Senukai vs Baltic Logistic Solutions (64:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“

2014 lapkričio 13 d., Ketvirtadienis, 23:21 val., peržiūros: 1284

Lapkričio 13 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" reguliariojo sezono rungtynės tarp "Senukų" (šeimininkai) ir "Baltic Logistic Solutions" ekipų. Jau nuo pirmoko kėlinuko, "Senukai" išsiveržė į priekį. Ilgosios pertraukos metu, šeimininkai turėjo 21 taško pranašumą. Nors svečiai antroje rungtynių pusėje ir bandė vytis, tačiau skirtumas buvo tiesiog per didelis. "Senukai" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (64 – 52)

Rungtynėms prasidėjus, šeimininkai iškarto ėmėsi iniciatyvos. Ilgai netrukę "Senukai" jau susikaupė dviženklį pranašumą (16-6). Likusi kėlinuko dalis klostėsi gan ramiai. Abi komandos apsikeitė keliais taikliais dvitaškiais ir pirmasis kėlinukas baigėsi šeimininkams esant priekyje (21 – 10).

Pirmoji antro kėlinuko pusė pasižymėjo gera gynyba tiek šeimininkų, tiek svečiu aikštelės pusėse. Abi komandos iš žaidimo metė ne itin gerai. Praėjus pusei kėlinuko šeimininkai buvo įmetę vos 4 taškus, o svečiai vos 1 taškelį. Tačiau antroje kėlinuko pusėje šeimininkai vėl stvėrė jautį už ragų. Pradėjo nemažai atakuoti greitomis atakomis, ir agresyviai veržtis po krepšiu. Tuo tapu jų gynyba visiškai nepakito. "Senukai" ir toliau gynėsi puikiai. Šį kėlinuką laimėję rezultatu (14-6), ilgosios pertraukos metu, "Senukų" ekipa buvo priekyje rezultatu (35 – 16)

Po ilgosios pertraukos, svečiai pradėjo žaisti kiek geriau. Pradėjo mesti kiek taikliau iš žaidimo ir apskritai žaisti kiek agresyviau. Per trečiąjį kėlinuką "Baltis Logistic Solutions" įmetė daugiau taškų negu per visą pirmą pusę. Šį kėlinuką jiems pavyko laimėti (14-20) ir po trijų kėlinukų rezultatas buvo (49 – 36)

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje, Komandų žaidimas vėlgi kiek išsilygino. Abi ekipos žaidė ramų, pozicinį krepšinį. Šeimininkams toks žaidimo tembras buvo tik į naudą. Ir nors antroje kėlinuko pusėje svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 10 taškų (56-46), tačiau labiau deficito jiems sumažinti taip ir nepavyko. "Senukai" iškovojo nesunkią pergalę rezultatu (64 - 52)

Senukai: Simanas Karalius – 22 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Vitkauskas – 15 tšk., Andrius Zareckis – 8 tšk.

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Denas Kabutavičius – 16 tšk., Mindaugas Lukšys – 9 tšk.

„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:09 val.)„Senukai“ nesunkiai susitvarkė su „LESTO“ (2015 vasario 26 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Senukai“ nesunkiai susidorojo su „LESTO“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)