Sporto fėja & Detagama vs BK Centre (96:68)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Sporto fėja & Detagama“ nesunkiai susitvarkė su BK „Centre“

2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 22:38 val., peržiūros: 1047

Vasario 17 dieną, 20:15 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „B“ lygos komandos „Sporto fėja & Detagama“ (šeimininkai) ir BK „Centre“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė gana lygiai ir BK „Centre“ sėkmingai priešinosi varžovams, tačiau jau antrojo kėlinuko metu skirtumas ėmė labai sparčiai augti, o rungtynių pabaigoje jau nebuvo likę nei menkiausios intrigos. „Sporto fėja & Detagama“ galingai finišavo ir laimėjo susitikimą rezultatu 96:68.

Pirmosios minutės rungtynėse buvo nerezultatyvios, bet gana lygios. Nors „Sporto fėja & Detagama“ išnaudojo savo greitį puolime, bet krepšys buvo tarsi užrištas, o aktyviai dėl kamuolių kovoję ir ilgas atakas rengę BK „Centre“ krepšininkai sugebėjo gerokai numušti rungtynių tempą. Vis tik jau pirmojo kėlinuko pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ sugebėjo nutolti ir nuo to momento jų žaidimo kokybė tik gerėjo. BK „Centre“ nesugebėjo atlaikyti varžovų greičio ir ne kartą jiems leido surengti greitas atakas. Šeimininkai prasidedant ilgajai pertraukai turėjo solidų, 18 taškų pranašumą ir pirmavo rezultatu 41:23.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas kurį laiką vyko lygiai, abi komandos žaidė chaotiškai ir neišvengė klaidų ar skubotų metimų, bet „Sporto fėja & Detagama“ vis dar turėjo rezervų ir jau netrukus varžovus nustebino tikslių tritaškiu serija. Rungtynių likimas tapo aiškus, rezultatyviau žaisti pradėjo ir BK „Centre“ žaidėjai, kurie jau nebeturėjo ko prarasti, o likęs laikas tebuvo formalumas. Abi komandos antroje rungtynių dalyje sužaidė jau kur kas rezultatyviau, o „Sporto fėja & Detagama“ priartėjo net ir prie 100 taškų ribos. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:68.

Lukas Sutkus („Sporto fėja & Detagama“):

„šiandien negausiai susirinkom, o grupės varžybas labai smagu pabaigti pergalingai, nors šiemet ir nebuvo gausu pergalių, bet esam patenkinti savo pasirodymu“.

Sporto fėja & Detagama: Arūnas Rimas – 31 tšk., Evaldas Jurgaitis – 20 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.), Donatas Gudeliauskas – 19 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Mindaugas Pažėra – 12 tšk. (6 rezult. perd.), Giedrius Bartkus – 11 tšk. (14 atk. kam.)

BK Centre: Dima Gostev – 22 tšk. (11 atk. kam.), Kiril Abramtsov – 12 tšk., Denis Malinauskas – 11 tšk., Armandas Čiras – 11 tšk.

„Sporto fėja & Detagama“ pirmą pergalę įsirašė sutriuškindami BK „Centre“ (2015 lapkričio 11 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Sporto fėja & Detagama“ rungtynių ketvirtajame kėlinuke palaužė „Basement“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:18 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„Sporto manija“ neturėjo vargo rungtynėse su BC „Centre“ ekipa (2015 lapkričio 25 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Banga“ treniruotės pobūdžio rungtynėse lengvai susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 14 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje prigesusi „Sporto Fėja & Detagama“ nespėjo koja kojon su „Banga“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:53 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)Rungtynių pabaigoje „Sporto fėja & Detagama“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2016 sausio 20 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Kauno SRC“ užtikrintai įveikė „BK Centre“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 23:04 val.)Ketvirtame kėlinuke atsigavę „Sporto fėjos & Detagamos“ krepšininkai visgi pripažino „Bangos“ pranašumą (2016 sausio 28 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)