BALTIC TRANSLINE vs COMPENSA (83:56)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Baltic transline“ be didesnio vargo įveikė „Compensa“ ekipą

2012 lapkričio 04 d., Sekmadienis, 22:24 val., peržiūros: 4430

Sekmadienį (11.04), Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top sport“ rungtynės, kuriose susitiko „Baltic transline“ (šeimininkai) ir „Compensa“ (svečiai). Rungtynių pradžia šiek tiek geriau susiklostė „Compensa“ ekipos krepšininkams, kurie po pirmojo kėlinio turėjo 2 taškų pranašumą (20:22). Vaizdas stipriai pasikeitė antrajame kėlinyje, kurį „Baltic transline“ laimėjo 18 taškų skirtumu (29:11) ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų pranašumą (49:33). Antroje rungtynių dalyje „Baltic transline“ ekipos žaidėjai baigė antrajame kėlinyje pradėtą darbą ir iškovojo pergalę rezultatu 83:56.

Rungtynių pradžia žadėjo atkaklią ir įdomią kovą, o įpusėjus pirmajam kėliniui vienu tašku pirmavo „Compensa“ (14:15). Kėliniui besibaigiant Kęstutis Kaupas („Baltic transline“) taikliu dvitaškiu metimu išvedė savo komandą į priekį (20:19), tačiau į šį dvitaškį taiklių tolimu metimu pranašumą savo komandai sugrąžino Žygintas Tamulis ir po pirmojo ketvičio „Compesa“ ekipos pranašumas siekė 2 taškus (20:22).

Antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Baltic transline“ ekipos pranašumas ir įpusėjus antrajam kėliniui šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą (37:30). Iki didžiosios pertraukos „Baltic transline“ ekipos žaidėjai sugebėjo dar labiau padidinti savo komandos pranašumą ir įpusėjus rungtynėms į priekį buvo pabėgę jau 16 taškų skirtumu (49:33).

Po didžiosios pertraukos skirtumas ir toliau grėsmingai augo. Įpusėjus trečiajam kėtvirčiui skirtumas siekė jau 23 taškus (60:37), o pasibaigus jam, skirtumas išaugo iki 29 taškų (70:41).

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir „Baltic transline“ iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 83:56.

Po laimėtų rungtynių „Baltic transline“ komandos treneris kalbėjo: „Pergalę lėmė kovingumas, nusiteikimas, aprangas šiandien naujas norėjom pakrikštyti, kad būtų laimingos (komanda metu sušunka šūkį „Kas laimėjo?! – Mes!“). Visi džiaugiamės, laukėm pergalės ir ją iškovojom ir, manau, kad pelnytai. Tikimės šiame sezone patekti tarp keturių stipriausių komandų mažiausiai“.

Po pralaimėtų rungtynių „Compensa“ komandos treneris kalbėjo: „Pirmąjį kėlinį sužaidėm visai normaliai, antrajame kėlinyje nieko nebesumetėm, neuždengėm jų aštunto numerio, kuris pataikė kelis tritaškius iškart. Po ilgosios pertraukos pradėjom vangiai, galbūt trūksta šiek tiek patirties ir šį sezoną dar nesame įsivažiavę. Šį sezoną norime išeiti bent jau į „Mažąją taurę“ ir po to patekti į atkrintamąsias“.

„Baltic transline“: Tomas Viršilas (15 tšk., 6 atk. kam.), Martynas Veršinskas (15 tšk., 6 atk. kam.), Kęstutis Kaupas (13 tšk.), Tadas Gaurilčikas (13 tšk.), Aivaras Keršis (11 tšk.), Tomas Klimavičius (11 tšk.).

„Compensa“: Justas Medekšas (14 tšk., 8 atk. kam.), Mindaugas Sakalis (12 tšk.), Andrius Būkšnys (11 tšk.).

Paskutiniai komentarai (3 iš 5)

InFInIT2012 lapkričio 05 d., 13:27 val.

bukm vieningi:) mes busim geriausieji!!!!!!

klimas262012 lapkričio 05 d., 11:26 val.

sveiki.manau kad visi gavo laiko pasireiksti,ir nereikia asaroti kaip kam suzaidus 20 min kad gavo mazai zaisti.komanda turi tempti ne vienas zaidejas o visi turi inesti savo indeli norint pasiekti pergale.tad savo nuomones galit pasilaikyti sau ir nerodyti savo emociju,ir negadinti kitiems nuotaikos.komandai individualistu nereikia.aciu....

InFInIT2012 lapkričio 05 d., 11:02 val.

Nesvarbu kas naudingiausias, svarbu komanda laimi K.K :)

"Šernai" be didesnio vargo įveikė "Compensa" (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:02 val.)"Baltic transline" be vargo įveikė "Robotukų armijos" pasipriešinimą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 19:04 val.)"Baltic Transline" nesunkiai susitvarkė su "Komanda X" (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:56 val.)Nuo pirmo kėlinio išsiveržę į priekį "Baltic transline" ekipa nesunkiai įveikė Kauno "Švogeriai" ekipą (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 21:26 val.)"Kolpingo kolegija" įveikė "Compensą" (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 23:04 val.)"Baltic Transline" apgynė namų sienas prieš "LSU - Verslas Verslui" ekipą (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 05:25 val.)"Baltic Transline" antroje rungtynių pusėje susitvarkė su "Koriu" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 03:30 val.)"Baltic Transline" namuose nusileido "Darbui" (2013 vasario 18 d., pirmadienis, 01:22 val.)''Baltic Transline'' be vargo sutriuškino ''ASU'' ekipą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 19:16 val.)"Baltic transline" pergalingai pradėjo šių metų sezoną. (2012 spalio 21 d., sekmadienis, 22:49 val.)