R2P Sport ‒ S/M vs SK „Neveronys“ (55:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Grupės lyderių kovoje ‒ pirmoji „R2P Sport ‒ S/M“ nesėkmė

2016 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 22:22 val., peržiūros: 1233

Ketvirtadienį, gruodžio 1 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „R2P Sport – S/M“ ir svečių SK „Neveronių“ ekipų. Rungtynių pradžioje atitrūkę aikštės šeimininkai čia pat užstrigo, kuo pasinaudoję SK „Neveronys“ perėmė iniciatyvą ir vėliau atotrūkį tik didino, ko pasekoje pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 55:79 (18:17, 13:15, 8:17, 16:30).

Rungtynių pradžioje dominavę aikštės šeimininkai vieną po kito rinko taškus, ko pasekoje įgijo dešimties taškų atotrūkį, tačiau per likusį laiką iki ketvirčio pabaigos SK „Neveronys“ sugebėjo atsitiesti ir sumažinti atsilikimą iki minimumo. Antrame kėlinuke ir toliau užstrigęs „R2P Sport – S/M“ taikiklis leido svečiams sužaisti atkarpą 4:10 ir perimti iniciatyvą į savo rankas. Prieš pat ilgąją pertrauką du taškus dar spėję pelnyti šeimininkai atsilikimą sumažino iki vieno taško. 31:32.

Po ilgosios pertraukos abi ekipos žaidė apylygiai, todėl pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, tačiau įpusėjus kėlinukui spurtą 0:9 surengę SK „Neveronys“ skirtumą tarp komandų padidino iki vienuolikos taškų. Čia pat iš toli pasižymėjęs J.Pocius kiek sušvelnino savo komandos atsilikimą, tačiau kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigęs A.Švelnys sugrąžino svečiams dviženklį atotrūkį. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje ir toliau puolime sėkmingai žaidę SK „Neveronys“ dar labiau atitrūko ir įgijo jau aštuoniolikos taškų pranašumą, kurio šeimininkai panaikinti nebesugebėjo. Per likusį laiką skirtumas tarp komandų tik augo, ko pasekoje užtikrinta pergale džiaugėsi SK „Neveronys“. 55:79.

„R2P Sport ‒ S/M“: Justinas Pocius – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Mindaugas Mackevičius – 17 tšk. (12 atk. kam.), Laurynas Kalėda – 10 tšk.

SK „Neveronys“: Antanas Macys – 20 tšk. (13 atk. kam.), Aurimas Švelnys – 19 tšk., Vytautas Žvirblis – 15 tšk., Justas Draudvila – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Giedrius Bartkus – 10 tšk. (22 atk. kam.)

Dienos rungtynėse intrigos nebuvo ‒ „R2P Sport ‒ S/M“ tiesiog nušlavė „Grande“ ekipą (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Antroje rungtynių pusėje „Dumblas“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 07 d., antradienis, 21:42 val.)KK „Garliava“ antroje rungtynių pusėje turėjo pripažinti „R2P Sport ‒ S/M“ pranašumą (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:08 val.)Karolio Kokoškos vedami BC „Gazuotas pienas“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 21:31 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Solidų pranašumą iššvaistę „R2P Sport ‒ S/M“ išsaugojo pergalę (2017 sausio 31 d., antradienis, 23:24 val.)United ‒ „R2P Sport“ po atkaklios kovos įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 14:11 val.)Jokios intrigos: „R2P Sport – S/M“ sutriuškino „Dumblą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 18:37 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:07 val.)Tritaškiais prapliupusi „R2P Sport ‒ S/M“ įveikė lentelės kaimynus „Grizlius“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 22:40 val.)