Kauno aerouostas & Lana lecta vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (97:94)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 22:30 val., peržiūros: 941

Sekmadienį (01.25) LSMU sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Didžiosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – "Kauno aerouostas & Lana lecta" ir "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont". Po atkaklios kovos pergalę šventė šeimininkai – 97:94 (29:21, 24:21, 17:13, 27:29).

Rungtynių pradžioje neišryškėjo nei vienos ekipos pranašumas, tačiau priekyje nežymiu skirtumu buvo šeimininkai (10:9). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, taip pat keitėsi ir pirmaujanti komanda. Kėliniui einant į pabaigą "Kauno aerouostas & Lana lecta" surengė spurtą ir laimėję atkarpą (12:4), įgijo kiek solidesnį pranašumą (27:18). "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" minimaliai sumažino skirtumą ir po pirmojo kėlinuko buvo besivejančiųjų vaidemenyje – 29:21.

Antrajame kėlinyje svečiai greitai priartėjo iki penkių taškų (31:26), o vėliau ir iki trijų (34:31). Vėliau iniciatyvos emėsi V.Rudelevičius, kurio pastangomis skirtumas vėl padidėjo iki 8 taškų (43:35). Visgi "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" neleido taip lengvai didinti atotrūkio ir ilgą laiką skirtumas svyravo ties 5-8 taškais. Kėlinuko pabaigoje šeimininkai dar kartą surengė spurtą (8:2) ir padidinę skirtumą iki 11 taškų, prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 53:42.

Po ilgosios pertraukos skirtumas buvo šoktelėjes iki 13 taškų (57:44), tačiau sėkmingas svečių žaidimas ir atkarpa (0:8), leido jiems priartėti iki penkių taškų (57:52). Šeimininkų puolimas ir toliau strigo ir nenešė vaisių, ko pasekoje svečiai priartėjo jau ir iki dviejų taškų (61:59). Visgi kėlinukui besibaigiant "Kauno aerouostas & Lana lecta" sustabdė varžovus ir grąžino kiek saugesnę penkių taškų persvarą – 70:65.

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkų bėdos nesibaigė. Svečiai vis agresyviau kėsinosi perimti rungtynių iniciatyvą ir sumažino skirtumą iki vieno taško (75:74). Š.Dimšos tritaškis ir P.Amanaičio dvitaškis leido lengviau atsikvėpti ir padidinti skirtumą iki 6 taškų – 80:74. Svečiai atsakė tokia pačia atkarpa ir po dviejų taiklių G.Sabo baudos metimų, bei T.Bakanausko tritaškio skirtumas vėl ištirpo iki minimumo (80:79). Vėliau vyko kova taškas į tašką iki pat paskutiniųjų minučių (91:89). Nepavykus užpulti šeimininkų krepšio, svečiai nesustabdė Š.Dimšos ir šis taikliu dvitaškiu padidino skirtumą iki keturių taškų (93:89). Po dar vieno netikslaus "Kartlando" bandymo, svečiai buvo priversti imtis pražangų taktikos, kuri nepasiteisino ir skirtumas išaugo iki 6 taškų (97:91). Paskutinę sekundę pataikytas taiklus G.Sabo tritaškis tik sumažino skirtumą, tačiau pergalę šventė šeimininkai – 97:94.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Šarūnas Dimša – 35 tšk. (14 atk. kam., 9 išpr. praž.), Povilas Valaitis – 28 tšk. (11 atk. kam.), Vilius Rudelevičius – 14 tšk. (9 rezult. perd.), Paulius Amanaitis – 13 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Vytis Bulkevičius – 27 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gintaras Sabas – 26 tšk., Vilmantas Vainauskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ po sunkios kovos įveikė Sporto asociaciją „Persvara“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 00:51 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ permainingai vykusiose rungtynėse įveikė „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 22:55 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„Persvara“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 01:11 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nusileido „Lietuvos Dujoms“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ komandą (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 23:47 val.)