Hidraulinės sistemos vs Plastena (94:76)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2024 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Plastena“ ir iškovojo Įmonių lygos Didžiosios taurės 3-ią vietą

2024 gegužės 09 d., Ketvirtadienis, 20:36 val., peržiūros: 162

Gegužės 9 d., ketvirtadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos Didžiosios taurės mažojo finalo rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „Plastena“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir likus kelioms minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos rezultatas buvo 8:8. Visgi, tada „Hidraulinės sistemos“ surengė nedidelį spurtą 10:4 ir pasibaigus pirmajam kėliniui buvo priekyje 18:12.

Antrajame kėlinyje po trijų tolimų metimų paeiliui „Plastena“ išsiveržė į priekį 22:25. Bet šeimininkai labai greitai vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, sumetė metimus iš po krepšio ir įpusėjus susitikimui pirmavo 37:32.

Trečiajame kėlinuke po T. Vasiliausko ir M. Petrausko tritaškių metimų „Hidraulinės sistemos“ įgijo dviženklį pranašumą 50:39. Nors šeimininkai dar tolo iki šešiolikos taškų, tačiau kėlinio pabaigoje geriau sužaidė svečiai, kurie po G. Užpalio tritaškio su bauda priartėjo iki 66:57.

Lemiame kėlinyje „Plastena“ kilo į lemiamą šturmą ir artėjo iki penkių taškų, bet tada du tritaškius smeigė M.Petrauskas, po kurių „Plastena“ jau nebesugebėjo atsitiesti. Galutinis susitikimo rezultatas 94:76 (18:12, 19:20, 29:25, 28:19).

Gytis Užpalis

„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Donelaičio“ ekipą iš Didžiosios taurės ir žengė į pusfinalį (2024 balandžio 07 d., sekmadienis, 17:32 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai žengė į „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ neturėjo vargo su „Vilmista“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 19:36 val.)Rungtynių pabaigoje „Remza & Irmco“ palaužė „Plastena“ ir žengia į Įmonių lygos finalą (2024 balandžio 29 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nelengvos kovos įveikė „Kauno energija“ ekipą (2023 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtame kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Plastena“ ekipą (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 18:43 val.)„Hidraulinės sistemos“ surakino „Donelaičio“ puolimą ir pergalingai pradėjo seriją (2024 balandžio 05 d., penktadienis, 20:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ strigo puolime ir nusileido „Promatecha“ ekipai (2024 sausio 14 d., sekmadienis, 18:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš KM „Steel Service“ ekipos (2023 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Festo“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 19:26 val.)