PRIENŲ VĖJAS vs VAIŠVYDAVA (81:75)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Revuonos vidurinė mokykla, S.Dariaus ir S.Girėno 6, Prienai LT-59114

Prienuose šventė - "Prienų vėjas" iškovojo pirmąją pergalę

Prieniškių strategas Egidijus Visockas puikiai vadovavo savo ekipai
2008 spalio 23 d., Ketvirtadienis, 22:46 val., peržiūros: 5818

Šiandien (10-23) Revuonos vidurinės mokyklos (Prienai) sporto salėje buvo sužaistos "Aukso" lygos "A" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Prienų vėjas" (šeimininkai) ir "Vaišvydava" (svečiai) ekipos. Aikštelės šeimininkai dar tik debiutavo "Švyturio – KKL" lygoje, tačiau iš karto pademonstravo neprastus rezultatus, bei ambicingą charakterį. "Vaišvydavos" krepšininkai į rungtynes atvyko nepilnos sudėties ir taip labai prisidėjo prie idealiai iškepto pirmojo "prieniškių" blyno. "Prienų vėjas", po atkaklios ir gražios kovos šventė pergalę rezultatu 81-75.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį, tačiau taškus pirmieji suskubo pelnyti "Vaišvydavos" krepšininkai. Po keleto minučių svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir žaisdami šiek tiek tiksliau už varžovus išsiveržė į priekį (4-14). "Prienų vėjas" perdaug jaudinosi ir neišnaudodavo dėkingų situacijų. Bet dėl keleto klaidų didžiulis noras laimėti šeimininkų neapleido ir besibaigiant ketvirčiui skirtumas tarp ekipų sumažėjo iki 3-ų taškų 20-23.

Antrojo kėlinio metu paaiškėjo, jog šiandieninėje dvikoje didelį (mažiausiai penkių žaidėjų) pranašumą turėjo aikštelės šeimininkai. Svečiai iš Vaišvydavos į rungtynes atvyko tik šešiese ir dar neprabėgus pirmajai rungtynių pusei, aiškiai buvo galima pastebėti pirmuosius nuovargio požymius. "Prienų vėjas" krepšininkai būdami puikios fizinės formos, stengėsi tik dar labiau padidinti žaidimo tempą ir taip palaužti varžovus. Antroje kėlinio pusėje, prieniškiai pagaliau išsiveržė į priekį (38-36), tačiau tai buvo tik laimėtas mūšis, bet ne karas. Svečiai persigrupavo ir spurtu 5-10 atstatė turėtą 3-ų taškų pranašumą (43-46).

Po ilgosios pertraukos (jos metu rungtynių personalas buvo vaišinamas arbata – mokykitės Kauno ekipos), aikštės šeimininkai tarsi suprato, kur slypi varžovų stiprybė ir kaip reikia patiems žaisti norint iškovoti pergalę. Didesnis dėmesys buvo nukreiptas į kovą baudos aikštelėje. Taip iš "Vaišvydavos" buvo atimtas didžiausias privalumas, nes iki tol N.Dunčikas ("Vaišvydava") karaliavo po krepšiais. Greito žaidimo, daugybės aštrių perdavimų ir taiklių metimų kupinas kėlinys baigėsi Prienų kovotojams pirmaujant 66-58.

Rungtynių pabaigoje šeimininkai jau patikėjo savo pergale ir vos nepadarė didelės klaidos. Svečiai nebeturėdami ko prarasti ėmė šaudyti iš toli ir ne visi šūviai buvo pro šalį. Keli iš jų buvo itin skaudūs ir iki dvikovos pabaigos belikus keletui minučių, skirtumas tarp ekipų tebuvo trys taškai (78-75). Vis tik, Prienų komanda šiandien labiau nusipelnė pergalės ir pasibaigus laikui šventė puikią pergalę rezultatu 81-75.

Po dvikovos nugalėtojų treneris džiaugėsi iškovota pergale. Komanda darė viską ką ir darydavo per treniruotes ir tai pasiteisino. Tai buvo pirmos rungtynės ir jaunimas šiek tiek jaudinosi, bet pavyko iškovoti pergalę. Trenerio žodžiais, šio sezono tikslas yra neleisti nė vienai komandai lengvai prieš mus laimėti.

"Vaišvydavos" treneris nebuvo labai nustebintas tokia rungtynių baigtimi. Jo komanda išretinta traumų, o turimi žaidėjai nepakankamai ruošėsi ateinančiam sezonui. Vis tik, tai pirmosios rungtynės ir viskas dar prieš akis.

"Prienų vėjas" ekipoje daugiausiai pasižymėjo K.Aliukevičius – 17 taškų ir 10 rezultatyvių perdavimų. Prie pergalės daug prisidėjo ir D.Marčiulaitis – 14 taškų (11 atk. kam.) bei A.Kubilius – 13 taškų (11 atk. kam.).

"Vaišvydavos" gretose naudingiausias buvo N.Dunčikas – 19 taškų ir 10 atkovotų kamuolių. Komandai kovoti padėjo ir V.Rupšys – 27 taškai (8 išprov. praž.) bei D.Neverauskas – 12 taškų (10 atk. kam.).

Permainingose rungtynėse "ISM" iškovojo pergalę (2009 sausio 27 d., antradienis, 22:57 val.)Permainingose varžybose Prienų "Vėjas" ekipos pergalė (2008 lapkričio 25 d., antradienis, 22:57 val.)Lengva "Prienų vėjas" pergalė (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)"Prienų vėjas" II etapą pradėjo pergale (2009 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)"ISM" po įnirtingos dvikovos iškovojo pergalę Prienuose (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)"Prienų vėjas" tik po pratęsimo nupūtė "Dumblą" (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 00:13 val.)"Prienų vėjas" nesunkiai nupūtė "Kolpingo kolegiją" (2009 vasario 19 d., ketvirtadienis, 22:54 val.)"Prienų vėjas" neatsilaikė prieš "Kentus" ekipą (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 23:05 val.)Nesunki "Studentijos" komandos pergalė (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 21:48 val.)Tik pro pratęsimo "Studentijai" pavyko išplėšti pergalę (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 00:20 val.)