STOKKER vs KAUNO VANDENYS (62:67)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Rasos gimnazija, P.Lukšio g. 40, Kaunas LT-49294

Daug prakaito pareikalavusi "Kauno vandenų" pergalė

Šiandienos susitikimo nugalėtojų lyderis Deividas Pajaujis
2006 gruodžio 04 d., Pirmadienis, 20:51 val., peržiūros: 3431
Vienintelėse šio vakaro "Įmonių" lygos rungtynėse "Stokker" ekipa priėmė "Kauno vandenų" krepšininkus. Pergalę po labai atkaklios ir įtemptos kovos pasiekė svečiai, palaužę šeimininkus rezultatu 67:62. Po dviejų kėlinių "Kauno vandenis" pirmavo 14 taškų persvara ir atrodė kad pasieks lengvą pergalę, tačiau šeimininkai susikaupė ir nedaug trūko, jog rezultatas būtų atvirkščias.

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo Tadas Matuliavičius, taip išvesdmas svečių ekipą į priekį 4:0. Netrukus „Stokker“ komanda atsakė šešiais sausais taškais ir jau jie buvo priekyje 6:4. Vistik „Kauno vandenų“ krepšininkai įrodė jog yra stipresni ir perėmė iniciatyvą į savo rankas. Nesulaikomas buvo Deividas Pajaujis, vien per pirmąjį kėlinį pelnęs 12 taškų ir padėjęs savo komandai įgyti dešimties taškų pranašumą.

Antrajame ketvirtyje iniciatyva ir toliau priklausė svečiams. Ir toliau kaip žuvis vandenyje jautėsi Deividas Pajaujis, pelnęs didžiąją dalį komandos taškų. Šeimininkams sunkiai sekėsi įveikti priešininkų gynybos užkardas ir prieš ilgąją pertrauką jų deficitas pasiekė 14 taškų.

Viskas apsivertė po pertraukos. Tarsi iš lėtargo miego pabudę „Stokker“ žaidėjai pradėjo demonstruoti žymiai brandesnį žaidimą. Jų atakos tapo greitesnės, vis dažniau kamuolys skrodė tinklelį. „Kauno vandenis“ darė apmaudžias klaidas, kurias taškais paversdavo šeimininkai. Lyderio vaidmens ėmėsi Mindaugas Levickas, pelnęs 13 iš 20 komandos taškų. Būtent jo dėka po trijų kėlinių ekipas skyrė tik du taškai.

Viskas sprendėsi lemiamoje rungtynių dalyje. Laimėję atkarpą 9:0 svečiai vėl įgijo 11-os taškų atotrūkį. Tačiau šeimininkai net neketino pasiduoti. Žūt būt jie siekė pasivyti varžovus. Emocijos aikštelėje liejosi per kraštus. „Stokker“ krepšininkams buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau po paimtos minutės pertraukėlės „Kauno vandenų“ žaidėjai pelnė 6 taškus, o šeimininkai tik 1. Galutinę pergalę, po labai emocingos ir nervingos pabaigos, rezultatu 67:62 šventė svečiai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Deividas Pajaujis, pelnęs 22 taškus ( 18 naud.kfc.). 19 taškų pridėjo Donatas Sujeta ( 22 naud.kfc.), 13 taškų ir 9 atkovoti kamuoliai Tado Matuliavičiaus sąskaitoje ( 16 naud.kfc.).

„Stokker“ komandoje nesulaikomas buvo Mindaugas Levickas, įmetęs 32 taškus ( 25 naud.kfc.). Mindaugas Jakutis ir Linas Baibokas atitinkamai pelnės 13 ir 8 taškus.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Henrikas Pajaujis teigė: „
Po pertraukos žaidėjai atsipalaidavo. Jų manymu rungtynės buvo laimėtos jau po dviejų kevirčių. Dėl to ketvirtasis kėlinukas gavosi labai įdomus ir įtemptas“.
Daug jėgų pareikalavusi "Stokker" pergalė (2006 lapkričio 13 d., pirmadienis, 20:56 val.)Įtikinama "Projektų gamos" pergalė (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:51 val.)Įtikinama "Šilduvos" pergalė (2007 vasario 22 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Permainingose rungtynėse pergalę iškovojo "Kauno vandenų" ekipa (2006 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 21:10 val.)Užtikrinta "a1 Alternatyvos" pergalė (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:09 val.)"Korio grupė" nepasigailėjo ir "Kauno vandenų" ekipos (2007 kovo 01 d., ketvirtadienis, 21:50 val.)Rungtynėse, virtusiose tikru trileriu, stipresni buvo "Kauno vandenų" krepšininkai (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:29 val.)"Kauno vandenys" priešinosi tik pusę rungtynių (2006 lapkričio 15 d., trečiadienis, 22:41 val.)"Kauno vandenys" nušlavė "Švarą" (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 21:06 val.)"Antaras" ir antrąsyk triuškinamai pralaimėjo "Kauno vandenims" (2006 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)