Savi vs Hidraulinės sistemos (54:111)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 20:00 val. @ Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas, LT-44287

„Hidraulinės sistemos“ nepasigailėjo „Savi“

2015 lapkričio 05 d., Ketvirtadienis, 23:15 val., peržiūros: 1704

Lapkričio 5 dieną, ketvirtadienį, įvyko C lygos „ALT reklama“ C pogrupio rungtynės tarp namuose žaidžiančių „Savi“ (0/2) ekipos ir „Hidraulinės sistemos“ (2/2). Nuo pat varžybų pradžios savo pranašumą įrodę „Hidraulinės sistemos“ komanda neleido net pagalvoti varžovams apie pergalę, kurie sugebėjo įmesti vos pusšimtį taškų. Galutinis rungtynių rezultatas 111:54.

Pimajame ketvirtyje pirmuosius taškus įmetė šeimininkų komanda, tačiau po to sekė devyni priešininkų komandos taškai. „Savi“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų 7:9, tačiau per likusias penkias minutes sugebėjo sukrapštyti vos keturis taškus, kuomet varžovai atsakė 18 taškų ir po pirmo kėlinio jau pirmavo 27:11.

Per pertraukėlę išvadų nepadarė „Savi“ ekipa nieko naujo aikštelėje neparodė, o „Hidraulinės sistemos“ nestabdė ir toliau bombardavo varžovų krepšį taikliais metimais. Per septynias antrojo kėlinio minutes šeimininkų komanda įmetė vos septynis taškus, o tuo tarpu varžovai dvigubai daugiau. Tačiau besibaigiant antrajam kėliniui „Savi“ ekipo neleido dar labiau atitrūkti varžovams ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 21:14

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, o I.Krukonis surengė savo solo pasirodymą perimdamas du kamuolius, įmesdamas du dvitaškius po kurio sekė ir taiklus tritaškis taip atlikdamas atkarpą 7:0 „Savi“ darė daug netikslių perdavimų, greitai susirinko keturių komandinių pražangų limitą, o varžovai tuo naudojosi. Agresyviai verždamiesi po krepšiu „Hidraulinės sistemos“ išdarinėjo ką norėjo varžovų baudos aikštelėje, o trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 22:15. Po trijų kėlinių rezultatas buvo apvalus 70:40

Kaip ir per visas rungtynes taip ir per paskutinį ketvirtį vaizdas aikštėje nepakito. Pirmąją kėlinio minutę 5 pražangą gavo „Savi“ žaidėjas D.Štabokas, o paskutinį ketvirtį aikštės šeimininkai pralaimėjo 27 taškų skirtumu, leisdami varžovams įmesti net 41 tašką vieno kėlinio metu. Galutinis rezultatas atspindėjo „Hidraulinės sistemos“ dominavimą – 111:54

„Sparta“ nepasigailėjo „Savi“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:03 val.)„ICE“ nepasigailėjo „Savų“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 05:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nukovė A. S. K. „Persvara“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Baltic Transline“ (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 16:30 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su savo varžovais (2015 spalio 30 d., penktadienis, 13:54 val.)„Hidraulinės sistemos“ metus pradėjo užtikrinta pergale (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo Jonavos LSK „Technoera“ ekipai (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Kaišiadorių“ ekipą. (2016 vasario 13 d., šeštadienis, 19:55 val.)„Hidraulinės Sistemos“ palaužė BC „Boom“ pasipriešinimą (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 20:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ privertė „ICE“ ekipą patirti pirmąjį pralaimėjimą (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 22:10 val.)