MECHEL NEMUNAS vs KAUNO GRŪDAI - 2 (44:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla, Šiaurės pr. 73, Kaunas, LT-49246

Kauno Grūdai - 2 neturėjo daug vargo su Mechel Nemunas

2012 kovo 28 d., Trečiadienis, 22:46 val., peržiūros: 2747

2012 kovo 28 dieną, įmonių lygoje, Pilėnų vidurinėje mokykloje susitiko Mechel Nemunas (šeimininkai) ir Kauno Grūdai – 2 (svečiai). Rungtynes nutolę po didžiosios pertraukos, nesunkiai laimėjo svečiai rezultatu – 67:44 (12:10, 17:11, 21:15, 17:8).

Rungtynės prasidėjo keturiais iš eilės Nemuno taškais, dviem atsakė Marius Balčiūnaitis. Tuomet po kelias sėkmingas atakas apsikeitė abi komandos ir rezultatu 8:5 priekyje Mechel. Atkarpa 7:0 spurtavo Grūdai ir jau jie priekyje 8:12. Pačioje kėlinio pabaigoje dvitaškį pelnė Mechel Nemuno puolėjas Tautvydas Motiejūnas ir po pirmojo ketvirčio – 10:12.

Antrąjį kėlinį daug geriau pradėjo Grūdai ir sužaidus 2 minutes jie padidino persvarą iki 12:20. Penkis taškus pelnė Mechel ir sumažino deficitą iki 3 taškų, tačiau Grūdai vėl pelnė 5 taškus be atsako ir pirmavo 17:25. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas nepakito ir po dviejų kėlinių 21:29.

Trečiąjį kėlinį jau geriau pradėjo Grūdai ir pelnę 10 taškų patys, praleido vos du ir skirtumas staiga šoktelėjo iki 23:39. Du taškus pelnė Mechel Nemunas, o į dar kelias šeimininkų sėkmingas atakas, Mindaugas Gilius atsakė trim taikliais tritaškiais ir skirtumas išaugo jau iki 19 taškų – 29:48. Iki ketvirčio pabaigos tą skirtumą Mechel šiek tiek sumažino ir po trijų kėlinių – 36:50 priekyje Kauno Grūdai – 2.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir grūdai vis didino skirtumą, ko pasekoje galutinis rungtynių rezultatas – 44:67.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Galėjom iš tikro žaist ir didžiojoj taurėj, būtume ir ten sukovoję, o šiaip bandysim čia į finalą, arba bent į finalinį ketvirtą patekt.

Pralaimėjusių treneris teigė, kad komandai dalyvaujančiai lygoje pirmą sezoną, sekasi tikrai neblogai.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Marius Balčiūnaitis (21, 26 naud. bal.), Mindaugas Gilius (21), Vidas Pranckevičius (11), Raimondas Skrynius (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Tautvydas Motiejūnas (15, 13 atk. kam., 5 išpr. pr.), Andrius Garbauskas (9, 14 atk. kam.), Arvydas Platuža (6) taškai.

"Kauno energija" nušlavė "Mechel Nemuną" (2011 spalio 21 d., penktadienis, 22:52 val.)"Kauno Grūdai - 2" pasiekė užtikrintą pergalę (2012 kovo 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Kauno Grūdai - 2" nesunkiai įveikė "Vijora" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 23:01 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Mechel Nemuną" (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:12 val.)"Kauno Grūdai - 2" įveikė "Viči Banzai" (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 23:07 val.)"Kauno grūdai - 2" išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2012 balandžio 11 d., trečiadienis, 21:15 val.)"Omega" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "Mechel Nemunu" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)"Kauno Grūdai - 2" antroje varžybų pusėje įveikė "Krasta Auto Kaunas" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:33 val.)Humoro nestokojusiose rungtynėse "Best 4 you" palauže "Mechel Nemuną" (2012 sausio 18 d., trečiadienis, 22:39 val.)"Kauno Grūdai - 2" tik paskutiniosiomis sekundėmis išplėšė pergalę (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 20:32 val.)