Kauno raj. ASU ‒ Tornado vs KG Group (84:90)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Pirmose A lygos rungtynėse sunki „KG Group“ pergalė prieš „ASU ‒ Tornado KM“

2015 gruodžio 01 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 1271

Gruodžio 1-ąją dieną, antradienį, Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje įvyko „A“ lygos „Sporto Fėjos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „ASU ‒ Tornado KM“ ir svečiai „KG Group“. Abiems ekipoms tai buvo pirmosios rungtynės „A“ lygoje šį sezoną.

Jau nuo pat pirmųjų minučių išryškėjo „KG Group“ komandos persvara. Įpusėjus ketvirčiui jie pirmavo 3:14. Šeimininkai savo žaidimą daugiau grindė tolimais metimais. Iš keturiolikos pelnytų taškų per pirmąjį ketvirtį dvylika buvo įmesti tolimais tritaškiais metimais. Po pirmo kėlinuko 14:25 pirmavo svečiai.

Antrajame kėlinuke šeimininkai pradėjo alsuoti „KG Group“ ekipai į nugarą ir įpusėjus ketvirčiui po R. Janicko tolimo šūvio skirtumas sumažėjo iki keturių 31:35. Tačiau svečiai, daugiausia T. Barščio ir V. Šumskio pastangomis neleido dar labiau „ASU ‒ Tornado KM“ krepšininkams priartėti ir po dviejų kėlinukų pirmavo 40:47.

Trečiąjį kėlinuką geriau pradėjo šeimininkai, kurie vedini ir toliau pakiliai žaidusio R. Janicko, sužaidus penkias minutes priartėjo prie „KG Group“ komandos per vieną metimą 51:53, tačiau persverti rezultato taip ir nesugebėjo. Svečiai atitrūko ir po trijų kėlinukų pirmavo 59:66.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau „ASU ‒ Tornado KM“ krepšininkai bandė vytis svečius ir įpusėjus kėlinukui priartėjo 75:78. Tačiau „KG Group“ žaidėjo E. Aukštikalnio puikus žaidimas ketvirtojo kėlinuko pabaigoje padėjo svečiams išsaugoti nežymų pranašumą ir laimėti šias rungtynes rezultatu 84:90.

„Savo žaidimą daugiausiai grindėte tolimais metimais (pataikyta 12 tolimų metimų iš 32). Ar tai komandos žaidimo stilius?“ „ASU ‒ Tornado KM“ treneris R. Ragauskas: „žiūrėjome į varžovus, Vilius Šumskis tokio ūgio žmogus, tai, aišku, kad iš po krepšio buvo maža tikimybė, kad apsižaisime ir įmesime laisvai, tai todėl akcentavome, kad drąsiai mestų žaidėjai iš toli, na ir visai nebogai sekėsi“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

ASU ‒ Tornado KM: Rokas Janickas – 33 tšk., Šarūnas Ajauskas – 15 tšk. (6 rezult. perd.), Enrikas Kudrevičius – 15 tšk., Dominykas Petkevičius – 12 tšk.

KG Group: Tautvydas Barštys – 27 tšk., Eimantas Aukštikalnis – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Vilius Šumskis – 19 tšk., Karolis Pupinis – 14 tšk. (14 atk. kam., 9 rezult. perd.)

Tik penkiese susirinkę „KG Gruop“ nugalėjo Kauno rajono „ASU – Tornado“ ekipą (2016 sausio 19 d., antradienis, 22:33 val.)„KG Group“ pusfinalį pradėjo pergale prieš „Kauno autobusus“ (2016 balandžio 11 d., pirmadienis, 23:18 val.)Ketvirtame kėlinuke „KG Group“ tiesiog nušlavė „Atletą“ ‒ LSU-2 (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 21:10 val.)Rezultatyvioje dvikovoje „KG Group“ nesunkiai susitvarkė su „Atletu ‒ LSU-2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 21:13 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė Kauno raj. ASU ‒ Tornado (2015 gruodžio 09 d., trečiadienis, 20:43 val.)Rungtynėse be gynybos pergalę pasiekė „Banga & R2P Sport“ komanda (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 21:54 val.)Taškų lenktynėse pergalę pasiekė „KG Group“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 18:03 val.)Po didžiosios pertraukos išsijudinę „KG Group“ krepšininkai pasipuošė bronzos medaliais (2016 gegužės 04 d., trečiadienis, 23:16 val.)Kauno Autobusai lengvai laimėjo prieš Kauno raj. ASU-Tornado (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Banga & R2P Sport“ neturėjo vargo su „KG Group“ komanda (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:36 val.)