Kautech vs GZP (88:93)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „GZP“

2023 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 22:34 val., peržiūros: 144

Gruodžio 10 dieną, 19:00 val., Kauno technologijų mokymo centre, susitiko "I" lygos komandos "Kautech" (šeimininkai) ir "GZP" (svečiai). Visos rungtynės buvo labai atkaklios, komandos kovėsi iki pat pabaigos ir tuomet jau sėkmingiau sužaidė "GZP" krepšininkai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 88:93 (21:17, 19:25, 25:21, 23:30).

Rungtynių starte geriau atrodė šeimininkai, tačiau "GZP" greitai ištaisė savo klaidas ir dar pirmojo kėlinuko metu atsitiesė. Vėliau jau nedidelis pranašumas buvo "GZP" ekipos pusėje, kurie sėkmingai išnaudojo savo greitį, nors ir pralaimėdami kovą dėl kamuolių svečiai vis tiek turėjo persvarą savo rankose ir prasidedant ilgajai pertraukai 40:42.

Po ilgosios pertraukos vėl vyko labai lygus ir rezultatyvus žaidimas. Nors "Kautech" dabar išlaikė pranašumą savo pusėje, bet ketvirtame kėlinuke "GZP" tiesiog idealiai realizavo savo progas iš tritaškio zonos, tai leido jiems sužaisti ne tik rezultatyviausią ketvirtį, bet ir pasiekti pranašumą svarbiausiu metu. "Kautech" dar bandė pražangų taktiką, bet pergalę pasiekė "GZP". Rungtynės baigėsi rezultatu 88:93.

15 taškų

„Kauno švara“ įrodė savo pranašumą prieš „GZP“ (2024 sausio 11 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)I lygoje: dramatiška KM „Žalgiris“ 2 pergalė prieš „Kautech“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 22:33 val.)„GZP“ iškovojo pirmą pergalę nesunkiai įveikę KM „Žalgirį“ (2023 lapkričio 16 d., ketvirtadienis, 21:44 val.)Dramatiškose ir rezultatyviose rungtynėse pergalę šventė „GZP“ prieš „Kauno švarą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 23:42 val.)„Kautech“ pasiekė nesunkią pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2023 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kautech“ pusfinalį pradėjo tvirta pergale prieš „GZP“ (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 21:16 val.)Po krepšiais dominavęs „Kautech“ nesunkiai įveikė KM „Žalgiris“ 2 ekipą (2023 gruodžio 03 d., sekmadienis, 20:18 val.)Negausiai susirinkę „Reunion“ rungtynių pabaigoje įveikė „GZP“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:29 val.)I lygoje taurę į viršų kėlė J. Mačiulio vedama „Reunion“. (2024 gegužės 10 d., penktadienis, 23:06 val.)1 lygoje LSU studentai neprilygo „GZP“ (2024 vasario 28 d., trečiadienis, 23:00 val.)