Compensa vs Ryterna Group (56:50)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė „Ryterna Group“

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 22:33 val., peržiūros: 1059

Sekmadienio vakarą J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko C lygos "ALTreklama" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Compensa" (šeimininkai) ir „Ryterna Group“ (svečiai). Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Ryterna Group“ ekipa, kuri įgijo dviženklį pranašumą, tačiau "Compensa" sugebėjo atsitiesti ir panaikinti skirtumą bei ketvirto kėlinuko pabaigoje palaužti varžovus. "Compensa" iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 56:50.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Ryterna Group“ ekipa, kuri demonstravo puikų puolimą, o varžovams niekaip nesisekė atrasti savojo žaidimo. Įpusėjus kėlinukui „Ryterna Group“ buvo įgijusi dviženklį pranašumą ( 5:17). Toliau "Compensa" sunkiai sekėsi regzti rezultatyvias atakas, o „Ryterna Group“ padidino pranašumą iki 13 taškų - 8:21.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus šeimininkai suaktyvino savo gynybą ir sušvelino skirtumą iki 10 taškų ( 17:27), o dar po kelių minučių ir iki 8 taškų. Po minutės pertraukėlės „Ryterna Group“ ekipai pavyko atrasti savo žaidimą ir atstatė dviženklį pranašumą. Vis dėlto, kėlinuko pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Compensa" ir priartėjo prie varžovų iki 8 taškų - 25:33.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Beveik visus taškus abi komandos pelnė nuo baudos metimų linijos. Šiame kėlinyje taikliau baudos metimus realizavo "Compensa" , kuri sumažino skirtumą iki 4 taškų. „Ryterna Group“ pelnė tik 5 taškų trečiame ketvirtyje, o "Compensa" 9 tašku. Rezultatas – 34:38.

Paskutinį kėlinuką "Compensa" pradėjo su kovingumu ir laimėjo atkarpą 8:0 bei pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržė į priekį ( 42:40). D.Stanaičiui baudos metimais pavyko išlyginti rezultatą, tačiau "Compensa" toliau demonstravo gerą puolimą bei puikią gynybą ir po M.Sakalio galingo dėjimo šeimininkai įgijo 7 taškų pranašumą. Po minutės pertraukėlės „Ryterna Group“ toliau nesisekė atrasti savo žaidimo, o šeimininkai padidino pranašumą iki 11 taškų ( 53:42). Likus žaisti apie minutę „Ryterna Group“ pradėjo mažinti skirtumą, tačiau "Compensa" išsaugojo susikrautą pranašumą bei šventė sunkią pergalę rezultatu – 56:50.

Ugnius Buda "Compensa" žaidėjas:" Gal buvom išsigandę "kietos" varžovų gynybos. Nebuvom jai pasiruošę, galvojom viskas bus lengviau. Gale didelių pastangų dėka iškovojome pergalę."

Compensa : Ugnius Buda – 15 tšk. (7 išpr. praž.), Mindaugas Samuolis – 13 tšk., Martynas Siriūnaitis – 10 tšk. (8 išpr. praž.)

Ryterna Group: Mindaugas Andriušaitis – 14 tšk. (15 atk. kam.), Darius Stanaitis – 12 tšk., Antanas Silvestravičius – 9 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Nerezultatyviose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Košmaras“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:51 val.)Nerezultatyviose rungtynėse pergalę pasiekė „Kulautuva“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Compensa“ įveikė „Košmarą“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:49 val.)Atkakliose rungtynėse „Ryterna Group“ įveikė „Sportiją“ (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 20:54 val.)„Compensa“ vos atsilaikė prieš „Ryterna Group“ šturmą (2015 vasario 12 d., ketvirtadienis, 19:57 val.)Visas rungtynes pirmavę „Žaliai-Balti“ krepšininkai įveikė „Ryterna group“ ekipą (2014 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 21:41 val.)BC „Straight“ nušlavė „Ryterna Group“ (2014 spalio 28 d., antradienis, 23:34 val.)„Rind“ vos neprisižaidė su „Ryterna Group“ (2014 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 23:00 val.)Elektrėnų „Senoji versmė“ po permainingos kovos įveikė „Ryterna group“ ekipą. (2015 vasario 19 d., ketvirtadienis, 20:29 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno SRC ‒ 2“ nugalėjo „Ryterna Group“ ekipą (2014 gruodžio 04 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)