Lietuvos šaulių sąjunga vs Atletas (51:50)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 10 d., Antradienis, 20:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Lietuvos šaulių sąjunga“ vos neprisižaidė su keturiais likusiais „Atleto“ krepšininkais

2013 gruodžio 10 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 1303

Antradienį, gruodžio 10 dieną, Rokų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos ( 2 etapo) rungtynės, kuriose susitiko „Lietuvos šaulių sąjunga“ (šeimininkai) ir "Atletas" (svečiai). "Atleto" komandos garbę gynė tik penki žaidėjai, tačiau sugebėjo žaisti su varžovais taškas į tašką. Paskutiniame ketvirtyje svečiai liko keturiese ir tik paskutinėmis sekundėmis „Lietuvos šaulių sąjunga“ sugebėjo išplėšti pergalę, rezultatu – 51:50.

Rungtynės prasidėjo taškas į taškas ir nė viena komanda nesugebėjo susikrauti didesnio pranašumo nei trys taškai (9:9). Po taiklaus A.Šimkaus tritaškio metimo šeimininkai įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau "Atleto" komando sugebėjo sumažinti skirtumą iki minimumo. Kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė „Lietuvos šaulių sąjunga“ ir įgijo 5 taškų pranašumą. Rezultatas - 20:15.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai ir "Atleto" metimai skriejo pro šalį, o tuo pasinaudoję aikštelės šeimininkai padidino pranašumą iki 7 taškų ( 27:20). Dėka G.Eisenos "Atleto" ekipa apmažino skirtumą iki 4 taškų, tačiau paskutinėmis sekundėmis taiklus V.Marcinausko dvitaškis metimas atstatė „Lietuvos šaulių sąjungos" 6 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 29:23.

Trečiam kėlinukui prasidėjus "Atleto" ekipa pradėjo dviem taikliais tritaškiais metimais ir išlygino rezultatą, o dar po keletos minučių įgijo ir 4 taškų pranašumą ( 32:36). „Lietuvos šaulių sąjunos" ekipos žaidėjas M.Mažeika šaltakraujiškai pelnė iš eilės 7 taškus, kur tai leido persversti rezultatą į savas rankas ( 39:36). Per likusias dvi minutes šeimininkams pavyko išsaugoti trijų taškų pranašumą, tačiau paskutinėmis sekundėmis L.Eglinskas užsidirbo penktąją asmeninę pražangą ir "Atleto" krepšininkai liko žaisti keturiese. Rezultatas - 42:39.

Prasidėjus paskutiniam ketvirčiui G.Eisena suleido du tolimus tritaškius metimus, kur "Atleto" ekipai leido įgyti vieno taško pranašumą ( 44:45). „Lietuvos šaulių sąjunga" niekaip nesugebėjo suregzti taiklių atakų prieš "Atleto" ketvertuką. Likus žaisti apie 30 sekundžių "Atleto" ekipos žaidėjai turėjo galimybę išplėšti pergalę, tačiau G.Eisena prarado kamuolį. Iki rungtynių pabaigos likus vienai sekundei prieš T.Juraitį prasižengė asmeninę pražanga ir jis stojo mesti du baudos metimus, kur iš jų vieną realizavo ir tai atnešė „Lietuvos šaulių sąjungai" sunkią pergalę, rezultatu – 51:50.

Po laimėtų rungtynių „Lietuvos šaulių sąjungos" ekipos treneris, Š.Stanionis, kalbėjo:"Iš tikrųjų, kai varžovų ketvirtam kėlinyje liko tik keturi, jie įgavo didelį emocinį pranašumą. Patys užsivedė ketvirtam kėlinyje, pataikė keletą svarbių tolimų metimų, o mums buvo toks, kaip ir palengvėjimas, kad pas juos vienu žaidėju mažiau. Iš tikrųjų, buvo nė viena minutinė pertraukėlė, kur teko aiškinti žaidėjams kaip reikia užpulti prieš juos. Taip ir gavosi, kad vos su ugnim neprisižaidėm, bet pergalė yra pergalė."

Po pralaimėtų rungtynių "Atleto" ekipos treneris, L.Martinaitis, teigė:" Atvykome šiandien tik penkiese. Trūko keletos svarbių žaidėjų. Šiandien vos nesukūreme mažo stebuklo. Dėkoju vyrukams už kovingumą ir antras rungtynes su varžovais atsirevanšuosime."

Lietuvos šaulių sąjunga: Tomas Kmitas – 13 tšk., Mindaugas Mažeika – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Aurimas Šimkus – 8 tšk.

Atletas: Tomas Pileckas – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Giedrius Eisenas – 18 tšk., Mindaugas Sliesoraitis – 9 tšk.

„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ nesunkiai įveikė „Kauno Švogerių“ komandą (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ turėjo pavargti su „Elektromontuotoju“ (2014 vasario 25 d., antradienis, 21:12 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ po permainingos kovos įveikė „Kauno“ ekipą. (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Lietuvos Šalulių Sąjunga“ parklupdė „A.Sabonio KC“ (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:02 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ lengvai įveikė „Sportolinija.lt“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:29 val.)„Lietuvos šaulių sąjunga“ atsirevanšavo BC „Gazuotam pienui“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:44 val.),,Lietuvos šaulių sąjunga“ ir toliau lieka neįkandamas riešutas ,,A.Sabonio KC“ ekipai. (2014 kovo 04 d., antradienis, 00:06 val.)Per pirmą kėlinį persvarą susikrovusi „Lietuvos šaulių sąjungos“ ekipa nesunkiai įveikė „Dice“ (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 17:36 val.)„Lietuvos Šaulių Sąjunga“ emocijų kupinose rungtynėse nukovė „Elektromontuotoją“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:45 val.)Antroje dalyje „Lietuvos šaulių sąjunga“ įtvirtino pergalę (2014 kovo 28 d., penktadienis, 22:08 val.)