OMEGA vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (65:71)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 16 d., Penktadienis, 17:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Dentist team & world couture" ekipa nugalėjo "Omega"

2011 gruodžio 16 d., Penktadienis, 23:28 val., peržiūros: 3324

Penktadienį, gruodžio 16 dieną, Kauno rajono Ringaudų mokyklos salėj įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių A grupės varžybos, kuriose aikštės šeimininkai "Omega" priemė svečius "Dentist team & world couture" komandą. Rungtyniu pradžią sėkmingiau pradėjo šeimininkų ekipa, tačiau svečiai sugebėjo atsitiest. Visas rungtynes vyravo apyligis žaidimas, bet sėkmingiau rungtynių galą sužaidė "Dentist team & world couture" ekipa ir išplėšė pergalę rezultatut – 65:71 (18:19; 12:19; 14:10; 21:23).

Pirmajame kėlinukyje geriau startavo "Omega" ekipa, tačiau svečiai suaktyvino gynybą ir kėlinukui einant į pabaigą įsiveržė į priekį minimalia persvarą rezultatu – 18:19.

Antrajame kėlinyje abi komandos demonstravo lygiavertį žaidimą, apsikeisdamos sėkmingomis atakomis. Bet "Dentist team & world couture" ekipa įjungė didesnę pavarą ir kėlinukui baigiantis svečių naudai buvo 38:30.

Trečiajame ketvirtyje po sėkmingos D.Jagorovo atakos svečių ekipa padidino prašumą iki dviženklio skirtumo. Šeimininkai bandydavo mažinti persvarą ,tačiau svečiai atsakydavo taikliomis atakomis. Kėlinukui baigiantis "Omega" ekipa sugebėjo spurtuoti 4:0 ir sumažino skirtumą iki 4, rezultatu - 44:48.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus "Dentist team & world couture" spurtavo atkarpa 6:0 ir susikrovė 11 taškų persvarą, bet "Omegos" komandos nariai atsakė tuo pačiu ir laimėjo atkarpą 8:0 , beto sumažino skirtumą iki 3 taškų. Rungtyniu pabaigoje šeimininkai svečius stabdydavo pražangomis, kurie realizuodavo baudos metimus. "Omegos" ekipai nepavyko pasipriešinti ir rungtynės baigėsi rezultatu - 65:71.

Pralaimėjusiųjų žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Lygioje ir garbingoje kovoje nugalėjo."

Laimėjusiųjų žaidžiantysis treneris kalbėjo:" Nei apsigynėm , nei užpuolėm normaliai. Tiesiog žaidėm, priešinininkai per daug nervavosi, gal tai jiems koją pakišo."

"Omega": R.Kasperavčius ( 19tšk. 11atk.kam. 5išp.praž. ), H.Šliogeris (18tšk. 5per.kam.), G.Naikauskas ( 16tšk. 14atk.kam)

"Dentist team & world couture": D.Stašaitis( 18tšk. ),D.Jegorovas( 14tšk.),K.Matukaitis ( 14tšk.)

"Dentist team & world couture" po pratęsimo palaužė Kauno Energiją (2011 lapkričio 19 d., šeštadienis, 00:40 val.)"Dentist team & World couture" nepaliko jokių vilčių "Viči Banzai" komandai (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"No Magic Europe" patiesė "Dantist Team & World Couture" ekipą (2011 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:15 val.)"Dentist Team & World Couture" atrado jėgų ir antroje rungtynių pusėje sutriuškino "Lietuvos Kariuomenę" (2011 gruodžio 11 d., sekmadienis, 20:12 val.)"Kauno energija" nugalėjo "Omegos" ekipą (2011 gruodžio 23 d., penktadienis, 23:19 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Mechel Nemuną" (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:12 val.)