RIO-RTZ Motors vs Krepšinio komanda (79:83)„Sportturas“ taurė 2024 » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„RIO-RTZ Motors“ grįžo iš 22 taškų deficito, bet vis tiek pralaimėjo aštuntfinalyje.

2024 gegužės 15 d., Trečiadienis, 22:01 val., peržiūros: 77

Trečiadienį, gegužės 15 dieną, Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko „Sportturas“ taurėje 2024 aštuntfinalio susitikimas tarp „Krepšinio komanda“ ir „RIO-RTZ Motors“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje komandos dažnai klydo ir dažnai taškus rinkdavo greitomis atakomis. Visa laiką pirmaujančios vaidmenį laikėsi „Krepšinio komanda“. Vos tryse taškus rinkę „RIO-RTZ Motors“ pritrūko pagalbinių žaidėjų ir po pirmosios pusės atsilikinėjo rezultatu 35:26.

Antroje pusėje „Krepšinio komandos“ spurtas didino persvarą iki 16 taškų ir „RIO-RTZ Motors“ reikėjo kažką keisti. Dvi minutės pertraukėlės nepadėjo ir per 3 kėlinį „Krepšinio komanda“ toliau bėgo į priekį. G. Sabo ir V. Butkevičiaus duetas sėkmingai vedė savo komandą į ketvirtfinalį. Paskutiniame kėlinyje „RIO-RTZ Motors“ nepasidavė ir bandė mažinti skirtumą iki vienženklio spausdami savo varžovus. Tuomet situacija aikštėje kardinaliai pasikeitė ir likus 2 minutėms rezultatas buvo lygus, bet V. Bulkevičiaus trys tritaškiai iš eilės paskandino „RIO-RTZ Motors“ ir jo komanda žengė į ketvirtfinalį. Galutinis rezultatas:79:83 (14:20, 12:15, 19:27, 34:21)

„ICE“ turėjo vargo, bet pasiekė pergalę (2024 balandžio 21 d., sekmadienis, 17:17 val.)„RIO-RTZ Motors“ lengvai susitvarkė su savo varžovais (2024 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Sportturas“ taurėje pergalę iškovojo „Krepšinio komanda“. (2024 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Krepšinio komanda“ po atkaklios kovos palaužė „ICE“ ir keliaują į finalą (2024 gegužės 27 d., pirmadienis, 21:58 val.)„Sportturas“ Mažąją taurę iškovojo “Rimo & Patikima linija”! (2024 gegužės 28 d., antradienis, 22:37 val.)„Krepšinio komanda“ įveikę „Krepsiniofanai.lt 1“ komandą iškovojo bilietą į pusfinalį (2024 gegužės 21 d., antradienis, 20:25 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „RIO-RTZ Motors“ (2024 gegužės 05 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Sportturas“ taurėje „Batniavos seniūnija“ iškovojo pergalę prieš „RIO-RTZ Motors“. (2024 balandžio 19 d., penktadienis, 21:18 val.)„C Basket“ iškovojo nesunkią pergalę „Sportturas“ taurei (2024 balandžio 24 d., trečiadienis, 20:37 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Old Galera“ (2024 gegužės 03 d., penktadienis, 22:27 val.)