Pikenpokas vs Arko (61:90)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 balandžio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ antrą kartą įveikė „Pikenpoką“ ir pateko į ketvirtfinalį

2024 balandžio 10 d., Trečiadienis, 20:13 val., peržiūros: 98

Balandžio 10 dieną Kauno kolegijos mažojoje salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Pikenpokas" priemė svečius "Arko" komandą. Pirmas aštunfinalio rungtynes buvo laimėję "Arko".

Rungtynes geriau pradėjo "Pikenpokas", bet baigiantis antrai minutei pirmus taškus pelnė ir "Arko" (4:2). Baigiantis pirmai kėlinio pusei keturiais taškais pirmavo "Pikenpokas" (12:8). Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "Arko", kurie taiklių tritaškių pagalba įgijo penkių taškų persvarą (16:21).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes skirtumas padidėjo iki šešių taškų (20:27). Kėlinio viduryje vis da priekyje buvo svečiai (25:33). Antroje kėlinio pusėje "Arko" vien` po kito pataikė tritaškius ir nutolo nuo varžovų (31:48).

Trečią kėlinį geriau pradėjo "Arko", kurie sužaidus dvi minutes padidino persvarą iki 21 taško (31:52). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Pikenpokas" sumažino varžovų persvarą iki 16 taškų (40:56). Kėlinio antroje pusėje dar labiau "Arko" atitolo nuo varžovų (42:71).

Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. "Arko" žaidė užtikrintai ir įveikė varžovus rezultatu 61:90 bei pateko į ketvirtfinalį.

Ignas Linartas

„Romegas“ atlaikė „Pikenpokas“ ekipos šturmą ir iškovojo pergalę (2024 sausio 09 d., antradienis, 22:31 val.)„Arko“ po permainingos kovos pasiekė pergalę ir perlipo ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)„Arko“ rungtynių pabaigoje įveikė „Romegą“ (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:55 val.)Atkrintamąsias „Pikenpokas“ pradėjo pergale (2024 kovo 19 d., antradienis, 08:14 val.)Pirmą pergalę aštunfinalyje pasiekė „Arko“ įveikę „Pikenpoką“ (2024 balandžio 08 d., pirmadienis, 21:55 val.)„Arko“ nelengvai palaužė negausiai susirinkusius „Pikenpoko“ krepšininkus (2024 sausio 22 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Arko“ neturėjo daug vargo su KM „Žalgiris“ 2 ekipa (2023 gruodžio 01 d., penktadienis, 21:57 val.)„Arko“ įrašė pirmą pralaimėjimą „UNO“ komandai (2023 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:47 val.)Svečiuose „Pikenpokas“ iškovojo pergalę. (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 22:59 val.)