UNO vs BC „Rhino“ ‒ 1 (109:90)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 spalio 18 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Rezultatyviose rungtynėse ‒ „UNO“ pergalė.

2023 spalio 18 d., Trečiadienis, 21:40 val., peržiūros: 393

Trečiadienį, spalio 18 dieną, Kauno Švaros sporto salėje vyko Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 aštuntfinalio susitikimas tarp "UNO" ir BC „Rhino“ ‒ 1.

Pirmajame rungtynių kėlinyje "UNO" gerai pradėjo rungtynes, tačiau BC „Rhino“ greit sustygavo savo puolimą ir po sėkmingos jų atkarpos jau "UNO" prašė minutės pertraukėlės. Pirmasis kėlinys buvo ypač rezultatyvus, o po jo pirmavo "UNO" krepšininkai rezultatu 28:24.

Antrasis kėlinys prasidėjo tiksliais "UNO" tritaškiais. Į tai atsakyti bandė BC „Rhino“ lyderis V.Kamarūnas (24 taškai per du kėlinius) bandė tvarkyti situaciją. Vis gi, "UNO" parodė, kad komandinis žaidimas yra kur kas lengvesnis raktas link pergalės ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 56:41

Antra pusė prasidėjo G. Šuklevičiaus sėkmingu žaidimu, kas leido jo komandai "UNO" saugoti susikrautą pranašumą. Įspūdingas "UNO" tritaškis paskutine sekunde ir rezultatas po trijų kėlinių buvo 81:60 jų naudai.

Paskutiniame kėlinyje BC „Rhino“ dar bandė paspausti savo varžovus ir jiems tai daryti visai sekėsi, tačiau jėgų pritrūko ir "UNO" keliauja į ketvirtfinalį rezultatu 109:90.

Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 „UNO“ vs. „Bus kaip bus“ (2023 spalio 05 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„Kautech“ net ir penkiese neturėjo problemų prieš „UNO“. (2023 spalio 08 d., sekmadienis, 20:20 val.)3 vietą Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurėje užėmė „Skroblų alėja“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:18 val.)Namų aikštelėje „Kelių priežiūra“ parklupdė BC „Rhino-1“ (2023 spalio 04 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Klausučių alaus darykla“ išgyveno nervų karą prieš „UNO“. (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)