Sporto manija vs DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas (94:101)B lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 vasario 11 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Puolimu paremtoje dvikovoje pergalę pasiekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“

2016 vasario 12 d., Penktadienis, 00:03 val., peržiūros: 934

Ketvirtadienį, vasario 11 dieną, ASU sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sporto manijos“ (6/5) ir svečių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ (8/2) ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios užvirė atkakli ir greitu krepšiniu paremta dvikova, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Trečiame kėlinuke nežymiai geriau pasirodę svečiai įgijo trijų taškų pranašumą, tačiau inirtingame paskutiniame ketvirtyje žaidimas ir toliau klostėsi lygiai, todėl nugalėtojas išaiškėjo tik paskutinę rungtynių minutę, kada užtikrinčiau sužaidę svečiai įgijo kelių taškų atotrūkį. 94:101 (24:25, 24:22, 19:23, 27:31).

Susitikimo pradžioje aktyviau startavę aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų pranašumą, tačiau čia pat kelis taškus iš eilės surinkę svečiai sumažino atsilikimą iki minimumo. Kiek vėliau, taiklių baudų metimų dėka „Sporto manijai“ pavyko dar šiek tiek atitrūkti, tačiau iš toli pataikęs L.Lukošenkinas rezultatą išlygino. Lygiai tuo pačiu atsakęs D.Pogužinskas ir vėl sugrąžino persvarą šeimininkams, tačiau iškart po to sekė „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ spurtas 0:9, kurio dėka svečiai perėmė iniciatyvą bei įgijo šešių taškų pranašumą. Nieko nelaukę „Sporto manijos“ žaidėjai taip pat suaktyvino puolimą, kas lėmė priešininkų pražangas bei taiklius baudų metimus, leidusius sumažinti atsilikimą iki minimumo. 24:25.

Antrą kėlinuką sėkmingai pradėjęs „Sporto manijos“ atakų organizatorius A.Kavaliauskas pelnė keturis taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą savo komandos naudai. Kiek vėliau pora rezultatyviai pasibaigusių išpuolių surengė svečiai ir taip susigrąžino iniciatyvą. Iškart po to sekė keli abiejų komandų taiklūs tolimi metimai, po kurių vieno taško pranašumą vis dar turėjo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“. Bėgant laikui, abi komandos dar apsikeitė keliomis atakomis, tačiau kiek ryškiau suspindėję šeimininkų snaiperiai smeigė du tritaškius iš eilės, taip padėdami „Sporto manijai“ įgyti penkių taškų atotrūkį. Nepaisant to, prieš pat ilgąją pertrauką atsigauti dar spėję svečiai spurtavo bei sumažino deficitą iki minimumo. 48:47.

Po pertraukos ir toliau greitą krepšinį propagavusios komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviomis atakomis, ko pasekoje pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus. Po kelių iš eilės M.Latkausko dvitaškių „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išsiveržė į priekį, tačiau aikštės šeimininkų gretose netylėjęs D.Pogužinskas neleido varžovams pernelyg atitrūkti. Vis tik, įpusėjus trečiajam kėlinukui svečių ekipos krepšininkai surengė spurtą 0:7 ir kiek nutolo nuo priešininkų, tačiau M.Kudirkos ir R.Pociaus taškai leido „Sporto manijai“ prieš lemiamą ketvirtį prisivyti priešininkus iki trijų taškų. 67:70.

Lemiamos rungtynių dalies pradžioje krepšys atsirišo ir pagrindiniam svečių snaiperiui A.Gedminui, kuris smeigė du tolimu metimus iš eilės, tačiau „Sporto manijos“ toliašaudė artilerija taip pat nesnaudė ir atsakė lygiai tuo pačiu. Kiek vėliau, šešis taškus iš eilės surinkę aikštės šeimininkai sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, be įgyti minimalų pranašumą, tačiau ilgai nesnaudę svečiai netrukus susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Vėliau, dar du sudėtingus tritaškius pataikęs A.Gedminas inicijavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ spurtą, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki devynių taškų. Varžovams į atlapus dar kibusi „Sporto manija“ sumažino deficitą iki trijų taškų, bet rungtynių pabaigoje baudų metimus užtikrintai realizavę svečiai išsaugojo nedidelę persvarą bei iškovojo pergalę rezultatu 94:101.

Po pergalės Donatas Budginas kalbėjo: „Manau, kad pergalę pasiekti padėjo stabilumas. Šiandien kaip niekada turėjome ilgą žaidėjų suolelį, net nevisus galėjau registruoti, tai, manau tas ir padėjo. Taip pat aršiai žaidėme po krepšiu, kovojome, gynėmės, aišku, to pasekoje išsibaudavome, tačiau tas, mano manymu, pasiteisino“.

„Sporto manija“: Mantas Kudirka – 20 tšk., Rokas Pocius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Aidas Kavaliauskas – 18 tšk. (8 rezult. perd.), Deividas Pogužinskas – 15 tšk.

„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“: Modestas Latkauskas – 20 tšk., Andrius Gedminas – 19 tšk., Giedrius Jevstignejevas – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Linas Vėlavičius – 10 tšk.

„Sporto manija“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ ekipą (2015 lapkričio 15 d., sekmadienis, 16:45 val.)Finaliniame trileryje triumfavo „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ (2016 gegužės 08 d., sekmadienis, 00:48 val.)Emocingose rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ išvargo pergalę (2016 vasario 29 d., pirmadienis, 22:41 val.)Šalčiui atsparesnis buvęs „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 21:55 val.)„Bangos“ pergalei prieš „DNC Sports Fairy & Kauno oro uostą“ prireikė dviejų pratęsimų (2016 sausio 18 d., pirmadienis, 22:47 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pergalė prieš „Basement“ (2016 kovo 30 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Sporto fėja & Detagama“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ pranašumą (2016 vasario 03 d., trečiadienis, 22:32 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ tritaškiais užmėtė „Kauno SRC“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 23:46 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uostas“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su BK „Centre“ (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:30 val.)„DNC Sports Fairy & Kauno oro uosto“ ekipos pergalė rungtynėse prieš „Bangą“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 11:49 val.)