KAUNO ŠVARA & KELIŲ REMONTO GRUPĖ vs VAIDOTĖNAS (62:68)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Kauno Švaros sporto salė, Statybininkų g. 3, Kaunas LT-50124

Nesuklupusių komandų dvikovoje triumfavo "Vaidotėnas"

"Vaidotėnas" krepšininkai tampa "kietu riešutėliu" kiekvienai komandai
2006 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 3422

Ketvirtą pergalę iš eilės KKL "Įmonių" lygoje iškovojo "Vaidotėno" ekipa, sekmadienį išvykoje 68:62 (21:14, 18:19, 15:14, 14:15) palaužę "Kauno Švara & Kelių remonto grupės" komandą. Pastarieji pralaimėjo pirmąkart po trijų pergalių iš eilės.

Nors beveik visas rungtynes priekyje buvo „Vaidotėnas“, tačiau didesnės persvaros įgyti jiems nepavykdavo. Svečių komandos kapitonas Darijus Rotmanas per pirmą ketvirtį pelnė 9 taškus ir daugiausia jo pastangomis „Vaidotėnas“ po pirmosios 10 minučių atkarpos buvo priekyje – 21:14.

Beje, per visą pirmą kėlinį užfiksuota vos viena pražanga – iki kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių prasižengė šeimininkų gynėjas Martynas Senkus.

Antro kėlinio viduryje po Aurimo Vaičiurgio tolimo metimo komandas skyrė didžiausia persvara rungtynėse – 37:25. Šeimininkai nesutriko ir kėlinį pabaigė spurtu 8:2, sumažindami deficitą iki 6 taškų – 33:39.

Po ilgosios pertraukos „Kauno Švara & Kelių remonto grupė“ į aikštę grįžo dar labiau susikaupusi ir skirtumas dar labiau aptirpo – po keturių iš eilės Leonardo Ivanovo taškų ekipas skyrė vos taškas – 44:43 „Vaidotėno“ naudai.

Visgi persverti rezultato šeimininkams nepavyko, o prieš pasibaigiant ketvirčiui svečiai vėl atstatė turėtą persvarą – 54:47.

Visą ketvirtą kėlinį „Vaidotėnas“ kontroliavo padėtį savo rankose ir tik paskutinėmis sekundėmis kiek privertė pasijaudinti savo gerbėjus. Iki mačo pabaigos likus žaisti 9 sekundes svečiai prasižengė prieš iš toli atakavusį L.Ivanovą ir pastarasis sumetė tris baudas ir priartino savo ekipą iki 5 taškų – 62:67.

Maža to, „Vaidotėno“ atstovas nesugebėjo išsimesti kamuolio iš užribio ir šis atiteko šeimininkams. Tačiau tada „Kauno Švara & Kelių remonto grupė“ taip pat atsakė klaida ir prarado viltį iškovoti pergalę.

„Tai buvo įdomiausios rungtynės iš visų, kurias iki šiol žaidėme, nes iki galo išliko intriga, – po mačo kalbėjo nugalėtojų kapitonas D.Rotmanas. – Tačiau skirtumas galėjo būti ir didesnis, jei ne mūsų klaidos ir prasta gynyba. Neabejojome pergale“.

Iki šio mačo abi komandos A grupėje buvo nepralaimėjusios, o „Vaidotėnas“ dvi pergales buvo iškovojęs triuškinančias skirtumais – 91 taško skirtumu įveikę „Onramą“ ir 47 taškais sutriuškinę „Šilduvą“.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė D.Rotmanas, pelnęs 28 taškus. Marius Kiršinas pridėjo 15 taškų, Valdo Kačerausko sąskaitoje – 12 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Pralaimėjusiems L.Ivanonas pelnė 28 taškus (13/14 baudų), Remigijus Motys (10 atkovotų kamuolių) ir Egidijus Paškauskas pridėjo po 10 taškų.

Permainingoje kovoje stipresnė buvo "Vaidotėno" ekipa (2006 lapkričio 21 d., antradienis, 20:41 val.)"Onrama" nesugebėjo pasipriešinti "Vaidotėnui" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:11 val.)Vienas iš "Įmonių" lygos favoritų laikytas "Vaidotėnas" patyrė sutriuškinimą (2007 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)"Kauno vandenys" nušlavė "Švarą" (2007 vasario 11 d., sekmadienis, 21:06 val.)Nesunki "Kauno Švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2006 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)"Vaidotėnas" palaužė "Švarą" (2007 sausio 28 d., sekmadienis, 21:09 val.)"Vaidotėnas" sutriuškino "Šilduvą" (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 13:36 val.)Puikiai sužaidę ketvirtąjį kėlinį "Vaidotėno" krepšininkai šventė eilinę pergalę (2007 sausio 02 d., antradienis, 21:07 val.)"Kauno Švara & Kelių Remonto Grupė" nepasigailėjo "Onramos" (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 13:58 val.)Nelengva "Kauno švaros & Kelių remonto grupės" pergalė (2007 sausio 30 d., antradienis, 20:45 val.)