„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Dėmesio! Svarbi informacija! Dėl COVID-19 viruso KKL pirmenybių suspendavimas pratęstas iki gegužės 31 d.2020 balandžio 22 d., Trečiadienis, 11:59 val.; peržiūros: 8121

NaujienaKomentarai

Dėmesio! Svarbus pranešimas! KKL Pirmenybių suspendavimas pratęstas iki gegužės 31d. Priklausomai nuo situacijos, vėliau šis terminas dar gali būti pratęstas. Sekite informaciją!

Susiklosčius neeilinei situacijai, dėl grėsmingo koronaviruso (COVID-19) bandymo skverbtis į žmonių kasdienybę bei į tai atitinkamai reaguojant Lietuvos Respublikos atsakingoms institucijoms, mes taip pat neliekame nuošalyje ir su giliu liūdesiu tenka pranešti, jog laikinai stabdomos „GO“ – Kauno krepšinio lygos pirmenybės.

Atsižvelgdami į Sveikatos apsaugos bei kitų ministerijų rekomendacijas, pirmenybių vykdymą suspenduojame nuo kovo 13 iki gegužės 31 dienos. Apie galimybes pratęsti pirmenybių vykdymą bus sprendžiama pasibaigus šiam periodui.

Saugokite savo bei kitų sveikatas!

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu