BC „Sporto fėja“ – Detagama vs Šilainiai (93:78)B lyga, „Baltik sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„BC „Sporto fėja“ – Detagama“ užtikrintai prasibrovė į pusfinalį

2015 kovo 25 d., Trečiadienis, 23:51 val., peržiūros: 1053

Trečiadienį, kovo 25 dieną, Kauno technikos kolegijoje įvyko „B“ lygos ketvirtfinalis tarp vietos „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ ir svečių „Šilainių“. Tai buvo antrasis komandų susitikimas ketvirtfinalyje, o pirmąsias rungtynes po atkaklios kovos laimėjo šiandieniniai aikštelės šeimininkai. Šiandienos rungtynės intrigos buvo kur kas mažiau. „Šilainiai“ labai stipriai pralaimėjo antrąjį kėlinį ir per antrąją rungtynių pusę turėjo naikinti dviženklį deficitą, tačiau „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ to padaryti neleido ir iškovojo užtikrintą pergalę bei žengė į pusfinalį.

Pirmąjį kėlinuką kiek sėkmingiau pradėjo „Šilainių“ ekipa, kuri įsiveržė į priekį ir pirmavo beveik visą kėlinį. Šeimininkai vis bandė išlyginti rezultatą ar jį persverti, tačiau svečiai atsakydavo sėkmingomis atakomis. Vėliau svečiai pelnė penkis taškus paeiliui bei padidino savo pranašumą iki septynių taškų, tačiau „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ kėlinį užbaigė 10:2 spurtu ir po pirmųjų dešimties minučių turėjo minimalų atotrūkį – 20:19. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai. A.Rimas pelnė pirmuosius 11 savo komandos taškų šiame kėlinyje bei leido savo komandai įgauti aštuonių taškų pranašumą. Vėliau „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ pavyko įgauti jau 12 taškų persvarą, tačiau „Šilainiai“ po trupuį mažino atsilikimą ir artėjo varžovų link. Visgi, šeimininkai kėlinuką užbaigė trimis taikliais tritaškiais be atsako ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo jau 16 taškų pranašumą – 51:35.

Trečiąjį ketvirtį „Šilainiai“ pradėjo pelnydami šešis taškus paeiliui ir sumažino atsilikimą iki dešimties taškų. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką ir didesnių spurtų nesimatė. Kėlinuko pabaigą kiek geriau sužaidė šeimininkai, kurie pelnė šešis taškus be varžovų atsako ir po trijų ketvirčių turėjo 17 taškų pranašumą – 73:56. Ketvirtajame kėlinyje „Šilainių“ ekipai reikėjo likviduoti turimą deficitą, tačiau tai padaryti tikrai nebuvo lengva. Į kiekvieną sėkmingą „Šilainių“ ataką šeimininkai atsakydavo taip pat sėkminga ataka ir taip skirtumas tarp komandų laikėsi daugmaž vienodas. Kėliniui einant į pabaigą, „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ ekipai pavyko įgauti ir 22 taškų pranašumą, tačiau „Šilainiams“ pavyko apkarpyti atsilikimą iki rungtynių pabaigos, bet tai nieko nekeitė. Užtikrintai šias rungtynes sužaidę šeimininkai iškovojo pergalę rezultatu 93:78.

BC „Sporto fėja“ – Detagama: Leonardas Ivanovas – 25 tšk., Mindaugas Pažėra – 19 tšk., Arūnas Rimas – 17 tšk.

Šilainiai: Henrikas Paulauskas – 21 tšk. (8 išpr. praž.), Giedrius Purauskas – 16 tšk., Justas Ališauskas – 12 tšk. (8 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 10 tšk.

Po rungtynių pakalbinus nugalėtojų trenerį D.Gvildį ir paklausus kokios emocijos po pergalės, šis atsakė: „Smagu. Šiandien buvom nusiteikę, kad turime padaryti daugiau nei padarėm praeitose rungtynėse – tai pavyko. Vyrai buvo nusiteikę, motyvuoti papildomai nereikėjo, nes pamatė po pirmųjų rungtynių, kad jeigu ateini maksimaliai nenusiteikęs, tai varžovai pergalių nedalina, o jas reikia iškovoti. Šiandien tai ir padarėm. Smagu, kad patekom į pusfinalį, tarp keturių stipriausių komandų. Sieksim daugiau“. Paklausus kokiose srityse jie buvo šiandien stipresni už savo varžovus, D.Gvildys atsakė: „Šiandien daug geriau pataikėm nei pirmose rungtynėse. Viskas būtų ir pirmose rungtynėse daug lengviau jeigu būtume pataikę, bet pataikymas iš statistikos matosi, kad buvo „žiauriai“ tragiškas ir šiandien pavyko tai įgyvendinti. Vyrai savo salėje pataikė daug geriau ir rungtynės klostėsi lengviau“.

Pusfinalyje „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ susigrums su „Bangos“ ir „Kauno kolegijos“ poros nugalėtojais.

BC „Sporto fėja“ ‒ Detagama pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:38 val.)Įspūdingai atsitiesę BC „Sporto fėja“ – Detagama krepšininkai palaužė „Pauliukus“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 22:25 val.)Tik po atkaklios kovos „BC „Sporto fėja“ – Detagama“ įveikė KK „Pauliukai“ komandą (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:14 val.)„DNC ‒ Sport Fairy“ patiesė BC „Sporto fėją & Detagamą“ ir pasidabino „B“ lygos bronza (2015 balandžio 17 d., penktadienis, 21:40 val.)Po įtemptos kovos „Kauno kolegija“ privertė patirti BC „Sporto fėja“ – Detagama pralaimėjimo skonį (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 20:07 val.)Darniai rungtyniavusi BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ nušlavė nepilnos sudėties „Kauno SRC“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Sporto fėja“ – Detagama nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:31 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis BC „Sporto Fėja ‒ Detagama“ po itin atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)L. Ivanovo baudų metimai padovanojo pergalę BC „Sporto fėja“ – Detagama ekipai (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 22:43 val.)BC „Sporto fėja“ – Detagama antroje rungtynių pusėje įveikė „Tornado“ KM – „Bonum signum“ komandą (2015 vasario 04 d., trečiadienis, 23:01 val.)