SANISTAL vs ELINTA (88:38)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 19 d., Penktadienis, 17:45 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

"Sanistal" sutriuškino nepilnos sudėties "Elinta" ekipą

2008 gruodžio 19 d., Penktadienis, 21:20 val., peržiūros: 4512

Šiandien, 2008 m. gruodžio 19 d., J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje šeimininkai "Sanistal" priėmė "Elinta" komandą (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios matėsi, kad šeimininkai stipresni už susirinkusius varžovus visa galva. "Sanistal" žaidėjai laimėjo pirmąjį kėlinį triuškinančiu rezultatu, leisdami "Elinta" ekipai įmesti tik du taškus. Tad po rungtynių pabaigą skelbiančio švilpuko buvo akivaizdžiai aišku, kad rungtynes triuškinančiu rezultatu 88:38 laimėjo "Sanistal" komanda. Šeimininkams tai jau ketvirtoji pergalę po patirtų dviejų pralaimėjimų. „Elinta“ ekipa iki šiol nėra iškovojusi nei vienos pergalės (0/10).

Rungtynės prasidėjo galingu „Sanistal“ komandos spurtu 21:0, leisdama „Elinta“ ekipai tik paskutinės kėlinio minutės eigoje pelnyti 2 taškus. „Sanistal“ komanda ne tik rezultatyviai atlikdavo atakas, bet kaip siena buvo užtvėrusį bet kokį prasiveržimą link savojo krepšio, jų gynyba dirbo, kaip suderintas laikrodis. Priešininkams atvirkščiai, visai nesisekė. Puolimas padrikas, metimai neparuošti, skylėta gynyba ir nebuvo lyderio, kuris organizuotų komandos žaidimą. Pirmąjį kėlinį triuškinančiu rezultatu laimėjo šeimininkai 23:2.

Antro kėlinio metu „Sanistal“ ekipos treneris išleido pažaisti ir pasitreniruoti atsarginio suolelio žaidėjus (antrą penketuką). Tačiau tuo iškart pasinaudojo „Elinta“ komandos kapitonas M.Terskovas iš eilės pelnydamas 2 tritaškius. Po šalto dušo antrasis „Sanistal“ penketukas žaidimo nesugadino, jie lengvai rinko taškus iš visų pozicijų. Tuo tarpu atsiradusias gynybines šeimininkų spragas keletą kartų sėkmingai įveikė svečiai. Kėlinys baigėsi rezultatu 27:11, kuri laimėjo šeimininkai. Po dviejų ketvirčių rezultatas buvo 50:13.

Po didžiosios pertraukos atsigavo „Elinta“ žaidėjai, pirmoje kėlinio pusėjo sėkmingai gindamiesi ir pelnydami taškus. Tačiau kėlinio viduryje susistygavę žaidimą „Sanistal“ spurtavo 14:2, neleisdami priešininkams priartėti nei per žingsnį. Šį kėlinį laimėjo šeimininkai 19:12

Ketvirtame ketvirtyje „Sanistal“ vyrai atsipalaidavo, ko pasėkoje svečiai agresyviau gynėsi ir taikliau atakavo, priversdami svečius klysti. Šio ketvirčio metu „Elinta“ komandos gynyba neleido taip lengvai, kaip pirmuosiuose kėliniuose, veržtis šeimininkams į baudos aikštelę. Tačiau šeimininkų tai nesustabdė, nes jie puikiai pataikė tolimus metimus (5 iš 7 per kėlinį pataikytų metimų) ir laimėjo rungtynes triuškinančiu rezultatu 88:38.

„Sanistal“ gretose daugiausiai taškų17 pelnė R.Pavydis, 13 taškų D.Jakas. D.Poškus atkovojo 11 kamuolių.

„Elinta“ komandoje 17 taškų pelnė M.Terskovas.

"Olympic casino" sutriuškino "Elinta" komandą (2008 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)"Kamesta" nesunkiai įveikė "Elinta" ekipą (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 14:39 val.)"Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" sutriuškino "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:59 val.)"Sanistal" apgynė savo namų sienas nugalėdami "GB United" (2008 lapkričio 11 d., antradienis, 20:49 val.)"Sanistal" iškovojo pirmąją pergalę (2008 spalio 21 d., antradienis, 20:29 val.)"ESS VP & Borbet" smaginosi prieš "Elintą" (2009 vasario 12 d., ketvirtadienis, 21:32 val.)"Sanistal" pasiekė lengvą pergalę (2009 sausio 13 d., antradienis, 22:46 val.)"Omega" nepasigailėjo "Elintos" komandos. (2008 spalio 31 d., penktadienis, 21:58 val.)„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“ (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)"Inreal NT - Invalda" palaužė "Elintos" pasipriešinimą (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)