BC „Gazuotas pienas“ vs Kėdainiai (73:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:55 val. @ Dainavos pagrindinė mokykla, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ pratęsime palaužė „Kėdainius“

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 23:17 val., peržiūros: 1677

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Dainavos pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės tarp K pogrupio lentelės kaimynų – šeimininkų teisėmis svečioje salėje žaidusių „Kėdainių“ (10-3) ir BC „Gazuoto pieno“ (10-4) krepšininkų.

Rungtynes abi komandos pradėjo labai rezultatyviai, tačiau nei viena, nei kita ekipa neįgijo žymesnės persvaros. Įpusėjus ketvirčiui rezultats buvo lygus 14:14. O kėlinukas pasibaigė „Kėdainių“ ekipos žaidėjo T. Lukoševičiaus dviem taškais ir taikliu baudos metimu, persvėrusiu rezultatą 23:21.

Antrojo ketivrčio pradžioje „Kėdainiams“ visiškai užsirišo krepšys. Per pusę kėlinuko sugebėję sukrapštyti vos du taškus, „Kėdainiai“ leido BC „Gazuoto pieno“ krepšininkams nutolti 25:33. Tačiau L. Valucko du tolimi metimai neleido varžovams toliau pabėgti ir po dviejų kėlinukų „Kėdainiai“ atsilikinėjo 33:39.

Trečiojo kėlinuko pradžioje „Kėdainiai“ labai greitai pavijo varžovus ir įpusėjus kėlinukui atsilikinėjo minimalia persvara 42:43. Šiame ketvirtyje vos aštuonis taškus įmetę „Gazuoto pieno“ krepšininkai trečiajame kėlinuke atidavė iniciatyvą „Kėdainiams“ ir pralaiminėjo 49:47.

Ketvirtajame kėlinuke po D. Tiškaus ir K. Zinkaus tritaškių „Kėdainiai“ pirmavo 56:52. Nerezultatyviai vykusiame kėlinuke likus šiek tiek daugiau nei minutei 60:55 vis dar pirmavo „Kėdainiai“. Tačiau tada savo žodį tarė rezultatyviausias rungtynių žaidėjas M.Čipas, įmetęs penkis taškus iš eilės ir taip pasiuntęs abi ekipas žaisti pratęsimo.

O pratęsime pasikartojo pasakymas, jog pratęsimą išplėšusi ekipa, laimi ir rungtynes. Vedini M. Čipo BC „Gazuoto pieno“ krepšininkai pratęsime nepaliko vilčių „Kėdainiams“, atsirevanšavo jiems už patirtą nesėkmę prieš mėnesį ir iškovojo labai svarbią pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 65:73 BC „Gazuotas pienas“ ekipos naudai.

Po rungtynių BC „Gazuotas pienas“ treneris J.Eibukas taip pakomentavo komandą ištraukusio M. Čipo žaidimą: „iš tikrųjų, būtent jis ištraukė pratęsimą ir pratęsimo metu padarė tą gerą bangą, su kuria ir nuėjome link pergalės“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

BC „Gazuotas pienas“ (S): Mantas Čipas – 20 tšk., Andrius Jorudas – 16 tšk., Mantas Gasperavičius – 12 tšk. (11 atk. kam.), Martynas Stonkus – 11 tšk.

Kėdainiai: Laurynas Valuckas – 15 tšk., Mindaugas Dilys – 15 tšk. (8 išpr. praž.), Tadas Lukoševičius – 14 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Egidijus Daukša – 11 tšk.

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)BC „Gazuotas pienas“ pranoko „Lituanicos“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 21:50 val.)BC „Gazuotas pienas“ tik ketvirtame kėlinuke susitvarkė su „Elektrėnais“ (2015 lapkričio 09 d., pirmadienis, 22:13 val.)BC „Gazuotas pienas“ nepaliko vilčių Veiverių „Amberiui“ (2016 sausio 11 d., pirmadienis, 21:42 val.)BC „Gazuotas pienas“ išsivežė sunkią pergalę iš Birštono (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 01:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ be didesnio vargo įveikė „KMAIK“ ekipą. (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 21:39 val.)„Kėdainiai“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „Buritus“ (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:12 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)Po prasto starto atsigavęs BC „Gazuotas Pienas“ parklupdė „Kauno Rami“ (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 23:08 val.)BC „Gazuotas pienas“ neturėjo vargo su Kauno NTI-PN (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 22:10 val.)