Kesko Senukai vs Celsis (76:60)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 03 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“

2017 kovo 03 d., Penktadienis, 22:11 val., peržiūros: 1178

Kovo 3 dieną, 20:15 val., KTU Chemijos fakulteto sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Kesko Senukai“ (šeimininkai) ir „Celsis“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, ilgą laiką pirmavę ir gana solidų pranašumą turėję „Celsio“ žaidėjai po ilgosios pertraukos pritrūko jėgų, o ilgesnį suolelį išnaudoję „Kesko Senukai“ sugebėjo nutolti. Rungtynių pabaigoje „Celsis“ visiškai nustojo žaisti gynyboje, o tuo pasinaudoję „Kesko Senukai“ pabėgo tolyn, bei užtikrintai finišavo. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:60 (14:15, 17:19, 22:12, 23:14).

Rungtynių pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, bet nerezultatyvus žaidimas vyko tik pirmoje kėlinuko pusėje. Vėliau komandoms atsirišo krepšys metant iš įvairių distancijų, o į priekį iš karto pabėgo „Celsis“. Tiesa, svečių pranašumas nebuvo didelis, tačiau jau antrojo kėlinuko metu jie varžovams priminė, kad gali puikiai pataikyti iš toli. Daugiausia tritaškių metimų dėka „Celsiui“ pavyko pasiekti ir 9 taškų pranašumą, bet šis persvara išsilaikė neilgai ir prieš ilgąją pertrauka „Kesko Senukai“ visiškai priartėjo. Po dviejų kėlinukų „Celsis“ vis dar pirmavo rezultatu 31:34.

Antroje rungtynių dalyje „Celsis“ kurį laiką dar atsilaikė, o tai padėjo padaryti vis dar neblogai metami tolimi metimai, tačiau vaizdas aikštelėje ėmė keistis. „Kesko Senukai“ buvo kantrūs ir išnaudojo savo ilgą suolą. Šeimininkų žaidėjai išsaugojo daugiau jėgų, o jas pirmiausia panaudojo kovoje po krepšiu, bei gindami savo krepšį. „Kesko Senukai“ perlaužė rungtynių eigą, o puikiai žaidusio Š. Kenstavičiaus vedami ėmė tolti. Skirtumui perkopus 10 taškų ribą tapo aišku, kad rezervų neturintis „Celsis“ neišsigelbės. Svečiai paskutinėmis minutėmis visiškai nesugebėjo apsigynti ir leido varžovams nutolti. Užtikrintas finišas „Kesko Senukai“ ekipai padėjo pasiekti puikią pergalę rezultatu 76:60.

Kesko Senukai: Šarūnas Kenstavičius – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Zareckis – 17 tšk., Ovidijus Ročius – 8 tšk.

Celsis: Ignas Krukonis – 22 tšk. (7 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Žilvinas Balynas – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Augustas Tamulionis – 7 tšk.

„ACME“ permainingų rungtynių pabaigoje palaužė „Celsį“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 21:48 val.)„Kesko Senukai“ po atkaklios kovos palaužė ASU & Co „AgroVIS“ (2017 vasario 25 d., šeštadienis, 14:46 val.)„Kesko Senukai“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 sausio 10 d., antradienis, 22:33 val.)„Kesko Senukai“ neturėjo jokių šansų prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkus (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Celsis“ nepersistengė rungtynėse prieš „ASU & Co „AgroVIS“ (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:14 val.)Kesko Senukai dramatiškoje kovoje palaužė Festo&IT-Taškas.LT (2017 vasario 03 d., penktadienis, 22:04 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė ASU & Co „AgroVIS“ (2016 gruodžio 09 d., penktadienis, 22:33 val.)„Rapala“ nugalėjo „Kesko Senukai“ ekipą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:44 val.)