Krepsiniofanai.lt 2 vs C Basket (43:105)„Sportturas“ taurė 2024 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 gegužės 07 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„C Basket“ tiesiog nušlavė „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą

2024 gegužės 07 d., Antradienis, 21:14 val., peržiūros: 91

Gegužės 7 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko „Sportturas“ taurės 2024 komandos „Krepsiniofanai.lt 2“ (šeimininkai) ir "C Basket" (svečiai). Rungtynės buvo be intrigos, „Krepsiniofanai.lt 2“ neturėjo jokių ginklų prieš varžovus, o susitikimas baigėsi triuškinamu rezultatu 43:105 (10:27, 8:26, 7:25, 18:27).

Jau nuo pirmųjų atakų buvo galima suprasti, kad šiandien žaidimas vyks "į vienus vartus". „Krepsiniofanai.lt 2“ komandos žaidimas tiesiog negalėjo nieko pastatyti prieš varžovų puolimą, tad skirtumas augti pradėjo itin sparčiai. "C Basket" smaginosi rinkdami taškus ir prasidedant ilgajai pertraukai jau pirmavo daugiau nei dvigubai 18:53.

Po ilgosios pertraukos niekas iš esmės nepasikeitė, skirtumas augo su kiekviena minute, "C Basket" kiek atsipalaidavo tik ketvirtame kėlinuke, kuomet varžovams leido sužaisti rezultatyviausią rungtynių kėlinį. O rungtynės baigėsi rezultatu 43:105.

13 taškų

„Limobus“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 balandžio 28 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Batniavos seniūnija“ lengvai įveikė „Krepsiniofanai.lt 2“ ir grupių etape išliko nepralaimėję (2024 gegužės 01 d., trečiadienis, 21:52 val.)„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)„C Basket“ gana lengvai susitvarkė su „Limobus“ kolektyvu (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:38 val.)Permainingose rungtynėse „C Basket“ palaužė G. Kurtinaičio vedamą „Old Galera“ ekipą (2024 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:07 val.)„RIO-RTZ Motors“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Potencialas“ po pratęsimo iškovojo „Sportturas“ „Didžiosios“ taurės bronzą (2024 gegužės 29 d., trečiadienis, 21:18 val.)Po atkaklios kovos „Kelių priežiūra“ įveikė „C Basket“ ekipą ir žengia į „Sportturas“ taurės Didįjį finalą (2024 gegužės 22 d., trečiadienis, 20:04 val.)Sportturas taurėje: Batniavos seniūnijos pergalė prieš C Basket (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 23:02 val.)