Voluktė vs „Tornado“ KM – „Bonum signum“ (95:75)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Voluktė“ iškovojo ketvirtąją pergalę

2014 lapkričio 25 d., Antradienis, 23:13 val., peržiūros: 1296

Antradienio vakarą KKL "B" lygos "Baltik Sport" pirmenybėse į dvikovą stojo "Voluktė" ir "Tornado" KM – "Bonum Signum". Svečiai savo varžovams lygią kovą pasiūlė tik du kėlinius. Po pirmosios rungtynių pusės jaunieji "tornadai" buvo priekyje (42:44). Tačiau antroje pusėje "Voluktė" pademonstravo savo patirtį ir stiprybę bei ėmė dominuoti aikštėje. Jau po trijų kėlinių svečių viltys iškovoti pergalę tapo pakankamai miglotos (71:57). Ketvirtame kėlinyje "Voluktė" sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę (95:75).

Susitikimą užtikrintai pradėję "Voluktės" krepšininkai greitai atitrūko (9:2). Tačiau neilgai trukus jau svečiai surengė itin sėkmingą spurtą 3:20 ir rungtynių svarstyklės pakrypo į kitą pusę (12:22). "Voluktė" atsakė vos vienu tašku, o svečiai pelnė dar tris taškus (13:25). Kėlinuką šeimininkai užbaigė keturiais taškais be atsako (17:25).

Vos prasidėjus antrajam kėliniui "Voluktė" ėmė vytis varžovus ir skirtumas tarp komandų greitai sumenko iki dviejų taškų (29:31). Neilgai trukus jau šeimininkai vėl buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje (34:31). Antroje kėlinio dalyje žaidimas išsilygino ir "„Tornado“ KM – „Bonum Signum“ nebeleido varžovams taip dominuoti aikštėje. Galiausiai kėlinio tiesiojoje svečiai sugebėjo vėl išsiveržti į priekį (42:44).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo "Voluktės" spurtu 13:2, o rezultatas tapo (55:46). Nors svečiai pelnė keturis taškus iš eilės, tačiau "Voluktė" dar kartą spurtavo 9:3 ir skirtumas tarp komandų išaugo iki dviženklio (64:53). Per likusį kėlinuko laiką žaidimas aikštėje kiek nusistovėjo ir prieš lemiamą kėlinį šeimininkai išsaugojo dviženklę persvarą (71:57).

Paskutiniojo kėlinio metu "Voluktė" vietos intrigai nepaliko. Šeimininkai net ir nepersistengdami didino pranašumą ir vienu metu jis išaugo iki 19-os taškų (86:67), o vėliau perkopė ir 20-ies taškų ribą (91:69). Likęs ketvirčio laikas buvo tik formalumas ir „Tornado“ KM – „Bonum Signum“ turėjo pripažinti įtikinamą varžovų pranašumą (95:75).

Po susitikimo „Tornado“ KM – „Bonum Signum“ komandos žaidėjas Arnas Malakauskas kalbėjo: "Pradžioje manau labiau stengėmės. Nors antroje pusėje noras laimėti nedingo, tačiau manau žaidėjai kiek pavargo. Mūsų komandoje galima sakyti, kad pakankamai dažnai trečias ir ketvirtas kėlinukai būna silpnesni. Vis tik, jei trečiame kėlinyje parodome didesnį norą – galime ištempti rungtynes. Tačiau jei rungtyniaujame kaip šiandien: pasyviai, be jokio komandiškumo, tuomet ir pralaimime rungtynes dvidešimties taškų skirtumu, kaip ir nutiko šiandien. Šiandieniniai varžovai, kaip ir praktiškai visos šios lygos komandos yra kiek veteraniška. Mes savo ruožtu esame labai jauna komanda ir rungtyniaujant su vyresniais krepšininkais pasijaučia jų patirtis. Manau, kad visi varžovai ne tiek turi daugiau noro nei mes, tačiau jų sprendimai protingesni ir savo žodį taria patirtis".

Voluktė: Matas Lisajevičius – 15 tšk. (10 rezult. perd.), Arvydas Žėkas – 15 tšk., Justas Vazalis – 14 tšk., Donaldas Jankauskas – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Evaldas Krygeris – 11 tšk., Darius Aklys – 10 tšk., Matas Krygeris – 10 tšk.

„Tornado“ KM – „Bonum signum“: Dominykas Petkevičius – 13 tšk. (11 atk. kam.), Aurimas Plytnikas – 11 tšk., Paulius Dovydas – 10 tšk., Arnas Malakauskas – 10 tšk.

„Voluktė“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 06 d., antradienis, 22:54 val.)„Tornado“ KM – „Bonum signum“ iškovojo pirmąją pergalę (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Voluktė“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Kauno SRC“ (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:39 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Voluktė“ po atkaklios kovos įveikė „Kauno SRC“ ir žengė į pusfinalį. (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Voluktė“ dar kartą įveikė „Kauno kolegiją“ (2015 vasario 17 d., antradienis, 23:01 val.)„Šilainiai“ paskendo „Voluktės“ tritaškių lietuje (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 00:52 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ kandžiojosi, bet prieš vėją nepapūtė (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 22:47 val.)„Voluktė“ nugalėjo „Bangos“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 00:14 val.)KK „Pauliukai“ neprilygo grupės lyderiams (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:03 val.)