STUDENTIJA vs KAUNO TECHNIKOS KOLEGIJA (106:59)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 10 d., Antradienis, 19:30 val. @ J.Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas LT-44173

"Studentija" sutrypė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą

2009 vasario 10 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 4631

Vasario 10 d., J.Jablonskio gimnazijos sporto salėje, įvyko dar vienerios "Aukso" lygos rungtynės, "Studentija" namuose priėmė "KTK" ekipą. Nuo pat pirmųjų minučių, šeimininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas ir jos nebepaleido, vėliau, tik didindami savo persvarą."KTK" ekipa nesugebėjo atrasti savyje jėgų pasipriešinti ir pralaimėjo tikrai triuškinančiu skirtumu – 106:59.

Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai "griebė jautį už ragų" ir pradėjo aktyviai spausti varžovus. Spaudimas pasiteisinio, nes "KTK" krepšininkai pavargę po vakar vykusių ypač atkaklių rungtynių su "Autozoom" ekipa, nesugėbėjo persigrupuoti. "Studentija" tuo netruko pasinaudoti ir kėlinio pabaigoje atkarpą laimėjo net 14:2, taip prieš antrąjį kėlinį susikraudami gana solidų 12 taškų pranašumą. 25:13

Antrasis ketvirtis vyko visiškai pagal tą patį scenarijų. Šeimininkai vis dar kontroliavo žaidimą ir buvo visa galva geresni už varžovus. Pireš ilgąją pertrauką jų persvara padidėjo dar dešimčia taškų. 53:31.

Trečiajame kėlinyje žaidimas šiek tiek išsilygino, tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaide "Studentijos" krepšininkai laimėjo ir šį kėlinį (23:17). Prieš paskutinįjį ketvirtį jų persvara siekė jau 28 taškus. 76:48.

Ketvirtajame kėlinyje "Studentijos" pranašumas nekėlė jokių abejonių. Net jeigu būtumėte nežinoję rezultato, tikrai pasakytumėte, kas laimės. Stengdamiesi žaisti ne tik efektyviai, bet ir efektingai, jie vis labiau didino savo persvarą. Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo "Studentijos" pergalę, triuškinančiu – 47 taškų skirtumu. 106:59.

Nugalėtojų ekipos kapitonas, gyrė savo komandos draugus už puikią gynybą, taiklius tolimus metimus ir visą kitą, nes klaidų pasak jo, beveik nebuvo ir žaidimas buvo puikus visapusiškai,

Nugalėtojų gretose išsiskyrė po 19 taškų pelnę k.Pėkis ir N.Petravičius. 17 taškų J.Budriūno sąskaitoje.Puikiai savo pareigas aikštelėje įvykdė A.Zakarevičius, pelnęs tik 6 taškus, tačiau atkovojęs net 14 kamuolių ir blokavęs 4 varžovų metimus.

Svečių komandoje pastebimiausias buvo D.Baranauskas, pelnęs 19 taškų, atkovojęs 8 kamuolius ir 9 kartus privertęs varžovus prasižengti. 15 taškų ir 4 rezultatyvius perdavimus pridėjo V.Vainauskas. Neblogai sužaidė ir abudu "centrai' – M.Lebedys ( 9 taškai,10 atk. kamuolių) ir M.Nenartavičius (8 taškai ir taip pat 10 atkovotų kamuolių).

Kauno "Artmedia" sumindė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą. (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 20:41 val.)"Dumblas" gan nelengvai įveikė "Kauno Technikos Kolegijos" ekipą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 18:58 val.),,Varaida" be vargo susidorojo su ,,Kauno technikos kolegijos" ekipa (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 19:46 val.)"Kauno Technikos Kolegija" nepasigailėjo varžovų (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 19:57 val.)Po atkaklios kovos "Kauno Technikos Kolegijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 10 d., pirmadienis, 22:40 val.)"Kauno technikos kolegija" iškovojo lengvą pergalę (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 19:15 val.)"Kauno Technikos Kolegija" pralaimėjo rungtynes "Studentija" komandai (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 20:23 val.)"Kauno Technikos Kolegija" tik antrojoje rungtynių pusėje palaužė "BC Tą Kiemą" (2009 vasario 18 d., trečiadienis, 20:13 val.)"Studentija" neatsilaikė prieš galingai žaidusią "Kauno SRC" komandą (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:47 val.)„Studentija“ nugalėjo BC „Tą Kiemą“ (2009 sausio 24 d., šeštadienis, 23:41 val.)