BC „Gazuotas pienas Miau“ vs Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt (68:56)Pavasario „Sportturas“ taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas Miau“ be didesnio vargo įveikė „Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ ekipą.

2015 balandžio 10 d., Penktadienis, 22:32 val., peržiūros: 1086

Penktadienį, balandžio 10 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko pavasario "Sportturo" taurės 2015 turnyro rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę BC "Gazuotas pienas Miau" ir svečiai "Resmila – SmeliavimoDarbai.lt" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo BC "Gazuotas pienas Miau", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (20:10). Antrame kėlinyje komandų žaidimas supanašėjo, bet šeimininkai dar 2 taškais sugebėjo padidinti skirtumą – (36:24). Antroje rungtynių dalyje komandos sužaidė abu kėlinukus lygiai ir rungtynės baigėsi lengva BC "Gazuotas pienas Miau" pergalę rezultatu – (68:56).

Pirmasis kėlinys prasidėjo BC "Gazuotas pienas Miau" komandos pelnytais 4 taškais, netrukus "Rasmila – SmeliavimoDarbai.lt ekipa atsakė tuo pačiu ir sužaidus 2 minutes rezultatas buvo lygus – (4:4). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko surengti spurtą – (9:2) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 7 taškų – (13:6). Antroje kėlinio dalyje BC "Gazuotas pienas Miau" šiek tiek sumažino rungtynių tempą, laimėjo dar vieną kuklią atkarpą – (7:4) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (20:10).

Antro kėlinio pradžia nebuvo labai sėkminga "Rasmila – SmeliavimoDarbai.lt" ekipai. Svečiai pralošė dar vieną skaudžią atkarpą – (10:2), po kurios kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 18 taškų – (30:12). Visgi kėlinio antroje pusėje viskas pasikeitė, svečiams pavyko laimėti atkarpą – (6:13) ir skirtumas po dviejų kėliniu tarp komandų sumažėjo iki 12 taškų – (36:24).

Trečio kėlinio pradžia geriau pavyko sužaisti svečiams, kurie laimėję atkarpą – (4:11) ir priartėjo prie varžovų iki 5 taškų – (40:35). Kėlinio antroje pusėje BC "Gazuotas pienas Miau" vėl atsigavo, laimėjo atkarpą – (9:2) ir skirtumas tarp komandų vėl grįžo iki buvusių 12 taškų – (49:37).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių sužaidus 3 minutes komandas skyrė 10 taškų – (56:46). Sužaidus dar porą minučių komandos apsikeitė dar keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas tarp komandų buvo tie patys 10 taškų – (60:50). Visgi per likusį laiką šeimininkams pavyko dar 2 taškais padidinti skirtumą ir rungtynės baigėsi rezultatu – (68:56).

Po pralaimėtų rungtynių "Rasmila – SmėliavimoDarbai.lt komandos treneris kalbėjo: "Nesusirinko šiandien visa komanda, trūko trijų pagrindinių žaidėjų, buvo maža rotacija. Pradžia buvo sunki, vėliau lyg ir įsižaidėme, bet visas rungtynes labai sunkiai sekėsi pataikyti, trūko taiklumo. Varžovai kibiai gynėsi, norėjome laimėti, bet nepavyko."

BC „Gazuotas pienas Miau“: Valius Fominas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Zaviliauskas – 14 tšk. (11 atk. kam.), Mantas Semėnas – 13 tšk., Justinas Virbickas – 12 tšk.

Resmila ‒ SmeliavimoDarbai.lt: Regimantas Vaitasius – 20 tšk., Tomas Pažereckas – 14 tšk., Edgaras Jauneika – 12 tšk. (13 atk. kam.)

„Lietuvos geležinkeliai“ lengvai įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 23:10 val.)Kleboniškio „Vilkai“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą ‒ SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)BC „Gazuotas Pienas Miau“ vargais negalais palaužė „Komandą X“ ir pasiekė finalą (2015 balandžio 29 d., trečiadienis, 23:12 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ „Mažosios taurės“ finaliniame ketverte. (2015 balandžio 18 d., šeštadienis, 01:13 val.)BC „Gazuotas pienas Miau“ po sudėtingos kovos pasidabino pavasario „Sportturo“ mažosios taurės auksu (2015 gegužės 03 d., sekmadienis, 23:13 val.)BC „Gazuotas pienas MIAU“ nelengvai peržengė aštuntfinalio barjerą (2015 balandžio 15 d., trečiadienis, 22:35 val.)Veiverių „Amberis“ pavasario taurės starte, nugalėjo „Pieno žvaigždės ‒ Miau“ komandą (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:48 val.)„Veiverių Amberis“ sutriuškino savo varžovus (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 23:05 val.)Jomanto Eibuko nesibaigianti energija bei karjeros rungtynės atnešė „Pieno žvaigždėms ‒ Miau“ pergalę (2015 kovo 28 d., šeštadienis, 00:30 val.)