Hidraulinės sistemos vs Arko (73:79)Rudens „Laikinosios sostinės“ taurė 2023 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 spalio 03 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ ekipos tritaškiai atnešė pergalę prieš „Hidraulines sistemas“

2023 spalio 03 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 501

Spalio 3 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Rudens „Laikinosios sostinės“ taurės 2023 rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ ir „Arko“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Arko“ žaidėjas L.Balčiūnas pataikė penkis tolimus metimus iš penkių, po kurių svečiai tolo 8:17. Visgi, „Hidraulinės sistemos“ metimais iš artimos distancijos labai greitai priartėjo ir pasibaigus pirmam kėliniui turėjo vos dviejų taškų deficitą 25:27.

Antrojo kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus 37:37, bet tada du tritaškius paeiliui pataikė M.Sadauskas, kas leido „Arko“ ekipai įpusėjus susitikimui būti priekyje 39:47.

Trečiojo kėlinuko pradžioje svečiai po šešių taškų be atsako tolo iki 39:53. Bet T. Vasiliausko ir J. Goštauto metimų dėka „Hidraulinės sistemos“ artėjo iki 50:57. Visgi, po dviejų iš eilės O. Stropaus tritaškių „Arko“ vėl įgijo dviženklę persvarą ir pasibaigus trečiajam kėliniui pirmavo 54:66.

Lemiamame kėlinyje J. Goštauto pastangų dėka „Hidraulinės sistemos“ artėjo iki keturių taškų, bet „Arko“ sugebėjo atlaikyti varžovų šturmą ir iškovoti pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 73:79.

A. Babelis atvedė „Kautech“ į pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipą (2023 spalio 22 d., sekmadienis, 20:16 val.)Negausiai susirinkusi „Arko“ komanda iškovojo pergalę priešininkų aikštelėje (2023 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:18 val.)Jaunystė prieš patirtį ‒ „Hidraulinės sistemos“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2023 spalio 26 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)D. Butkio ir K. Šion nesustabdę „Arko“ krito pusfinalyje prieš „ICE“ (2023 spalio 29 d., sekmadienis, 21:04 val.)Arko krepšininkai pasiekė įtikinamą pergalę (2023 spalio 20 d., penktadienis, 08:28 val.)Rudens „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2023 nugalėtojai ‒ „Romegas“ (2023 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:00 val.)Trečiajame kėlinyje užstrigusi „BC „Rhino“ ‒ 1“ nusileido „Hidraulinės sistemos“ ekipai (2023 spalio 01 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Arko“ be didesnio vargo įveikė BC „Rhino“ ‒ 1 (2023 spalio 15 d., sekmadienis, 18:38 val.)Kova išsisprendė tik 4-ajame kėlinyje ‒ „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2023 spalio 11 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „UNO“ ir sekmadienį žais „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės finale (2023 spalio 30 d., pirmadienis, 23:34 val.)