TORNADO KM - ASFINA vs SKP (36:69)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 14 d., Sekmadienis, 12:30 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

SKP nepaliko jokių vilčių Tornado KM-Asfina komandai

2013 balandžio 15 d., Pirmadienis, 13:05 val., peržiūros: 1573

2013-04-14 dieną, Pavasario Sport Turas taurėje susitiko Tornado KM-Asfina (šeimininkai) ir SKP (svečiai). Rungtynės gana lengvai klostėsi SKP komandai, kadangi varžovai buvo kur kas jaunesni ir turėję mažiau patirties, tai svečiai, kiekvieną kėlinį vis didino skirtumą ir po pirmo ketvirčio jie turėjo aštuonių taškų persvarą, po antrojo jau 9-ynių. Trečiajame jau visai dominavo SKP ir po trečio turėjo jau 21 taško pranašumą. Ketvirtasis kėlinys jau nieko nebelėmė, tačiau per jį svečiai dar labiau nutolo ir galutinis rungtynių rezultatas – 36:69 (6:14, 10:11, 7:19, 13:25).

Pirmasis kėlinys prasidėjo dviem V. Šoblinsko taškais ir dar du baudos metimus pridėjo M.Kairiūkštis ir rezultatas – 0:4. Dar keturis taškus pridėjo V.Šoblinskas ir skirtumas pavigubėjo – 0:8. Du taškus pelnė E.Kvietinskas, o dar du pridėjo tas pats V.Šoblinskas – 2:10. Keturis taškus pelnė M.Mišeikis, o du baudos metimus pataikė SKP komanda. Kėlinį dviem taškais užbaigė – Ž.Pupelis ir po pirmojo ketvirčio – 6:14.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiais Ž. Pupelio taškais ir skirtumas padidėjo iki dvylikos taškų – 6:18. Du taškus pelnė L. Jakubynas, o šešiais atsakė SKP komanda ir rezultatas – 8:24. Du taškus pelnė E.Kvietinskas, vienu baudos metimu atsakė N.Paltanavičius ir skirtumas penkiolika taškų. Kėlinį šešiais taškais be atsako užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių rezultatu – 16:25 priekyje SKP ekipa.

Trečiasis kėlinys puikiai prasidėjo svečių komandai, kuri labai greitai spurtavo 0:10 ir padidino skirtumą iki devyniolikos – 16:35. Tritaškį pataikė E.Kvietinskas, o tuomet dar penkis pridėjo SKP ir skirtumas tapo jau 21 taškas. Du taškus pelnė L.Grincevičius, o abu baudos metimus prametė R. Lesčiukaitis, dar du baudos metimus pradėjo šeimininkų komanda ir skirtumą sumažino iki septyniolikos – 23:40. Kėlinį keturiais taškais užbaigė V.Šoblinskas ir po trijų kėlinių – 23:44.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais svečių taškais, kai vienu baudos metimu iš dviejų atsakė E.Kvietinskas. Atkarpą 4:8 laimėjo svečiai ir rezultatas jau – 28:55. Du taškus pelnė J.Daugėla, o vieną baudą iš dviejų pataikė M.Butkus – 29:57. Po du taškus apsikeitė komandos, o tuomet septynis be atsako surinko svečiai ir rezultatas – 31:66. Tritaškį pataikė M.Marcinkevičius, o du taškus su taikliu baudos metimu pataikė V.Šoblinskas – 34:69. Kėlinį dviem taškais užbaigė M.Mišeikis ir galutinis rungtynių rezultatas – 36:69.

Nugalėtojų atstovas V.Šoblinskas po rungtynių sakė – Pergalę, manau, lėmė amžius, nors varžovai žaidė gražiai, naudojo derinius. O mums ką, sekmadienio rytas, sunku po vakar. "Grybą Pjovėm", bet rezultatas teigiamas.

SKP komandai daugiausia taškų pelnė – Vytautas Šoblinskas (24, 29 naud. bal, 11 atk. kam., 5 rez. perd.,7 išpr. pr.), Žilvinas Pupelis (16, 16 naud. bal.), Justinas Daugėla (8) taškai.

Tornado KM-Asfina – Mantas Mišeikis (12, 24 naud. bal., 14 atk. kam.), Edvinas Kvietinskas (10, 6 naud. bal.), Algimantas Bliudžius (3, 4 naud. bal.) taškai.

"Topo Centras - 2" lengvai susitvarkė su "Tornado KM - Asfina" (2013 balandžio 30 d., antradienis, 21:57 val.)"Tornado KM-Asfina" po pratęsimo įveikė "Miami" ekipą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 18:10 val.)BC Straight nepasigailėjo SKP (2013 gegužės 07 d., antradienis, 23:15 val.)''Dumblas'' neturėjo vargo su ''Tornado KM - ASFINA'' (2013 gegužės 12 d., sekmadienis, 14:50 val.)Gynyba paremtose rungtynėse sunkią pergalę pasiekė "SKP" (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 01:11 val.)''Topo Centras - 2'' nesunkiai įveikė ''SKP'' (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 23:15 val.)