TOPO CENTRAS 2011 vs ONE nuotykių parkas (79:54)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 balandžio 11 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

"Topo centro 2011" ekipa paskutiniu metimu iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį

2012 balandžio 11 d., Trečiadienis, 23:52 val., peržiūros: 3002

Vidaus reikalų ministerijos sporto centro salėje įvyko C lygos "Topsport" turnyro pirmosios aštuntfinalio varžybos, kuriose susitiko "Topo centro 2011" (šeimininkai) ir "One nuotykių parko" (svečiai) komandos. Šeimininkų ekipa visų rungtynių metu didinę persvarą rungtynių pabaigoje pasiekė savo ir paskutiniu metimu iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį per vienerias rungtynes rezultatu 79:54 (19:19; 25:14; 21:13; 14:8). Šeimininkams iškovojusiems kalialapį į tolimesnes kovas sekančiame etape teks susigrumti su "Spartos" ekipa.

Rungtynes geriau pradeda svečių ekipa, tritaškį pataiko komandos kapitonas Tadas Lukoševičius, dar vieną prideda Kęstutis Zinkus, dvitaškiu sėkmingą atkarpą užbaigia Martynas Sležys, 1:8. Šeimininkai po truputį atsigauna ir kėlinio viduryje po laimėtos sausos atkarpos 9:0, per kurią 5 taškus surenka Andrius Čibiras, 4 taškus prideda Mindaugas Reutas ir šeimininkų ekipa jau priekyje 12:9. "One nuotykių parko" ekipa, susirinkę tik penkiese, daugiausia remiasi tolimais metimais. Kėlinio pabaigoje du iš eilės pataiko Martynas Sležys ir po pirmojo kėlinio rezultatas lygus 19:19.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradeda šeimininkų ekipa, dvitaškį su bauda įmeta Mindaugas Reutas, 22:19. Esant rezultatui 26:23 "Topo centro 2011" komandos naudai, šeimininkai sužaidžia puikią atkarpą, laimi ją rezultatu 14:2, du tritaškius pataiko Aurimas Dervinskas, ir įgyja 15 taškų persvarą, 40:25. Svečių ekipa po dviejų Tado Lukoševičiaus tritaškių rezultatą sušvelnina ir komandos eina ilsėtis šeimininkams pirmaujant rezultatu 44:33.

Trečiąjį kėlinį taikliu dvitaškiu metimu pradeda šeimininkų ekipos žaidėjas Andrius Čibiras ir padidina persvarą iki 13 taškų, 46:33. Viso kėlinio metu šeimininkų ekipai taip ir nepavyksta padidinti skirtumo ir priartėti iki reikalingo 25 taškų skirtumo. Įsibėgėjus kėliniui už ginčus su teisėjais techninę pražanga nubaustas šeimininkų ekipos žaidėjas Mindaugas Reutas. Kėlinio pabaigoje po taiklaus svečių ekipos žaidėjo Martyno Sležio dvitaškio "One nuotykių parko" ekipa sugeba sušvelninti atsilikimą iki 10 taškų, 56:46. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkams vis dėlto pavyksta laimėti atkarpą 9:0 ir padidinti skirtumą iki 19 taškų, 65:46.

Ketvirtajį kėlinį 5 taškais be atsako pradeda svečių ekipa ir sušvelnina atsilikimą iki 14 taškų, 65:51. Šeimininkai naudodamiesi savo ilgesniu žaidėjų suoleliu išlaikė didelį tempą visų rungtynių metu ir ketvirtajame kėlinyje visiškai uždarė svečių ekipos puolimą. Kėlinio viduryje po puikios šeimininkų ekipos atkarpos 8:0, kurią taikliu tritaškiu užbaigia "Topo centro 2011" žaidėjas Eimantas Daunora padidina persvarą iki 24 taškų, 76:52. Kėlinio pabaigoje, likus 20 sekundžių ir esant rezultatui 76:54 šeimininkų ekipos naudai "Topo centro 2011" ekipos žaidėjas Andrius Čibiras stojosi prie baudos metimų linijos, vienas iš dviejų baudos metimų buvo taiklus ir šeiminkai padidino persvarą iki 23 taškų, 77:54. Svečiam reikėjo tik išlaikyti kamuolį iki rungtynių pabaigos, tačiau šeimininkų ekipai paspaudus varžovus jie suklysta ir paskutinėmis rungtynių sekundėmis taiklų dvitaškį pataiko šeimininkų ekipos žaidėjas Eimantas Daunora 79:54 ir iškovoja kelialapį po pirmųjų aštuntfinalio rungtynių į sekantį etapą.

"Topo centras 2011" ekipoje išsiskyrė Aurimas Dervinskas (17 tšk. 5 atk., 4 rez. perd.), Andrius Čibiras (14 tšk. 6 atk. kam.), Mindaugas Reutas (11 tšk. 10 atk. kam.).

"One nuotykių parkas" ekipoje išsiskyrė Tadas Lukoševičius (22 tšk. 7 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Sležys (12 tšk. 2 atk. kam.), Kęstutis Zinkus (10 tšk. 6 atk. kam., 4 išpr. praž.), Ramūnas Stanionis (10 tšk. 8 atk. kam.).

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris Aurimas Dervinskas kalbėjo "Pradžia buvo labai sunki, ilgai buvome nežaidę, gal mėnesį kokį. Pradžioje sunkiai sekėsi, norėjome labai laimėti iš pirmo karto. Per greit norėjome laimėti, todėl ir nesisekė pradžioje. Paskui truputį nurimome, pradejome poziciniame žaidime taškus daryti, pataikyti pradėjome gerai ir išsaugojome daugiau jėgų, varžovų mažiau buvo. Džiugu, kad pavyko įveikti pirmąjį atkriantamųjų varžybų etapą per pirmąsias rungtynes. "

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Palshis122012 balandžio 12 d., 08:29 val.

I kita astunfinali Topo centras isejo,o ne i ketvirtfinali.Vis ta pati dainele,pasidomekit sistema kazkiek kas straipsnius rasot

"Topo centras 2011" nesunkiai įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 21:07 val.)Po atkaklios kovos "Sporto manija & Ekodora & FSM" išvargo kelialapį į pusfinalį (2012 gegužės 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Topo centras 2011" be didesnio vargo įveikė "Lietuviškus patiekalus" (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:07 val.)"Topo centras 2011" tik po atkaklios kovos palaužė "BC Gazuotą pieną" (2012 vasario 01 d., trečiadienis, 22:51 val.)"Topo centras 2011" antroje varžybų pusėje įveikė "Kauną" (2012 sausio 11 d., trečiadienis, 22:31 val.)"One Nuotykių Parkas & Kėdainiai" iškovojo trečiąją pergalę iš eilės (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:50 val.)"Topo Centras" atsigavo po nesėkmingos pirmosios pusės, tačiau pergalės neiškovojo (2012 gegužės 07 d., pirmadienis, 02:35 val.)"Topo centro 2011" penketukas davė pamoką "SLKALDK Akademijai" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 19:16 val.)"ONE Nuotykių Parkas" iškovojo užtikrintą pergalę (2012 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Penkiese žaidę "Topo Centras & SK Mattas" ekipos žaidėjai sutriuškino "Dice" (2011 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:56 val.)