Hidraulinės sistemos vs Darbiečiai (76:61)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 vasario 27 d., Penktadienis, 19:45 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą.

2015 vasario 27 d., Penktadienis, 22:13 val., peržiūros: 1141

Penktadienį, vasario 27 dieną, A. Stulginskio pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos atkrintamosios varžybos, kuriose susitiko namuose žaidę "Hidraulinės sistemos" ir svečiai "Darbiečiai" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (18:9). Antrame kėlinyje komandų žaidimas išsilygino ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tie patys 9 taškai – (35:26). Trečiame kėlinyje "Hidraulinės sistemos" padidino skirtumą dar 5 taškais ir po trijų kėlinių komandas jau skyrė 14 taškų – (53:39). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, šeimininkams buvo pavykę padidinti skirtumą, bet "Darbiečiai" lengvai nepasidavė, sumažino skirtumą iki buvusio ir rungtynės baigėsi rezultatu – (76:61).

Pirmasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis. Sužaidus pirmas 3 minutes svečiams buvo pavykę įsiveržti į priekį – (4:5). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus "Dabiečiai" padidino skirtumą iki 3 taškų – (6:9). Antroje kėlinio dalyje viskas pasikeitė. Šeimininkai surengė sausą atkarpą – (12:0) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:9).

Antrasis kėlinys prasidėjo svečių laimėta atkarpa – (5:9), po kurios skirtumas tarp komandų aptirpo iki 5 taškų – (23:18). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos spėjo apsikeisti keliomis tiksliomis atakomis ir skirtumas tarp komandų išliko tie patys 5 taškai – (27:22). Antroje kėlinio dalyje tęsėsi nuožmi kova, šeimininkams pavyko padidinti skirtumą 4 taškais ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 9 taškai – (35:26).

Trečio kėlinio pradžia užtikrinčiau pavyko sužaisti "Hidraulinėms sistemoms", kurios laimėjo pirmų 3 minučių atkarpą – (7:2) ir skirtumas tarp komandų pirmą kartą pakilo iki dviženklio – (42:28). Sužaidus dar 3 minutes "Darbiečių" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 11 taškų – (48:37). Per likusį laiką šeimininkams pavyko atstatyti 14 taškų persvarą ir po trijų kėlinių rezultatas buvo – (53:39).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo šeimininkų galingu spurtu – (9:2), po kurio skirtumas pirmą kartą rungtynėse pasiekė 21 tašką – (62:41). Sužaidus dar kelias minutes ir kėliniui įpusėjus komandos apsikeitė keliomis atakomis ir skirtumas išliko 21 taškas – (67:46). Visgi "Darbiečiai" neketino taip lengvai pasiduoti. Svečiai kilo į lemiamą šturmą, laimėjo atkarpą – (3:13) ir skirtumas tarp komandų aptirpo iki 11 taškų – (70:59). Visgi stebuklo sukurti svečiams nepavyko, "Hidraulinės sistemos" nebeleido daugiau sumažinti skirtumo, patys dar 4 taškais padidino atotrūkį ir laimėjo rungtynes rezultatu – (76:61).

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" treneris kalbėjo: "Antra rungtynių pusė buvo visiškai priešinga pirmai. Trečiame kėlinyje prasidėjo toks žiaurus kontaktinis žaidimas, tai gal išmušė mūsų komandos žaidėjus, kurie vėliau peraugo į kalbas su teisėjais, tai tas irgi truputi vėliau įnešė ramumo ten kur jo ir turėjo būti. Turėjome susikrovę 21 taško persvarą ir vėliau paleidome patį galą. Likus žaisti tris minutes varžovai pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino rezultatą, tai rodė visišką atsipalaidavimą ir negerbimą draugų darbui."

Hidraulinės sistemos: Martynas Kudakas – 35 tšk. (11 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 14 tšk., Marius Šumlinskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Šarūnas Labenskas – 10 tšk.

Darbiečiai: Lukas Šukutis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 13 tšk., Gediminas Ratkevičius – 11 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Darbiečiai“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Partizano“ ekipą. (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 17:05 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės Sistemos“ sutriuškino „Darbiečius“ ir žengė į kitą etapą (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 16:40 val.)„Darbiečiai“ tik po atkaklios kovos privertė pasiduoti Elektrėnų „Senosios versmės“ ekipą. (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 16:05 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybes pradėjo lengva pergale prieš „Aureliną“ (2014 spalio 31 d., penktadienis, 22:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ komanda, vedama Martyno Kudako, nesunkiai susitvarkė su „Sparta“. (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:52 val.)