CELSIS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS VP & BORBET (78:92)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Palemono vidurinė mokykla, Marių g. 37, Kaunas LT-52248

Ilgai laukta "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipos pergalė

Geriausias savo rungtynes šį sezoną sužaidė Arminas Čelkys pelnęs 23 taškus
2008 gruodžio 01 d., Pirmadienis, 22:11 val., peržiūros: 7075

Šiandien (12-01), Palemono vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių" lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" (svečiai) ekipos. Po pirmojo kėlinio tapo aišku, jog komandos žaidė vienodo lygio krepšinį (20:22) ir tolesnė kova žadėjo būtį tik dar įdomesnė. Tačiau, antrajame ketvirtyje svečiai atitrūko (24:36) ir dominavo aikštėje visą likusį dvikovos laiką. Kad ir kaip aikštelės šeimininkai stengėsi, jiems nepavyko atsilaikyti prieš pirmosios pergalės ištroškusius oponentus (78:92).

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams atkovojus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius du pirmuosius taškus. Tuomet "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" ekipa atsakė penkiais ir išsiveržė į priekį (2:5). "Celsis" dominavo baudos aikštelėse ir laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau gynyboje tvarkytis su vikriais varžovais nesisekė. Dėl to svečiai turėjo daug progų išbandyti jėgas nuo baudų metimo linijos. Po pirmojo – įžanginio kėlinio, šeimininkai turėjo dviejų taškų deficitą (20:22).

Antrojo kėlinio metu "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" krepšininkai persigrupavo ir staiga padidino žaidimo tempą. Po keleto minučių jie jau turėjo 12-os taškų pranašumą (24:36). "Celsio" gretose iniciatyvos bandė imtis T.Čerba, tačiau jo vieno pastangų neužteko. Svečių gretose puikiai žaidė D.Budginas ir A.Čelkys, kurie tempė saviškius į priekį ir po pirmosios rungtynių pusės savo ekipai sukrovė dviženklį pranašumą 32:42.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tempas dar labiau padidėjo. Svečiai bandė žūt būt pasivyti varžovus, o svečiai nesirengė pasiduoti. Arši kova tęsėsi iki E. Sliežausko ("Energijos sistemų servisas VP & Borbet") dviejų iš eilės taiklų tolimų metimų, kurie atstatė svečiams 12-os taškų pranašumą. "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pademonstravo, jog moka žaisti komandinį krepšinį ir po trečiojo kėlinio pirmavo 16-os taškų skirtumu (52:68).

Rungtynių pabaigoje svečiai šiek tiek atleido vadeles, tačiau "Celsiui" neužteko jėgų ir savikontrolės ką nors pakeisti susitikimo eigoje. "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" neišvengė klaidų, tačiau tiksliai užbaigė paskutinę dvikovos atkarpą ir iškovojo pirmąją pergalę šiame sezone – 78:92.

Po rungtynių, iš "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" krepšininkų lūpų girdėjosi tik vienas žodis : "PAGALIAU!".

"Celsio" kapitonas (kaip ir po kiekvieno pralaimėjimo) negailėjo kritikos rungtynių arbitrams bei visam personalui. Tačiau, jo nuomone, dvikova buvo graži.

"Celsio" ekipoje daugiausiai pasižymėjo V.Raudonis – 16 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Komandai kovoti daug padėjo ir A.Kasperavičius – 14 taškų ir 14 atkovotų kamuolių.

"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" gretose nesulaikomas buvo A.Čelkys, surinkęs 23 taškus (4 atk. kam.).

Ketvirtfinalį "Energijos sistemų servisas VP & Borbet" pradėjo pergale (2009 balandžio 05 d., sekmadienis, 22:36 val.)Karolio Meiliūno trigubas dublis atvėdė "Energijos sistemų serviso VP & Borbet" ekipą į ketvirtąją pergalę (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 22:46 val.) "Energijos Sistemų Servisas VP & Borbet" įveikė "BMS Megapolis" (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Energijos sistemų serviso VP & Borbet“ triuškinanti pergalė prieš „Elintą“ (2009 sausio 22 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)Po atkaklios kovos "Bioprojektas" įveikė "Energijos sistemų servisas VP - Borbet" ekipą (2008 gruodžio 07 d., sekmadienis, 22:14 val.)"Energijos sistemų servisas VP & Borbet" išvykoje sutriuškino "Water SER & Veeseadmed" (2009 vasario 23 d., pirmadienis, 20:13 val.)"Energijos sistemų servisui - VP" ir vėl nepasisekė (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Business Partners Group" nugalėjo "Energijos Sistemų Servisą VP & Borbet" (2009 sausio 31 d., šeštadienis, 17:09 val.)"Business partners group" įveikė "Energijos sistemų servisas VP & BORBET" komandą (2009 kovo 08 d., sekmadienis, 22:21 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" įtemptose rungtynėse palaužė "Celsį" (2009 vasario 05 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)