„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Gauti blokai

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Tadas Čekaitis (Arkus, C lyga)414,00
2Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)450,80
3Marius Markevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)441,00
4Arminas Rimkus (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)460,67
5Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)450,80
6Laurynas Chalytovas (UNO, Kauno Mero taurė 2019)441,00
7Oskaras Gelžinis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)313,00
8Eimantas Tabola (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)350,60
9Mantas Butėnas (Gatvės vaikai ‒ Street Food , C lyga)313,00
10Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)360,50
11Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
12Tomas Vaicekauskas (Raben Lietuva, Įmonių lyga)321,50
13Matas Ragauskas (Lietuvos geležinkeliai, C lyga)321,50
14Dominykas Jurgelionis (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
15Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)340,75
16Lukas Mikalauskas (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)340,75
17Domas Andrišiūnas (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)360,50
18Vakaris Diškevičius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)340,75
19Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)350,60
20Mindaugas Košelis (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)360,50
21Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)360,50
22Paulius Minkevičius (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)340,75
23Gytis Vyšniauskas (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)331,00
24Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)360,50
25Giedrius Prabulis (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)230,67

Padarytos klaidos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Simas Liepinaitis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3265,33
2Artūras Jankevičius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2864,67
3Laimonas Steponavičius (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)2555,00
4Donatas Šliogeris (Omega, Kauno Mero taurė 2019)2464,00
5Vitalijus Rancovas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)2254,40
6Povilas Venclovas (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2145,25
7Gytis Slapšys (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
8Mantas Seilius (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
9Saulius Klimkevičius (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2154,20
10Šarūnas Petraitis (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1944,75
11Tomas Vyšniauskas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)1963,17
12Tomas Baumila (Omega, Kauno Mero taurė 2019)1963,17
13Lukas Žukauskas (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)1836,00
14Jonas Kaškelis (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)1853,60
15Gytis Vyšniauskas (Kauno Rami, Kauno Mero taurė 2019)1735,67
16Lukas Armonas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)1744,25
17Lukas Baliulevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
18Arminas Žagelis (ICE, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
19Dominykas Jurgelionis (Birštono SC – „Olimpas“, Kauno Mero taurė 2019)1753,40
20Mantas Šmigelskas (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)1762,83
21Giedrius Jevstignejevas (Kauno TPMC, Kauno Mero taurė 2019)1653,20
22Gediminas Šuklevičius (UNO, Kauno Mero taurė 2019)1543,75
23Laurynas Ribakas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)1443,50
24Laurynas Chalytovas (UNO, Kauno Mero taurė 2019)1343,25
25Paulius Vilkas (ICE, Kauno Mero taurė 2019)1343,25

Gautos nesportinės pražangos

VietaŽaidėjasVisoRungtynėsVidurkis
1Matas Morkevičius (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)250,40
2Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)250,40

Rungtynės be pelnytų taškų

VietaŽaidėjasRungtynės be taškųViso rungtynių
1Tadas Chochlovas (BC „Boom“, Kauno Mero taurė 2019)4 (43 min.)4
2Haroldas Butnorius (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)4 (34 min.)6
3Pijus Imbrasas (Žaliakalnis, Kauno Mero taurė 2019)3 (41 min.)5
4Nerijus Kurklietis (Omega, Kauno Mero taurė 2019)3 (38 min.)5
5Aistis Lazauskas (Tie geresni, Kauno Mero taurė 2019)3 (22 min.)4
6Mantas Semėnas (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (20 min.)6
7Darius Krugelis (Coca-Cola, Kauno Mero taurė 2019)3 (19 min.)5
8Aurimas Duoba (GZP, Kauno Mero taurė 2019)3 (12 min.)5
9Vytenis Januškevičius (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (49 min.)4
10Arnoldas Vyšniauskas (Arena Biliards, Kauno Mero taurė 2019)2 (42 min.)2
11Saulius Grėbliauskas (Alaina, Įmonių lyga)2 (41 min.)2
12Jonas Sirtautas (KM „Žalgiris“, Kauno Mero taurė 2019)2 (40 min.)6
13Paulius Irtmonas (Kauno TPMC, Kauno Mero taurė 2019)2 (35 min.)3
14Regimantas Vaitasius (Resmila.lt, Kauno Mero taurė 2019)2 (35 min.)4
15Mantvydas Valukonis (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (33 min.)5
16Martynas Perlys (Alytaus „Vakarai“, Kauno Mero taurė 2019)2 (33 min.)5
17Andrius Jefremov (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2 (32 min.)4
18Vilius Pavilonis (Hidraulinės sistemos, Kauno Mero taurė 2019)2 (32 min.)3
19Virginijus Dailidė (UNO, Kauno Mero taurė 2019)2 (31 min.)4
20Aidas Kuzminskas (Kauno „Atletas“, Draugiškos rungtynės)2 (30 min.)3
21Artūras Selvenis (Gemavila, Kauno Mero taurė 2019)2 (29 min.)4
22Lukas Palivanas (Laipsniai, Kauno Mero taurė 2019)2 (24 min.)6
23Tomas Makaras (Vilkai, C lyga)2 (24 min.)2
24Arūnas Ringys (ICE, Kauno Mero taurė 2019)2 (23 min.)3
25Giedrius Šiupinas (Kauno švara, C lyga)2 (17 min.)2
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu