Banga vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (80:89)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 10:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 11:49 val., peržiūros: 1214

Sekmadienį, lapkričio 8 dieną, Vytauto Didžiojo universiteto sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp šeimininkų „Bangos“ir svečių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ komandos. Abiems komandoms tai buvo debiutinės rungtynės „B“ lygoje šį sezoną.

Rungtynės prasidėjo taikliu svečių komandos žaidėjo A. Gedmino šūviu iš toli, tačiau „Banga“ atsakė šešiais taškais iš eilės (6:3). Tada penkių minučių atkarpą 0:16 laimėjo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ komanda ir nutolo 6:19. Ketvirtis pasibaigė taikliu svečių žaidėjo L. Lukošenkino tritaškiu metimu. Po pirmo ketvirčio rezultatas buvo 12:24 svečių naudai.

Antro kėlinuko pradžioje šeimininkų komandos žaidėjas A.Sakalauskas pataikė tolimą metimą, kuris užvedė komandą. „Banga“ laimėjo atkarpą 9:1 ir sumažino rezultatą iki 21:25. Tačiau svečiai neleido labiau priartėti ir taiklių A. Gedmino tolimų metimų dėka vėl įgijo dviženklį pranašumą 28:39. Per likusias dvi minutes komandos pasikeitė keliais taikliais metimais ir išėjo į pertrauką švieslentei rodant rezultatą 35:45 „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ komandos naudai.

Trečiasis kėlinys prasidėjo tritaškių metimų tirada. Šeiminkai įmetė vieną, o svečiai net keturis tolimus metimus ir sužaidus keturias minutes ketvirtyje, „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ nutolo 38:59. Tada „Banga“ pradėjo naudoti zoninį presingą, kas išmušė svečių komandos žaidėjus iš vėžių. Laimėta keturių minučių atkarpa 14:4 leido „Bangai“ sugrįžti į kovą dėl pergalės rungtynėse. Po trečiojo kėlinuko rezultatas 54:65.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Bangos“ spurtu 17:7 ir sumažintu svečių pranašumu iki minimumo 71:72. Tada svečiai vedini rezultatyviausių komandos žaidėjų A. Gedmino ir T. Žiobos šovė į priekį, laimėjo atkarpą 5:17 ir išsprendė rungtynių nugalėtojo klausimą. Rungtynės baigėsi „Bangos“ žaidėjo A. Lubio dėjimu iš viršaus. Galutinis rungtynių rezultatas 80:89 „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ komandos naudai.

„Turėjote 20 taškų persvarą, tačiau leidote priešininkams pasivyti. Labiau zoninis presingas ar atsipalaidavimas tą nulėmė?“. Nugalėtojų komandos treneris D.Budginas: „daugiau atsipalaidavimas, kaip pats matei, penkiese praktiškai žaidėme, atsirado nuovargis, o ir rungtynių laikas labai ankstyvas buvo. Aišku, ir priešininkai geri“.

„Zoninis presingas pasiteisino. Prisivijote priešininkus nuo 20 taškų iki minimumo, tačiau rungtynių pabaigoje ir vėl paleidote iniciatyvą“. „Bangos“ komandos treneris Š. Liesis: „Zoninis presingas yra toks savotiškas jėgų išbandymas, kai nuo dvidešimt taškų reikia daeiti iki vieno ir dar po to pabaigti rungtynes, vadinasi pasibaigė jėgos, galbūt pritrūko ir laimės. Atvirai kalbant, komanda susirinkusi pirmą kartą vėl, yra keturi nauji žmonės, su tais derinukais, kai dar kažką darydavom, kažkas gaudavosi, kai pradėdavom žaisti individualiai, buvo momentų kai buvo gerai, buvo momentų, kai gaudavom po dešimt – penkiolika taškų ant greito. Čia yra galbūt toks pirmų rungtynių simptomas. O antras dalykas, ir nepataikėm labai smarkiai. Nepataikė tie, kas turėjo pataikyti. Atrodo šimtaprocentinės progos, tačiau ėjo pro šoną“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Banga: Arūnas Sakalauskas – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Karbauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Arnas Lubys – 16 tšk. (10 atk. kam.), Gediminas Kemzūra – 12 tšk.

DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas: Andrius Gedminas – 35 tšk., Tautvydas Žioba – 22 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Liutauras Lukošenkinas – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Karolis Meiliūnas – 14 tšk.

Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po atkaklios kovos nugalėjo „Sporto fėją & Detagamą“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 15:26 val.)DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas nesulaukė pasipriešinimo iš BK Centre (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:14 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno Oro Uostas“ atsigavo po šalto dušo ir prasiskynė kelią į finalą (2016 balandžio 04 d., pirmadienis, 22:54 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)