ICE vs Sparta (62:57)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pogrupio lyderių dvikovoje ‒ sunki „Ice“ pergalė

2015 lapkričio 08 d., Sekmadienis, 21:48 val., peržiūros: 1106

Sekmadienį, lapkričio 8 dieną, V.Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Ice“ (4/0) ir svečių „Spartos“ (3/1) ekipų. Susitikimo pradžioje komandos žaidė apylygiai, tačiau antrame kėlinuke į priekį išsiveržė „Spartos“ krepšininkai. Po ilgosios pertraukos „Ice“ žaidimas atsigavo ir jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai. Įgytą pranašumą aikštės šeimininkai sėkmingai išlaikė iki rungtynių pabaigos, ko pasekoje džiaugėsi jau ketvirta pergale iš eilės, priversdami „Spartą“ suklupti pirmą kartą. 62:57 (13:11, 11:19, 25:11, 13:16).

Rungtynes penkiais taškais iš eilės pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau čia pat pirmuosius savo taškus pelnė ir „Sparta“, kuri sušvelnino atsilikimą. Vėliau žaidimas klostėsi labai panašiai ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek geriau pasirodę „Ice“ žaidėjai įgijo šešių taškų persvarą. Čia pat keturis iš eilės taškus pelnęs I.Lukoševičius sumažino skirtumą tarp komandų iki dviejų taškų. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos ekipos dar apsikeitė taškais, todėl skirtumas tarp jų išliko toks pats. 13:11.

Antro kėlinuko pradžioje savo puolimo arsenalą pademonstravusi „Sparta“ surengė spurtą 0:6 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Kiek vėliau svečiai įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau penkis taškus iš eilės pelnęs A.Gagiškio ir O.Lauciaus tandemas rezultatą išlygino. Į tai svečių ekipos krepšininkai atsakė sausa atkarpa 0:5 ir vėl kiek atitolo, tačiau kelių taiklių baudų metimų dėka „Ice“ sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Per likusį laiką rezultatyvią atkarpą ir vėl sužaidę „Spartos“ vyrai susigrąžino kiek didesnį pranašumą. 24:30.

Po ilgosios pertraukos „Sparta“ dar labiau nutolo, tačiau čia pat susiėmę aikštės šeimininkai sužaidė kelias rezultatyvias atkarpas, kurių dėka skirtumas tarp komandų ir vėl ištirpo iki kelių taškų. Kiek vėliau „Ice“ ekipos žaidėjai surengė itin reikšmingą spurtą 9:0 ir persvėrę rezultatą savo naudai įgijo keturių taškų pranašumą. Per likusį laiką ir toliau puolime žymiai geriau atrodę aikštės šeimininkai, daugiausiai A.Kurausko pastangomis, dar labiau atitolo nuo priešininkų ir įgijo aštuonių taškų persvarą. 49:41.

Paskutinės rungtynių dalies pradžioje ir toliau sėkmingą žaidimą demonstravę aikštės šeimininkai įgijo trylikos taškų pranašumą, tačiau taip lengvai nusileisti nesiruošę „Spartos“ krepšininkai dar rado savyje jėgų ir surengė spurtą 0:7 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki šešių taškų. Į tai D.Narkevičius atsakė taikliu tolimu metimu, tačiau ir toliau puolime aktyviai bei rezultatyviai puolime žaidęs A.Kilas traukė savo komandą į priekį. Vis tik, „Ice“ sugebėjo atlaikyti lemiamą priešininkų spurtą, ko pasekoje džiaugėsi pergale. 62:57.

Po pergalės Tomas Jonkus kabėjo: „Sunkiai pradėjome, varžovai labai geriau kovojo dėl atšokusių kamuolių, išnaudojo daug antrų šansų. Nors priešininkai ir buvo susirinkę negausiai, tačiau buvo jų pagrindiniai aukštaūgiai, todėl reikėjo šiek tiek perstatyti gynybą, nes asmeniškai sunkiai sekėsi gintis. Pakaitoliojome gynybą ir radome gerą zoninę gynybą antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje, tuomet pasinaudojome greitomis atakomis, kadangi varžovai buvo lėtesni ir turėjo trumpesnį suolą. Taip ir atitrūkome, bet pabaigoje, sakyčiau, pritrūko šiek tiek konsentracijos, nes pas mus yra daugiau žmonių ir visiems reikia duoti pažaisti, negalima laikyti žmonių ant suolo. Gal tas kai kuriuos išmuša iš ritmo, bet vis vien, turėtume susikaupti kiekvienas įėjęs į aikštę, o ne tiesiog sėdėti ant suolo ir užmigti. O šiaip viskas gerai, komanda laimėjo, užsitikrinome vietą antrame didžiosios taurės etape. Belieka siekti likusias dvi rungtynes sužaisti taip pat gerai ir kovoti dėl aukštesnės vietos“.

„Ice“: Aurimas Plytnikas – 18 tšk., Ovidijus Laucius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Airidas Kurauskas – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

„Sparta“: Antanas Kilas – 14 tšk. (7 išpr. praž.), Ignas Lukoševičius – 13 tšk., Šarūnas Sobolis – 10 tšk., Giedrius Prabulis – 10 tšk. (10 išpr. praž.)

Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Lygių varžovų sandūroje triumfavo „ICE“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)Negausiai susirinkusi „Sparta“ nugalėjo „Brentex Trailer“ (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:21 val.)„ICE“ iškovojo trečią pergalę iš eilės (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)Dvidešimt tritaškių įmetęs „Dumblas“ lengvai įveikė „ICE“ krepšininkus (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:29 val.)„Buritus“ antrą kartą įveikė „Ice“ ir žengė į aštuntfinalį (2016 kovo 04 d., penktadienis, 22:28 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)