ICE vs Krepsiniofanai.lt 2 (114:72)„Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Į ketvirtfinalį žengia „ICE“

2023 gegužės 11 d., Ketvirtadienis, 21:50 val., peržiūros: 420

Ketvirtadienį, gegužės 11 dieną, Kauno technologijų mokymų salėje vyko „Sportturas“ Didžioji ir Mažoji taurė 2023" lygos varžybos tarp "ICE" ir "Krepsiniofanai.lt 2". Tai buvo atkrintamosios, aštunfinalio varžybos.

Pirmas rungtynių kėlinys buvo labai rezultatyvus ir greitai pasimatė "ICE" komandos pranašumai, o "Krepsiniofanai.lt 2" tik bandė atsilaikyti. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 30:19. Antrajame rungtynių kėlinyje vaizdas atrodė, kad tarp komandų yra didelis skirtumas, o švieslentėje skirtumas per daugiausiai nedidėjo. Rezultatas po dviejų kėlinių buvo 54:36 "ICE" naudai.

Antroje pusėje "Krepsiniofanai.lt 2" nuleido rankas ir kartais net sunkiai pereidavo vidurio liniją. "ICE" tiesiog smaginosi krepšiniu ir po 3 kėlinių pirmavo 91:48. Nieko naujo nepamatėm ir ketvirtajame kėlinyje. Ypač didelį rezultatyvumą surengė "ICE" laimėjo rezultatu: 114:72 (30:19, 24:17, 37:12, 23:24).

"ICE" ekipoje išsiskyrė trys krepšininkai, surinkę bent po 20 taškų: K.Šion (24 taškai), E.Baukys (22 taškai) , D.Butkys (21 taškai).

"Krepsiniofanai.lt 2" daugiausiai taškų pelnė L.Gudaitis, kuris pelnė 28 taškus.

Mažojoje taurėje į pusfinalį žengia „ICE“ (2023 gegužės 17 d., trečiadienis, 21:57 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „ICE“ (2023 balandžio 21 d., penktadienis, 22:15 val.)„Sportturo“ taurėje: „Kelių priežiūra“ įveikė „ICE“ (2023 balandžio 26 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Valpainiai“ įtikinamai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“. (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Mokomasis pulkas“ lengvai susidorojo su „Krepsiniofanai.lt 2“ (2023 balandžio 30 d., sekmadienis, 20:14 val.)„Dust2“ nugalėjo „ICE“ ir išliko nepralaimėję grupės varžybose (2023 gegužės 02 d., antradienis, 20:37 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę 2023 laimėjo „Klausučių alaus darykla“ (2023 birželio 01 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)„ICE“ užtikrintai žengė į finalą (2023 gegužės 22 d., pirmadienis, 23:49 val.)„ICE“ grupės varžybas užbaigė pergale (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:35 val.)KM „Žalgiris“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Krepšiniofanai.lt 2“ komandą (2023 balandžio 27 d., ketvirtadienis, 22:08 val.)