KAUNO ENERGETIKOS REMONTAS vs PROJEKTŲ GAMA (96:92)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 spalio 27 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija, Pramonės pr. 22, Kaunas LT-50387

“Kauno energetikos remontui" pirmąjai pergalei prireikė pratęsimo

Petras Aleksonis (KER) ženkliai prisidėjo prie savo ekipos pergalės
2006 spalio 27 d., Penktadienis, 22:38 val., peržiūros: 6389
Dar dvi ekipos startavo naujajame KKL “Įmonių” lygos sezone. Šį vakarą, Kauno kolegijos sporto salėje, vietos “Kauno energetikos remonto” ekipa priėmė svečius – “Projektų gamos” krepšininkus. Sunkią pirmąją pergalę, tik po pratęsimo, iškovojo šeimininkai, palaužę savo varžovus rezultatu 96-92.
Įveikę startinį jaudulį, pirmieji savo taškų kraitį atidarė “Kauno energetikos remonto” ekipa. Tačiau netrukus svečių aukštaūgis Nerijus Zikas pelnė 6 taškus be atsako ir “Projektų gamos” krepšininkai išsiveržė į priekį 6-2. Vėliau žaidimas tapo lygus, ką puikiai atspindėjo rezultatas po pirmųjų dešimties minučių. Vos vienu tašku priekyje buvo “KER” ekipa. Šiame ketvirtyje jautėsi abiejų komandų susižaidimo trūkumas. Šeimininkai suklydo 7 kartus, svečiai – 6.
Antrajame kėlinuke “Kauno energetikos remonto” krepšininkų klaidų skaičius nemažėjo, tačiau taikliau atakuodami jie sugebėjo susikrauti šiokią tokią persvarą. Sužaidus 5 minutes komandas skyrė 10 taškų, bet sėkmingiau likusią kėlinio dalį rungtyniavusi “Projektų gamos” komanda sumažino savo deficitą iki 6 taškų.
Po pertraukos aikštelėje vėl užvirė nuožmi ir bekompromisė kova. Šioje rungtynių dalyje sėkmingai sužaidė svečių atakuojantis gynėjas Vygintas Grinis, pataikęs tris tolimus metimus iš tiek pat bandymų. Jo ekipos draugai taip pat bandė laimė atakuodami iš toli, tačiau veltui. Tuo tarpu šeimininkai stengėsi visą jėgą sutelkti baudos aikštelėje ir taip pelnyti lengvus taškus. Prieš ketvirtąjį ketvirtį dviem taškais pirmavo “KER” ekipa.
Šiame kėlinuke vaizdas nė kiek nepasikeitė. Aikštelėje virė lygiai tokia pati aštri kova kaip ir rungtynių pradžioje. Šeimininkai bandė stabdyti varžovus pražangomis, kas, kaip paaiškėjo vėliau, jiems išėjo į naudą. Svečiai metė net 16 baudos metimų, tačiau tikslą pasiekė tik 9. Likus žaisti 28 sekundes du baudos metimus pataikė Vygintas Grinis(“Projektų gama”) ir padidino savo komandos persvarą iki trijų taškų. Nenuleidę rankų ir neskubėdami surengę savo paskutinę ataką, “KER” krepšininkai, po taiklaus Audriaus Linkaus tritaškio metimo, sugebėjo išplėšti pratęsimą.
Per papildomas 5 minutes aikštelėje dominavo šeimininkai. Pataikę du tolimus metimus iš eilės, jie pasiuntė į nokdauną priešininkus, kurie jau nebesugebėjo atsitiesti. Sunkią pirmąją pergalę, po daug jėgų pareikalavusios kovos, šventė “Kauno energetikos remonto” ekipa, nugalėjusi “Projektų gamą” rezultatu 96-92.
Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Jonas Paužuolis ir Petras Aleksonis, pelnę atitinkamai 24 ir 21 tašką. Audrius Linkus pridėjo 19 taškų.
Svečių ekipoje nesulaikomi buvo Dainius Čepulis ( 32 taškai, 11 atk. kam.) ir Vygintas Grinis, kurio sąskaitoje 32 taškai.
Po rungtynių nugalėtojų treneris Audrius Linkus džiaugėsi geru sezono startu. “Nuotaikos tikrai labai geros, sezoną pradėjus pergalę. Galvojome bus lengviau, tačiau kamuolys sprūdo iš rankų.” Paklaustas apie komandos pasikeitimus, tereneris teigė: “Komanda nauja, tačiau kaip matote žaisti visi tikrai moka. Dar šiek tiek trūksta susižaidimo”.
“Projektų gamos” komandos vadovas Dainius Čepulis nusiminęs pripažino, jog šį vakarą stipresni buvo varžovai. “Komanda rungtyniauja pirmi metai ir dar trūksta vienas kito supratimo. Priešininkai šiandien buvo geresni, tačiau mums pritrūko šiek tiek sportinės laimės”.
"Kauno energetikos remontas" išplėšė ketvirtąją pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:49 val.)"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:12 val.)Nepavykęs "Kauno energetikos remonto" revanšas (2007 sausio 12 d., penktadienis, 22:49 val.)„Kauno Energetikos Remontas“ lengvai pasiėmė antrąją pergalę „Įmonių“ lygoje (2006 spalio 30 d., pirmadienis, 21:40 val.)"Kauno Energetikos Remontas" neturėjo vargo su "AKS & Nekturtas" (2007 vasario 02 d., penktadienis, 21:05 val.)"Energijos sistemų servisas" išlygino serijos rezultatą (2007 kovo 18 d., sekmadienis, 21:58 val.)"Kauno Autobusai" važiuoja link pusfinalio (2007 kovo 09 d., penktadienis, 22:20 val.)"Kauno Energetikos Remontas" nepaliko jokių vilčių "Antaro" ekipai (2006 lapkričio 10 d., penktadienis, 21:10 val.)Įtemptose rungtynėse stipresni buvo "Kauno Energetikos Remonto" krepšininkai (2006 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 21:06 val.)"Energijos Sistemų Servisas" pasiekė "Įmonių" lygos pusfinalį (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)