a1 ALTERNATYVA vs KAUNO ENERGIJA (50:87)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Vydūno vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas LT-49264

Įtikinama „Kauno energijos“ pergalė

Sunkiasvoris Marius Antanaitis (Kauno energija) gana lengvai padarė tvarką po krepšiais
2006 spalio 29 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 5090
Savo namuose rungtyniavę „a1 Alternatyvos“ krepšininkai nesugebėjo atsilaikyti prieš galingai žaidusią „Kauno energijos“ ekipą ir pralaimėjo jai triuškinančiu rezultatu 87:50. Tai buvo abiejų komandų startas „Įmonių“ lygos „D“ pogrupyje.
Dvikovos pradžia geriau susiklostė svečiams. Dėka gero Mariaus Antanaičio žaidimo, kuris pelnė 13 taškų per pirmąjį kėlinį, „Kauno energijos“ ekipa įgijo 6 taškų pranašumą. Šeimininkai daug klydo ir bandė stabdyti varžovus pražangomis. Tragiškai sužaistas ketvirčio galas jiems ne tik kad neleido pasivyti varžovus, tačiau ir leido svečiams susikrauti solidžią 15 taškų persvarą. Pažymėtina, jog „Kauno energijos“ ekipa per pirmąsias 10 minučių suklydo vos 1 kartą.
Lygiai taip pat „sėkmingai“ darydami klaidas ( 16 per 2 kėlinukus), „a1 Alternatyvos“ žaidėjai ir toliau blaškėsi po aikštelę. Tuo aišku pasinaudojo „Kauno energijos“ krepšininkai ir laimėjo antrąjį ketvirtį dvigubu skirtumu – 16:8. Prieš ilgąją pertrauką komandas jau skyrė 23 taškai.
Po pertraukos svečiai šiekt tiek atsipalaidavo ir žaidimas tapo apylygus. Vis dėlto, kad ir kaip besistengtų, šeimininkai negalėjo nieko prieš pastatyti prieš galingai žaidusius varžovus. Ir šią dvikovos atkarpą keturiais taškais laimėjo „Kauno energijos“ komanda, tuo dar labiau priartėdama prie galutinės pergalės.
Lemiamajame kėlinyje intrigos jau nebebuvo. Ir taip jau buvusi įtikinama svečių persvara dar labiau padidėjo. Galutinis rungtynių rezultatas – 87:50 , „Kauno energijos“ naudai.
Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Marius Antanaitis ( 24 taškai, 15 atk. kam., 30 naud.kfc.). Jam neblogai talkino Deivydas Čereška, kurio sąskaitoje 26 taškai ( 26 naud.kfc.).
„a1 Alternatyvos“ ekipoje išsiskyrė Kęstutis Sakalauskas ( 16 taškų ir 14 atk.kam., 21 naud.kfc.) bei Kęstutis Pulokas, įmetęs 15 taškų.
Po rungtynių nugalėtojų vyriausias treneris Gediminas Vasiliauskas noriai dalinosi savo mintimis. „ Visų pirmą norečiau pasakyti, jog tikėjomės atkaklesnių, taškas į tašką rungtynių. Praeitais metais mes patyrėme skaudų pralaimėjimą prieš „a1 Alternatyvos“ ekipą atkrintamosiose varžybose, todėl labai norėjome pasiekti revanšą. Komanda atrodė tikrai labai gerai. Gerai pataikė iš toli. Ir prie viso to norėčiau išskirti Marių Antanaitį, kuris šiandien fantastiškai atrodė, ypač pirmajame kėlinuke“.
Lengva "Kauno Energijos" pergalė (2007 vasario 16 d., penktadienis, 21:45 val.)„Kauno energija“ iškovojo 10-tąją pergalę (2007 sausio 24 d., trečiadienis, 20:14 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Kauno energijos“ riešutas „Antarui“ buvo neįkandamas (2007 sausio 05 d., penktadienis, 21:34 val.)"Kauno Energija" iškovojo dar vieną pergalę (2006 lapkričio 24 d., penktadienis, 23:38 val.)Nervingose rungtynėse pranašesni buvo „Kauno Energijos krepšininkai (2006 gruodžio 22 d., penktadienis, 21:55 val.)"Kauno energija" antrąjį etapą pradėjo pergale (2007 vasario 14 d., trečiadienis, 21:12 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)„Antaras“ ir toliau lieka be pergalių (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:30 val.)Kauno "Vandenys" atkeršijo už pernykštį pralaimėjimą (2006 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)