Gemavila vs Lankstukas (100:68)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 24 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Užtikrinta „Gemavila“ pergalė namų salėje

2023 spalio 24 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 267

Spalio 24 dieną, Antradienį, Santaros gimnazijos salėje susitiko namų komanda Gemavila ir svečių komanda Lankstukas

Pirmasis kėlinys buvo gan ramus. Abi komandos gan sinchroniškai pelnė taškus ir žaidė lygiu rezultatu. Tik paskutinę sekundę iš Gemavila žaidėjo Nr. 7 D. Nemeikšos rankų paleistas kamuolys pelnė tritaškį, taip kėlinį užbaigiant rezultatu 20:17

Dar neįpusėjus antrajam kėliniui, Gemavila komanda, vedama taiklių žaidėjo Nr. 14 M. Antanaičio dvitaškių išsiveržė į priekį dviženkle taškų persvara. Į tokį priešininkų žaidimą taip pat dvitaškiais atsakė Lankstukas komandos žaidėjai, tačiau įpusėjus kėliniui į aikštelę išėjo Gemavila žaidėjas Nr. 8 A.Pūras, kuris kėlinį užbaigė savo komandai pelnęs 10 taškų ir rezultatu 52:33 baigėsi pirmoji rungtynių pusė.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje kardinaliai nesikeitė. Gan stabiliu taškų skirtumu priekyje laikėsi Gemavila. Lankstuko komandos žaidėjas Nr. 13 D.Razumas dar bandė gelbėti esamą komandos padėtį, tačiau trečiojo kėlinio metu to nepakako. Visgi, paskutinis kėlinys pasižymėjo greitomis atakomis ir didesniu baudų kiekiu, nei prieš ta buvę kėliniai.

Šį vakarą rungtynes rezultatu 100:68 (20:17, 32:16, 23:16, 25:19) laimėjo Gemavila.

Tomas Marcinkevičius

II lygoje: užtikrinta „Gemavila“ pergalė prieš BC „Romegas“ (2024 vasario 13 d., antradienis, 23:41 val.)Atkakliose rungtynėse „Gemavila“ palaužė „Rhino“ komandą (2024 sausio 23 d., antradienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos „Gemavila“ nugalėjo „GZP-2“ (2023 lapkričio 07 d., antradienis, 22:37 val.)Lemtingas tritaškis neišgelbėjo GZP-2, „Gemavila“ švenčia pergalę. (2024 balandžio 09 d., antradienis, 22:08 val.)„Gemavila“ lengvai įveikė „Pikenpoką“ (2024 sausio 16 d., antradienis, 21:46 val.)„Gemavila“ neturėjo ginklų prieš KM „Žalgiris“ 2 krepšininkus (2024 kovo 13 d., trečiadienis, 21:01 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gemavila“ įveikė „Akademiją VDU‒ŽUA“ (2023 lapkričio 28 d., antradienis, 21:53 val.)„Gemavila“ nesunkiai įveikė „Clutch“ komandą (2023 gruodžio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Lankstukas“ užtikrintai įveikė „Rajonas“ ekipą (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:24 val.)„Gemavila“ atkrintamosiose startavo triuškinama pergale (2024 kovo 20 d., trečiadienis, 22:29 val.)