niekuo neišsiskyrė nuo pirmo kėlinio, šeimininkai laimėjo dar vieną spurtą – (9:2), po kurio skirtumas tarp komandų išaugo iki 18 taškų – (28:10). Vėliau sekė BC "Ambi" komandos laimėta atkarpa – (5:10), po kurios skirtumas tarp komandų truputi sumažėjo – (33:22). Visgi kėlinį užbaigti geriau pavyko šeimininkams, kurie laimėjo dar vieną atkarpą – (15:3) ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 21 taškas – (48:27).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 5 minutes komandas skyrė tie patys 21 taškas – (58:37). Vėliau svečiai leido šeimininkams laimėti atkarpą – (12:2), po kurios skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 31 taško – (70:39). Per likusį laiką BC "Ambi" ekipai pavyko sumažinti skirtumą 3 taškais ir po trijų kėlinių komandas skyrė 28 taškai – (70:42).

Ketvirtasis kėlinys abiems komandoms buvo tik formalumas."Omegos" krepšininkai laimėjo kėlinį rezultatu – (25:12) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (95:54).

Omega: Julius Kigas – 24 tšk. (8 rezult. perd.), Tadas Vaitkevičius – 16 tšk., Juozas Keršys – 12 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.)

BC „Ambi“: Eiridas Zabarauskas – 15 tšk., Vytautas Čypas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Karolis Dulinskas – 9 tšk.

„ICE“ be didesnio vargo įveikė savo varžovus (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:39 val.)„Omega“ komandos kokybė, be vargo, susitvarkė su „Kuom jei NE“ komandos kiekybe. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:08 val.)„Omega“ po permainingos kovos žengė į pusfinalį (2015 balandžio 24 d., penktadienis, 21:10 val.)BC „Ambi“ įveikė „Kuom jei NE“ komandą. (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:08 val.)Aštunfinalio rungtynėse „Liuksas“ įrodė pranašumą prieš „Ambi“ (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:36 val.)Antroje rungtynių pusėje atsibudusi „Omega“ žengė į ketvirtfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)Galingai startavę „Ice“ parklupdė „Omegą“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 22:05 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)Po nerezultatyvios, bet atkaklios kovos sunkiu žingsniu finalą priėjo „Omega“ (2015 balandžio 27 d., pirmadienis, 23:18 val.)