KAIŠIADORYS vs KMAIK & BREVITRA (78:62)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazija, Paukštininkų g. 5, Kaišiadorys, LT-56166

Po įspūdingo ketvirtojo kėlinio "Kaišiadorys" nepaliko vilčių "KMAIK & Brevitra"

2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 22:56 val., peržiūros: 2373

Ketvirtadienį (03.21) Kaišiadorių V.Giržado gimnazijos sporto salėje įvyko "C" lygos "Top Sport" pirmenybių "Didžiosios" taurės atkrintamosios rungtynės, kuriose susigrūmė "Kaišiadorys" (šeimininkai) ir "KMAIK & Brevitra" (svečiai). Susitikimas prasidėjo truputį geriau aikštelės šeimininkams, tačiau varžovai neatsiliko ir pralaimėjo tik 3 taškais. Antrajame kėlinyje svečiai davė atkirtį ir persvėrė rezultatą savo naudai, o po pirmosios rungtynių pusės turėjo 2 taškų pranašumą. Trečiajame kėlinyje ekipos žaidė labai kovingai ir visą kėlinį rungtyniavo taškas į tašką. Tai lėmė, jog skirtumas pakito vos 3 taškais. Paskutiniajame kėlinyje puikiai pasirodė aikštelės šeimininkai ir po greitų atakų pasiekė pergalę (78:62).

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams, keliomis rezultatyviomis atakomis. Nors varžovai neatsiliko nuo "Kaišiadorių" komandos žaidėjų, tačiau nei išlyginti, nei persverti rezultato nepavyko. Paskutiniosios atakos neblogai susiklostė šeimininkams ir šie sukaupė 3 taškų pranašumą (13:10).

Antrajame kėlinyje "KMAIK & Brevitra" nieko nelaukdami surengė spurtą, kuris leido šiems persverti rezultatą sau teigiama linkme. Netrukus "Kaišiadorys" taip pat parodė iš kokio molio drėbti yra. Taigi pastarieji taip pat surengė atkarpą po kurios išsiveržė į priekį. Vis tik pabaigoje "KMAIK & Brevitra" žaidėjai sugebėjo išvesti savo ekipą į priekį (28:30).

Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau demonstravo neeilinio kovingumo rungtynes. Didžiąją dalį ketvirčio svečių ekipa pirmavo, tačiau "Kaišiadoriai" nepaleido savo oponentų pernelyg toli. Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai persvėrė rezultatą ir nors minimaliu skirtumu, tačiau išsiveržė į priekį (53:52).

Paskutiniajame kėlinyje Laimonas Alionis "Kaišiadorių" ekipai padovanojo 6 taškus be atsako. Nors tai buvo viena didesnių persvarų viso mačo eigoje, tačiau tuo aikštelės šeimininkų žaidimas nesustojo. "Kaišiadorys" puikiai atakavo varžovų krepšį o paskutiniai trys tritaškiai metimai tiesiog sugriovė varžovų viltis siekti pergalės. Tuo tarpu "Kaišiadorys" pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 78:62.

"KMAIK & Brevitra" ekipos gretose sėkmingiausiai pasirodė Deividas Dragūnas (14 tšk. 8 atk.kam) Eligijus Gurklys (12 tšk. 9 atk.kam) Kęstutis Jonikas (11 tšk. 5 atk.kam)

"Kaišiadorių" ekipą į pergalė vedė Tomas Butkevičius (23 tšk. 18 atk.kam. dvigubas dublis) Laimonas Alionis (15 tšk. 4 atk.kam) Tomas Bumbulevičius (13 tšk. 3 atk.kam)

"Kaišiadorių" ekipos strategas teigė: "Pradžioje nesisekė, neužpuolėme, nepakovojome dėl kamuolio. Po to pakeitėme gynybą, tai ir buvo lūžio taškas. Išnaudojome greitį – mūsų pagrindinį ginklą. Varžovai buvo aukšti atletiškis, bet šiandien mes tiesiog buvom geresni".

"KMAIK & Brevitra" komandos treneris kalbėjo: "Nesulaikėme, nesugaudėme varžovų. Pusę pergalės Tomas Butkevičius pelnė, šiandien jis iš visur pataikė. Rungtynių pabaigoje tritaškiai metimai mus sužlugdė. Nebuvo daug žmonių, ypač iš priekinės linijos. Varžovus sveikinam iškovojus pergalę".

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

centras512013 kovo 22 d., 06:41 val.
edgariukas042013 kovo 21 d., 23:11 val.

Maladec :-)

"Kaišiadorys" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitrai" (2013 kovo 14 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)"Grizliai" ketvirtame kėlinyje įveikė "KMAIK & Brevitrą" (2013 sausio 09 d., trečiadienis, 21:52 val.)"Kaunas" neatsilaikė prieš "KMAIK & Brevitrą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 19:52 val.)Po atkaklios kovos "Kaišiadorių" ekipa priartėjo vienu žingsniu link ketvirtfinalio (2013 kovo 29 d., penktadienis, 21:48 val.)"Remza & Irmco" iškovojo lengvą pergalę prieš "KMAIK & Brevitra" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)"Kolpingo keolegija" neprilygo svečiams iš Kaišiadorių (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)SK "Mattas" atsirevanšavo "KMAIK & Brevitros" ekipai (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 00:55 val.)"Kauno liberalai" garbingai pasipriešino "KMAIK & Brevitra" ekipai (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:22 val.)Visas rungtynes kaip lygus su lygiais žaidę "Kaišiadorys" pabaigoje kapituliavo prieš "Sporto fėja" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)"Kaišiadorys" nesunkiai įveikė "Veiverių Amberį" (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:09 val.)