iV INTERNETAS VISIEMS vs ELEKTROMONTUOTOJAS (59:72)KĮKL » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ A.Stulginskio vidurinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas LT-50330

"Elektromontuotojas" tęsia pergalių seriją

"iV Internetas Visiems" pergyvena dėl pralaimėjimo...
2006 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 21:12 val., peržiūros: 2458
Šį trečiadienio vakarą "Įmonių" lygoje aikštės šeimininkai "iV Internetas Visiems" priėmė svečius "Elektromontuotoją". Tik 5 žaidėjus savo gretose turėję šeimininkai varžovams sugebėjo priešintis tris kėlinius, bet paskutiniajame nebeturėjo jėgų pakovoti dėl pergalės ir patyrė pralaimėjimą rezultatu 59:72.

Dvikovos pradžioje vyravo rezultatyvus žaidimas. Abi komandos daug mieliau puolė nei gynės. "Elektromontuotojo" žaidėjai atakavo praktiškai be klaidų pataikę pirmus 9 iš 10 metimų ir taip išsiverždami į priekį. Svečiai ne tik tiksliau puolė, bet ir akivaizdžiai pirmavo pagal atkovotus kamuolius – 14:6. Po pirmųjų dešimties minučių ekipas skyrė 9 taškai – 12:21.

Antrasis rungtynių ketvirtis prasidėjo taikliu "Elektromontuotojo" komandos lyderio Aurimo Tamošiūno tritaškius. Visą kėlinį vyko atkakli ir lygi kova, skirtumas nei augo nei mažėjo. Pirmoji susitikimo pusė baigėsi rezultatu 29:38.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių klaidomis, kuriomis pasinaudojė
"iV Internetas Visiems" žaidėjai kiek sumažino taškų deficitą. Visgi "Elektromontuotojas" neleido perimti iniciatyvos ir sustygavę savo žaidimą atstatė saugų pranašumą. Aikštės šeimininkai kėliniui artėjant prie pabaigos, sukaupę paskutines jėgas, pagrinde Vytauto Šunoko dėka spurtavo 12:0 bei sumažino skirtumą iki minimumo, bet svečiai paskutinę trečiojo kėlinuko minutę surengė porą sėkmingų atakų ir prieš paskutinįjį ketvirtį pirmavo 5 taškais – 45:50.

"Elektromontuotojo" žaidėjai ir ketvirtojo kėlinio pradžioje tęsė spurtą bei pelnę 12 taškų be atsako susigrąžino gana solidų šiai dvikovai 13 taškų pranašumą. Po šio nokdauno
"iV Internetas Visiems" ekipa atsitiesti nebesugebėjo. Išlaikę persvarą iki susitikimo pabaigos svečiai šventė pergalę rezultatu 59:72.

Po susitikimo pakalbinti nugalėtojų ekipos lyderiai Aurimas Tamošiūnas bei Karolis Kolupaila teigė, kad tai buvo prastos rungtynės, nes komanda žaidė atsipalaidavusi bei dažnai klydo. "Neįvertinom varžovų, ruošiamės sekmadienio rungtynėms su "Kauno Autobusais"" kalbėjo žaidėjai.

"iV Internetas Visiems" gretose rezultatyviausias buvo Vytautas Šunokas pelnęs 24 taškus, 17 taškų į varžovų krepšį įmetė Gražvydas Davidavičius.

"Elektromontuotojo" ekipoje nesustabdomas buvo Aurimas Tamošiūnas, kuris atliko dvigubą dublį – 35 taškai, 10 atkovotų kamuolių. 14 taškų įmetė Karolis Kolupaila, 13 – Paulius Juchnevičius.
"Elektromontuotojas" pratęsimo metu išplėšė pergalę (2007 vasario 01 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)Antroji "Elektromontuotojo" pergalė (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:24 val.)Pirmasis kėlinys lėmė "Elektromontuotojo" pergalę (2006 lapkričio 29 d., trečiadienis, 21:56 val.)"Elektromontuotojas" be vargo įveikė "Suvalkijos želdinimo idėjų" komandą (2006 lapkričio 19 d., sekmadienis, 19:55 val.)"Kauno energetikos remontas" antrąjį etapą pradėjo pergalę (2007 vasario 09 d., penktadienis, 22:12 val.)Sunki "Kauno autobusų" pergalė (2007 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)"iV Internetas visiems" iškovojo antrą pergalę (2006 gruodžio 09 d., šeštadienis, 17:10 val.)"iV Internetas visiems" išlygino serijos rezultatą (2007 balandžio 06 d., penktadienis, 19:35 val.)Pirmoji "iV Internetas visiems" pergalė (2006 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:22 val.)Nervų kare "Kauno autobusai" savo pralaimėjimų kraitį išsaugojo tuščią (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 19:08 val.)