Lemora vs Restauratoriai & Hausa (66:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Povilo Mickūno tritaškis atnešė pergalę „Restauratoriams & Hausa“

2017 kovo 08 d., Trečiadienis, 22:33 val., peržiūros: 1012

Trečiadienį, kovo 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Lemoros“ ir svečių „Restauratorių & Hausa“ ekipų. Viso susitikimo metu tarp komandų vyko atkakli kova ir tik paskutinėmis sekundėmis iš toli sudėtingą metimą pataikęs P.Mickūnas išplėšė svečiams pergalę rezultatu 66:68 (18:15, 10:15, 19:22, 19:16).

Susitikimo pradžioje svečiams itin sunkiai sekėsi pelnyti pirmus taškus, o tuo pasinaudojusi „Lemora“ įgijo aštuonių taškų persvarą. Vis tik, kiek vėliau atsigavę „Restauratoriai & Hausa“ kiek prisivijo varžovus ir iki kėlinuko pabaigos sumažino deficitą iki trijų taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos žaidė praktiškai identiškai besikeisdamos rezultatyviais išpuoliais. Vis tik, kėlinuko pabaiga priklausė svečių krepšininkams, kurie spurtavo bei iki ilgosios pertraukos pradžios įgijo dviejų taškų pranašumą. 28:30.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų gretose nesustabdomai žaidęs L.Patašius inicijavo savo ekipos spurtą, kurio dėka jiems pavyko susigrąžinti iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, pranašumo „Lemora“ ilgai neišlaikė, nes čia pat sėkmingą atkarpą sužaidę svečių krepšininkai ir vėl išsiveržė į priekį, o iki ketvirčio pabaigos sugebėjo įgyti penkių taškų persvarą. Lemiama rungtynių dalis buvo itin atkakli ir pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Likus žaisti mažiau nei pusė minutės dvi atakas taškais užbaigęs M.Švelnys išvedė „Lemorą“ į priekį, tačiau paskutinėmis sekundėmis sudėtingą tritaškį smeigęs P.Mickūnas išplėšė pergalę „Restauratoriams & Hausa“. 66:68.

„Lemora“: Egidijus Daukša – 19 tšk., Lukas Patašius – 17 tšk., Lukas Palivanas – 11 tšk. (13 atk. kam.), Martynas Švelnys – 11 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“: Povilas Mickūnas – 25 tšk., Jūris Goštautas – 13 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Beržanskas – 12 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Augustas Mikalonis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:51 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)Callcredit neatsilaikė, tad į finalą keliauja Restauratoriai & Hausa (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 00:34 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys padėjo „Lemorai“ įveikti „KUN & KAMS“ (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)Aukšto intensyvumo rungtynėse pergale džiaugėsi „KUN & KAMS“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 23:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)Trečiame kėlinuke tritaškiais prapliupusi „Lemora“ nugalėjo „Artstone“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:56 val.)