SOLUM GRINDYS vs DARBAS (92:71)B lyga, "Baltik sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno švaros sporto salė, Statybininkų g.3, Kaunas

"Solum grindys" iškovojo užtikrintą pergalę

2012 vasario 06 d., Pirmadienis, 22:05 val., peržiūros: 3064

Pirmadienį, vasario 6 dieną, Kauno Švaros sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Solum grindys" ir svečių "Darbas" ekipų. Nors pirmieji taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus šeimininkai persvėrė rezultatą ir ėmė po truputį tolti. Po dviejų kėlinukų šeimininkų pranašumas jau siekė keturiolika taškų. Sėkmingo trečiojo ketvirčio dėka "Solum grindys" padidino pranašumą iki 23 taškų. Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir nesunkią pergalę iškovojo šeimininkų krepšininkai. 92:71 (25:21, 22:12, 29:20, 16:18).

Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė svečių krepšininkai ir įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau netrukus šeimininkai atsakė į tai spurtu 7:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau M.Špokas pataikė tritaškį metimą ir išlygino rezultatą, tačiau "Solim grindų" žaidėjai sužaidė sėkmingą atkarpą 8:2 ir padidino savo pranašumą iki šešių taškų. Toliau sekė pora "Darbo" ekipos taškų, tačiau ir į juos neliko neataskyta – šeimininkai pataikė du tritaškius ir vieną dvitaškį metimą, taip įgydami jau dviženklę dešimties taškų persvarą. Kėlinuko pabaigą geriau sužaidė svečiai ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų. 25:21.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų puolimo arsenalas suveikė puikiai ir jie, per pirmas tris minutes spurtavo 10:0 ir įgijo jau net keturiolikos taškų persvarą. Toliau abi ekipos apsikeitė baudos metimais, po kurių sekė svečių ekipos tritaškis metimas, sumažinęs jų deficitą iki vienuolikos taškų. Ilgai laukti nereikėjo, kai šeimininkų snaiperiai taip pat iššovė ir pataikė du tolimus metimus, taip susigrąžindami keturiolikos taškų persvarą. Iki kėlinio pabaigos žaidimas klostėsi apylygiai ir prieš ilgąją pertrauką "Solum grindys" turėjo keturiolikos taškų persvarą. 47:33.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar bandė pakilti ir pelnė šešis taškus iš eilės, taip sumažindami atsilikimą iki aštuonių taškų, tačiau šeimininkų krepšininkai nesnaudė ir atsakė į tai septyniais taškais iš eilės. Vėliau "Darbo" žaidėjai dar bandė gelbėtis, tačiau to jiems padaryti neleido varžovai, sužaisdami atkarpą 14:4 ir padidindami skirtumą tarp komandų iki 22 taškų. Po to svečiai dar sumažino atsilikimą iki septyniolikos, tačiau kėlinuko pabaigoje skirtumas tarp ekipų, po sėkmingo šeimininkų žaidimo, išaugo iki 23 taškų. 76:53.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, tačiau "Darbo" ekipos žaidėjai nesiruošė leistis sutriuškinami ir pelnė septynis taškus iš eilės, taip sumažindami deficitą iki šešiolikos taškų. Kiek vėliau, po dar poros sėkmingų išpuolių svečiams pavyko sumažinti skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. Pajutę šiokį tokį pavojų, šeimininkai susiėmė ir iškart padidino pranašumą iki devyniolikos taškų. Iki kėlinuko pabaigos žaidimas klostėsi apylygiai ir rungtynės baigėsi rezultatu 92:71.

Po rungtynių Arūnas Šunskis kalbėjo : " Pergalę lėmė tai, kad kamuolį dalinomės kaip komanda, to pasekoje laisvi metėme dvitaškius ir tritaškius, gynyboje stengėmės spaustis, protarpiais pavykdavo, protarpiais ne, bet visumoje iškovojome pergalę ". Tikėjotės tokiu skirtumu iškovoti pergalę? : " Nepasakyčiau, kad lengvai laimėjom, gal tik taip atrodo. Paprasčiausiai laimėjome vieną didesnę atkarpą, atsiplėšėme ir toliau žaidimas vyko apylygiai ".

"Solum grindys" : A.Knezys 32 (39 naud., 7 rez.perd.), A.Gelažiūnas 26 (25 naud.), A.Šunskis 12 (24 naud., 13 rez.perd., 5 išprov.praž.), T.Litinskas 11 taškų.

"Darbas" : A.Malinauskas 27 (30 naud., 10 atk.kam., 6 išprov.praž.), T.Skardžius 16 (6 išporv.praž.), M.Špokas 15 taškų.

"Solum grindys" iškovojo lengvą pergalę (2012 kovo 05 d., pirmadienis, 23:01 val.)"Darbas" iškovojo įtikinamą pergalę (2012 sausio 30 d., pirmadienis, 23:25 val.)"Solum Grindys" šventė pergalę svečiuose (2012 vasario 22 d., trečiadienis, 22:38 val.)"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės finalą (2012 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:31 val.)"Solum Grindys" atsirevanšavo "Renversai" (2012 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 00:27 val.)"Solum grindys" žengia į "Iššūkio" taurės pusfinalį (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 00:42 val.)"Solum Grindys" ketvirtfinalį pradėjo pergale (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 23:36 val.)"Kauno Vandenys & Onninen" iškovojo sunkią pergalę prieš "Darbą" (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Savoje aikštelėje rungtyniavusi "Sporto manija & Ekodora" komanda iškovojo triuškinamą pergalę (2011 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:34 val.)Fantastiškas Arno Snapaičio žaidimas vedė "Prienų Gyvenimą" į pergalę (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 19:59 val.)