„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

ATSAKOMYBĖS APRIBOJIMAS

Privatumo politika

„GO“ – Kauno krepšinio lygos svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą ir el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Tokio pobūdžio duomenys nėra perduodami trečiosioms šalims ir gali būti panaudoti tik asmens prisijungimui prie „GO“ – Kauno krepšinio lygos interneto svetainės bei bendrajai statistikai (pavyzdžiui nustatyti iš kokio miesto lankosi daugiausiai lankytojų).
Svetainėje yra naudojami kelių rūšių slapukai (angl. "cookies"). Lankytojų srautui analizuoti ir statistikai rinkti naudojami "Google Analytics" slapukai. „GO“ – Kauno krepšinio lygos slapukai naudojami tik vartotojų prisijungimo sesijai išlaikyti ir su tuo susijusiomis funkcijomis, pagreitinančiomis darbą.


Žaidėjų asmeninės informacijos skelbimas

Žaidėjai registruodamiesi žaisti bet kurioje iš „GO“ – Kauno krepšinio lygos organizuojamų turnyrų ar lygų, automatiškai sutinka, jog pateikti jų duomenys (vardas, pavardė, gimimo data, ūgis ir svoris) bei vizualinė informacija (asmeninės bei komandos nuotraukos) skelbiami lygos svetainėje neribotą laiką iki atskiro lygos vadovybės arba valdybos sprendimo.


Teisėtumas

Bet kokia šioje svetainėje pateikta informacija, įskaitant bet kokią finansinę informaciją, yra skirta tik informaciniams tikslams. „GO“ – Kauno krepšinio lyga negarantuoja dėl pateiktos informacijos visapusiškumo, patikimumo ar tikrumo, taip pat neįsipareigoja ir pareiškia nesantis susaistyta kokių nors sutartinių ar įstatyminių prievolių, kurios gali atsirasti dėl svetainėje pateiktos informacijos galimo klaidingumo, trūkumų ar neatitikimų. „GO“ – Kauno krepšinio lyga neįsipareigoja taisyti nurodytų informacijos trūkumų ar pildyti trūkstamų duomenų, išskyrus atvejus, kai tai imperatyviai nustato Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ar kiti teisės aktai. Svetainės savininkas pasilieka teisę bet kuriuo metu reklamuoti, keisti ar ištrinti svetainėje esančią informaciją.
„GO“ – Kauno krepšinio lygos svetainėje yra nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto svetaines. „GO“ – Kauno krepšinio lyga nėra atsakinga už tokių interneto svetainių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.


Komentavimo taisyklės ir vartotojų informacija

"GO" - Kauno krepšinio lyga prižiūri vartotojų rašomus komentarus ir pasilieka teisę redaguoti arba pašalinti netinkamus komentarus, kuriuose pažymima rasinė/religinė ar kitokia neapykanta, asmens orumo įžeidimas ar bet kokia kita informacija, prieštaraujanti Lietuvos Restublikos įstatymams bei teisės aktams. "GO" - Kauno krepšinio lyga gali pateikti visą komentarų autorių informaciją LR teisėsaugos institucijoms, joms to pareikalavus. Iš kkl.lt svetainės pašalinus komentarą, jis išlieka sistemoje, tačiau nematomas tinklalapio vartotojams, todėl visada yra galimybė pašalintus komentarus atkurti arba gauti jų bei jų autoriaus informaciją. Anoniminiai komentarai (komentarai rašomi paslepiant vartotojo vardą) kaip bet kurie kiti komentarai identifikuojami pagal tuos pačius kriterijus, t.y. komentaro autoriaus vartotojo vardas nerodomas tik svetainėje.


Autorinės teisės

Šioje svetainėje esantis logotipas yra registruotas prekinis ženklas, kurio savininkų išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai. Kauno Krepšinio Lyga yra registruotas firmos vardas, saugomas Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Kiti šioje svetainėje esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai ir žymenys išimtine teise priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų, logotipų, žymenų savininkams. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.


„GO“ – Kauno krepšinio lygos svetainės informacijos naudojimas

„GO“ – Kauno krepšinio lygos interneto svetainėje pateikta informacija gali būti skelbiama kitose interneto svetainėse be jokių laiko apribojimų, tačiau skelbiant ar cituojant informaciją būtina nurodyti KKL.lt interneto svetainę kaip informacijos šaltinį. Visa svetainėje naudojama tekstinė, vizualinė bei intelektinė informacija yra „GO“ – Kauno krepšinio lygos autorinė nuosavybė, jei nenurodytas kitas šaltinis.

© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu